Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem amúgy egy infra grillel ugyan ezt el lehet érni.
Aha, akkor igazából teljesen jól csinálok mindent, csak legfeljebb ezt a hirtelen szenesített nápolyi pizzát nem tudok megcsinálni 😁
Nem, igazad van, most én is rákerestem, a pizzasütő tényleg külön állatfaj.
Normál éttermi sütők 320ig mennek.
Nekem otthon már a 240-el is teljesen jó tud lenni, csak kicsivel több ideig sül.
Persze lehet, hogy ettől még rosszul tudom, de a net is tele van ezzel: https://www.fozzvelem.com/pizz...
De, a pizzasütők 400 fok felett működnek, kérdeztük mikor nyitott a helyi olaszbal szakadtat és ő is olyan sütőt használ ami 450-et tud. A házi sütők ritkán tudnak ennyit és ezért sem tud olyan lenni mint egy pizzériában ahol 450 fölött 5-6 perc alatt kész.
Lehet Fahrenheitben 480 az. :)
Dehogy is 480 fokon a tepsi is lekonyulna már 😆
~300fokot szoktak tudni az ipari sütők, de ~200 fokon már faszán lehet sütni kenyérféléket, azt meg mindegyik házi sütő tudja.
Aztakurva, ennyire azért nem gondoltam. 😳
Inkább az olajat eheti persze a hajtás is lehet a végén, nem tudpm mennyibe kerülhet, nekem is éassan a hajtásnál valamit cserélni kell így hamar megtudom. 😁
Mifelénk a motorosoknak ez adatott meg ! Ide jár álltalában a motorosok zöme ! 😏
Hát ha a motor tisztasága a szempont akkor még az is hosszútáv😃
Simple app is van,meg soha nem hasznaltam.Rossz nyomon jarsz. 🤣
Nem unod még ezt a Cseszneket?
Győrbe csúrgott, csepegett , most elált , süt a nap , de örülök , hogy tegnapra terveztük a Csesznek-elést , egy csepp eső sem esett ! Csak a motor rovartalanítással , polírozással vagyok elmaradva , de azt bepótolom a napsütésben ! A ruhámra is azt hiszem rakhatok vastagabb viasz réteget bár lehet lesz még jó idő ! 😉
A képen 650 Burgman alkatrészek 320.000 Ft + nem szereppel a képen 3db csapágy meg csíp- csupp dolog 60.000ft-ért nagyobbik rész váltó komplet felújításához kell
Igen. De eselyesen nem kell mindent kidobalnod, 150-re becsulom.
Variatorszett kb. 70, a JT szij 22, plusz kuplungpofa. Ha nincs tenyleg csunyan tonkreteve ez egy igy egy realis becsles.
köszi!
szóval akkor max 300 és ebben benne van az a 3-4 pizza is amit elfogyasztok mire kész van
egy ismerős van belesesve ezekbe a burgonyákba, aztán hiába vesz drágábbat nem feltétlen jobb a műszaki állapota, ez meg viszonylag reális árban van, de legalább(szerintem) tuti szar de +300ért el fog menni még legalább 50-60 ezret ami kb 10 év
Ez nyilván alkatrészekben ennyi. De otthon megcsinálni nem kaland, ha egy robogót is láttál bévül, ezt is láttad. Szögegyszerű szíjas variátor, mint az ötveneseken, csak minden nagyobb.
Teljes felújítás (csapágyastól, szimeringestől, szinte mindenből új) olyan 250-270 magassága.
ezért érdekelne egy maximum áramitől nem lehet több
szóval ha az össze "ha" szar
Ha rendesen meg akarod csinálni, akkor Malossi vagy Polini CVT szett, szíj, kuplungpofák. Ha a harang rendben van, azt elég lehet kicsit becsiszolni. Nyilván bontás nélkül a fene tudja, a bordástengelyen mennyit lóg a benne lévő darab...
Mondjuk a radar szerint jó legalábbis jobb idő lesz
Hátttt.....elég vacak az idő. Nyolckor még biztatónak nézett ki....
aki ért hozzá írjon valami biztatót 😉
van ez a motor: https://www.kepesmotor.hu/suzu...
ennek mennyi lenne a maximum javítási költsége?
ezeknek a burgonyáknak x időnként beszarik a hajtáslánc egyes eleme(i), gondolom ennél is s végét járja azért adják el
szóval a vételáron felül mennyit kellene még a zsebben tartani ahhoz hogy meg merje venni az ember?