Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha gyorsan akarsz enni akkor keresel egy fájndájning ettermet? 🤣
Általában azok mondják hogy szar akik vagy még sosem ettek ott,vagy a sajtburgernél nem láttak tovább.
felbaszod a tetejére lehúzod az ablakot aszt a bal kezeddel fogod(kezeit széttáró) Gondolom automata váltós a lom így csak nem okoz gondot(kezeit széttáró)
Tehát van az olasz meg van a penny.
nem tudom mi az a fájn dining de különösebben nem érdekel. Akár merre térülök fordulok meki mindig esik nekem útba aztán azon kapom magam,hogy már zabálok is benne(fetrengős) De biztos más is lehet ezzel így(gondolkodós) Mivel úgy sejtem plázákba nem nagyon jártok én meg sajna elég gyakran a kajarészlegen a mekinél szignifikánsan többen vannak mint a többi üzemegységnél(kezeit széttáró) Kapásból minimum háromszor annyian vannak a sorban mind bárhol máshol(kezeit széttáró) Az tény, hogy döntően 15-25 éves fiatalok(kezeit széttáró)
Arra egyébként a legjobb.
Vagy másik áthidalónak, műhelybe motor kiemelőnek autóból, etc.....
nekem is ez a tapasztalat. (kezeit széttáró) Az asszony szokta venni akár hányszor kérdezem mi a jó abban ha nincs íze? érdemleges választ még nem kaptam(gondolkodós)
Vehettel volna jobb autot,az aszma tetejen siman elmegy. 😂
Nem nehéz kiszámolni, 48-as sín, nincs pont 3 méter, szóval 135-140 kg lehet. Nem fér be a BMW-be 😁
Ez nem is rossz ötlet! 😃 tele a jutyúb ilyen DIY mókolásokkal... mintha valamikor pont üllőt is láttam volna...
3 méter síndarab qrva nehéz lehet(gondolkodós) Ha elhozod én bebaszom a betonba ha gondolod(kezeit széttáró)
csinálsz belőle 30 cm-is darabokat azt felrakod a jófogásra, hogy üllő eladó 😅
Igen, ők pont neked készítik a kaját - ill. frílac szavaival a "tefajtádnak" 😅 Egyébként már a nevében is benne van: GYORSÉTTEREM... nem fine dining 😁
😅 mer kretén ez mind(fetrengős) én megdöncis vagyok és a pizzát is szeretem(meghajlós)
a pótlás majd ott lesz amikor besurrannak hozzád azt viszik ami mozdítható(gondolkodós)
Mindennek 😄 Tudom, csak provokatív kérdés volt, de se egy jó liszt, se egy olasz paradicsom sűrítmény, se egy sajt nem olyan, mint amit Penny-ben kapsz.
talán annyi a szerencsém,hogy a felsorolt 3 akármi közül egyet sem ismerek(fetrengős)
de akkor mit csinálsz vele? Összegyűjtöd a kertbe?
Nem kicsi.Egy kozep krumplival es egy almas pitevel siman jo egy ebedre.
Nem is ertem ekkora beles zabagepek vagytok es engem basztattok. 😆
Nézőpont kérdése.Ha úgy nézzük akkor de,viszont ha meg azt nézzük 3200ért jól lakok,sőt,még éjszakára is marad belőle.
nekem most feszül egész nap nem ettem most meg jól bezabáltam 😅
A calzone,na az mar tuti.
Biztos ehető, de semmi különleges alapanyag nincs benne... meg mikor 3 rugóért odaadják, vigyáznom kell, nehogy belemenjen a szemembe 😁 (olyan kicsi)
egyébként igen a vékony tésztás pizzát befalom a vastag tésztás pizzánál a vége felé meg kell pihennem és újból nekiindulnom(kezeit széttáró)
😅 állat