Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te azt rég jártál erre(óranézegetős)
De hát ezek ilyen kaja kiszállító cégek állítólag virágzik a piac akkor mitől bukfenceltek?
egyébként mi van az akksi gyárral? Leszívta már debrecenről a vizet?
tudom hát ezt olvastam én is 😅
Olyan kicsit, igen. ehhez képest asszem 2001-es a bicikli, de mintha 97-től lettek volna ilyen műszerfallal szerelve ezek.
Nekem ez nagyon úgy tűnik mintha valami japán 80 vége 90 eleji óracsoport lenne
bukfenceltek
Levi, az istenért... :D Madzaggal húzta be a rugót a sztenderre, leírta. A madzagot vágta az ollóval, nem a vasat :D
most mi lett ezekkel a cégekkel?
már nem nagyítja ki a képet akkor közép sztender de mind1 is gondolom nem papírból van az olló meg egy papírvágó olló 😅
Baszki a mezgázban fémipari alapismeret tantárgy nálatok nem volt?
Úgy látom, nem csak ők adták le a szerelést :D
Az,viszont aszondtak ennyiert suman jo.
Ahogy a legtöbb esetben, 15-20% pluszt hagytak rá. 240 körül mehet valójában.
Ne gondolkodj,nagyon nem all jol.
Es nem labtarto.
biztos ott is megvannak a megoldások. Ennyi pénzért senki nem fog megmozdulni, abenzint nem fedezi amivel beviszi a lomot. Akkor inkább kidobja az erdőbe a rossz mosógépet meg mikrót, stb. Pont mint gyerekkorunkba. Csak most sokkal több gép és hulladék van, mert a keverőtárcsás mosógépet a végtelenségig ujitgatták fel a mostanit meg más nem is lehet, vagy nem éri meg.
azt akkor ki akar molos telepre vinni bármit is ha töredéke pénzt adnak a hulladék vasakért? Ilyen alapon a mol partner telepek akkor halálra vannak ítélve(gondolkodós)
aha(gondolkodós)
az egész ország hulladékát kezelni sosem lesz infrastruktúrája a molnak szerintem nem is célja(kezeit széttáró) nem is tudom ezt, hogyan képzelték(gondolkodós)
Itt ugye az elmélet az lenne, hogy minden marad a régiben az vastelepek a veszélyes anyag ártalmatlanító telepek és a többi mind megoldja ahogy eddig is, csak lesz egy elé becsatolt mol ami tulajdonképen az engedélyeket és a papírmunka egy részét adja természetesen jó pénzért, hogy megint kitömjék valamelyik holdudvaros zsebét(gondolkodós)
Mer ilyen vót a raktárba..
ezen miért van 280-ig skálázva az óra?
Azt nem tom.. az én szempontomból az hogy a molos 7 ft ad a lemezért a nem molos meg harminc valamennyit vagy mennyi volt a régi ár. Tudják hova kell sorolni a bevitt lomot, hogy ne legyen mondjuk háztartási gép. Hosszasan elsorolta mi hogy van és hogy egyre több mindenben ad szabadabb kezet a mol mert nincs semmijük hogy amit kitaláltak betartassák. Szóval a legtöbb helyen nagyjából a régi áron átveszik a lomot, lehet szét kell szedni hozzá mert egyben nem valószinű, de aszonta csávó hogy az autót is át tudja venni egyben is már mert egyre több mindent enged a mol hogy ne legyenek fennakdások, ők képtelenek rá. Lehet, ha idővel összeáll a rendszerük és lesz telephelyük, mérlegük, vagy több szerződő partnerük mert normálisabb árat találnak ki nekünk, lakossági leadóknak szarabb lesz, de elvileg éven belül esély nincs rá.
ja ez a fő kérdés mert ugye úgy volt, hogy minden hulladék a lakosságitól az ipariig átkerül a mol irányítása alá(kezeit széttáró) Azokat az alapanyagokat amit eddig hordós kiszerelésben rendeltünk most már inkább lekérem ibc-be mert a design kft kecskemétről eddig elvitte és ártalmatlanította a lemezhordókat darabját nagyjából bruttó 5000 ft-ért, most, hogy a mol beszállt a buliba ez dupla lenne.(kezeit széttáró) és tulajdonképen minden engedély, minden infrastruktúra a hulladékmegsemmisítő telepek kezében van a molt csak elé csatolták sarcot szedni (kezeit széttáró) Még az a csoda, hogy a lakosságit nem bolygatták meg, csak a levélen lett mol-os az embléma a kifizetni való maradt a régi(gondolkodós) Még(kezeit széttáró)
de akkor most mi a különbség mólos meg nem mólos vastelep között?
baxki ez egy párkszájd (kezeit széttáró) köztudottan minden terméke szar(gondolkodós)
elég sok "meszes glettet" kapargattam már le. Egyébként hálás anyag mert könnyen jön(meghajlós) 70-80-as években még ez volt. Gipsz meg mész. A mostani ún. villanyszerelő gipsz vagy modell vagy stukatúr gipsznek is hívják. Abban az időben még válaszfalakat is csináltak belőle döntően a fürdőszoba-konyha közi gipsz falakat csinálták belőle(kezeit széttáró) A mész azért kellett, hogy ne dögöljön be 2 perc alatt(óranézegetős) mi már csak villanyszerelésnél szerelő gipszként használjuk. Bitang keményre köt ha néha van rá igény megturbózzuk kevés cementtel vagy csempe ragaztóval akkor aztán olyan lesz mint a beton csak töredék súlyú(kezeit széttáró)
pedig azzal kellett volna kezdened az életed, hogy kitanulod 😅
hat-hét gyerek után már csak eső után köpönyeg(fetrengős)
Lenne legfeljebb csak 1-2 üszköd a világon semmi bajod nem lenne 😅
és én?