Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ja mivel a tészta adja a jólakottságot nem a hajszálvékony szalámi 😅
hát nekem tök mind1, hogy vastag vagy vékony(kezeit széttáró) A különbség annyi, hogy a vastag pizzától + 2 óráig nem vagyok éhes a vékonnyal ellentétben 😅
Semmi.
én a mozarellával vagyok így van annak valami íze?
akkor azt tudod árulni a körforgalom büfédbe 😅
elég gyakran eszek mekis kaját ilyet még nem tapasztaltam, hogy 2 óra múlva éhes lennék egy közepes bigmek menütől és 1 sajtburgertől(gondolkodós)
3200 ért megveszed a pizzát(gondolkodós) És, hogy vélekedsz, egy szaros pizzáért nem irreális ár?
Milyen alapanyagnak kell olasznak lennie ami nélkül nem tud jó lenni?
Egyébként érdekes ez a sín, álltában nőtt a súlya! Mikor ide költöztünk 95-ben, én bontottam le, meg ide-oda pakolásztam, ahol épp nem volt útban, mostanában meg már csak az egyik végét alig bírom megemelni... 😅
Mert a mekis hambi eleve szar, a pizza meg lehet jó, ha úgy készül: olasz alapanyagok, minőségi sonka, sajt, oliva... az olcsó helyen, trappistával meg gépsonkával készült sületlen vastag pizza tényleg nem egy ínyencfalat 😅
Be kell olvasztanod mint a terminatort.
Ha már ilyen hulladék téma... egy majd' 3 méteres síntől hogy lehet megszabadulni? A MÉH telepes azt mondta, őt főbe lövik, ha átveszi, és amúgy leadni se tudja, mert egyből nyomozás lesz 😄
A 80-as években épült, kb. 30 éve lebontott csirkeólunkban volt áthidaló, a kertben hever azóta. Azt mondták, még darabokra vágva sem vehetik át 🙁
Azert erdekes hogy a gourmet kozossegunk hogy lelkesedik a pizzaert.
Ami egy tesztas gyorsetel. 😆
De a mekis hambi az fujj. 😂
A donto tobbsegnek a keletkezett, leadhato hulladek szerintem olyan csekely, hogy akar a regi rendszer szerint, akar az ujban nezve nem nagyon lehet az szamottevo.
Az, hogy nyersanyagkent ujrafelhasznalasra kerul, na az kornyezeti szempontbol mar biztosan jo. A femtolvajok okozta kar szerintem nagysagrendekkel nagyobb volt, igaz, a kieso bevetel es a meg nem torteno kar haszna nem egy helyen jelenik meg.
Tudom, soknak merheto mennyisegu volt a gyujtogetes, de ha igy alakult a femtolvajok piaca, akkor szerintem a kiesobevetel, pontosabban a hianyzo bevetel pitlasanak nem ez a legjobb modja.
Ja,az sem rossz,tejföl bacon hagyma sajt
A vastag tésztás az kenyérlángos.
A rukkolát régebb én sem ettem meg aztán egy ideje valamiért a keserű dolgokat megszerettem legyen az káve, pomelo vagy a rukkola.
nem csak erről van szó. Rengeteg háztartási fém hulladék keletekezik, ami lehet csak egy mikro, de aki ezek javitásával foglakozik, sok roncs nála marad. Én is igyekszem ujrahasznosítás párti módon bontani és leadni. Kevés zsebpénz, néha rézből több, de ha nem éri meg én se furikázok vele. A bontáskori óradijat igyse ugyse fedezi, de azért ha már az üzemanyagot plusz valamennyit se akkor én fogom sehová hurcibálni
Nincs.
... aztán mehet is a kép a féccre! 😅 az trendi... 😄
Ez egy zsákutca, mert hogy feszüljön, mindig túl kell enni magad - és így lesz az ember 150 kg előbb-utóbb.
Hát a két ujj széles peremű (és olyan vastag is) pizza tényleg Hungaricum 😅 A feltét nyilván többe van, mint a tészta... és ugye a haszon fontos.
Átlagos pizza átlagos embernek készül... ha te tömegben kettőt teszel ki, nyilván kaja is kettőnek való kell 😄
Nekem elég egy.
Na majd legközelebb lefényképezem hogy mit szoktam enni .
egyszer egy ismerős csoport peca közben főzött marha fejhúsból pörköltet
aztán hívnak menjek enni
nagyon úri nép volt mert csak fintorogtak negyede sem fogyott el amit főztek
én meg ettem bátran 3 tányérral, akkor mondja haver egyek nyugodtan mert kiöntok a rókáknak, estig megbuggyan meg ugye nem jött be senkinek sem...
akkor ettem még 3 tányérral, csak azért nem ettem többet mert már nagyon néztek
na ekkor kihagytam a vacsorát, az a bőrös fejhús nehezen emészthető