Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...és amekkora a bélyegképen, a valóságban is kb. akkora volt.
Valami, de full fekete!
lennétek olyan evés függők mint én akkor mindegy miből lenne csinálva akkor is jó lenne, csak sok legyen belőle 😂
A mostani polémia miatt néztem csak egyáltalán utána amúgy marhára letojom az egészet, de mintha azt írták volna pár helyen, hogy 00-ás liszt kell hozzá itthon nem a bl55.
Egyszer azért jó lenne szerezni durum lisztet, kipróbálnám azzal milyen lesz a tészta, de madaras teszkóban nem láttam még.
Most vettem tönkölyt arra is azt mondják hogy jó.

Amúgy én is sima Gyermejit használok, mert annak a legmagasabb a fehérje tartalma, aztán akárki akármit a gluténtől lesz jó bármi kenyér féle.
Természetesen értünk, csak előbb meg kell szagérteni, és minimum két napig vitatkozni róla 😆
Ilyen?
Ezt mondom a kulámnak is minden alkalommal! 😠
...így jár, aki rám támad, a wc-ben végzi.
Az sem fekete, mint az ami nálam volt.
Megnéztem ezt a neten, az "enyém" tök fekete volt.
Nevettek de olyan mint az a fekete özvegy, csak nem volt a piros jel a hátán és nem volt olyan túlméretes a potroha.
Na azzal nem érteke egyet :D de a magas hő kell neki hogy a tészta ropogós legyen.
Az hogy minden olasz legyen nekem nem fontos, itthon is van ilyan liszt amiből lehet jót sütni, magas sikér tartalma legyen. Már már inkább kovászos legyen a tésztàja mint a pipi féle kenyétlángosnak az élesztős tészta.
Nemám hogy egy ilyen sz@ros kérdéshöz nem értünk ?! Hogy micsoda támadott Lacira ?! 😉
Inkább réti farkaspók
úgy tudom ez egy feltétel 😉
Csellőpók
Ha megcsípi ? 🙃
Ott bassza meg a kurva anyjat a dog.
Holnap nem Csesznek , megküzdök a távolsággal 🤔 , és elmegyek Fehérvárra , Gárdonyba a ZZR-esekkel ! 😂
vagy ő lehetett volna az első magyar paúkember
Laci ! Hogy tehettél ilyet ?! Lehet valami biológiai felfedezés lett volna az a mutáns dög !? 🤔
Jaj, valami van, eddig soha nem latott pok volt az agytakaron. Fekete, de a labai az itthon latottaktol hosszabbak es vastagabbak voltak ,nem olyan mint az a kaszaspok.
Le kellett volna fotozno , de feltem, hogy amire visszalepek a telcsivel addigra eltunik. Lehuztam a wc-n.
ki kell iktatni a hőkapcsolót aztán simán 300 fok felett lesz a leggagyibb 200 fokos sütő is
utána már csak egy pizzasütő követ kell venni, vagy a kandallósoktól egy nagyobb felületű samot lapot
Ja, meg az eredeti olaszországból hozott liszt, tudom, de nekem jó a kenyérlángos is, nem vagyok ennyire igényes 😁
A pizzának kellene a 400+ fok, kemence.