Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondtam én olyat hogy fémet?
Lehet ideje lenne elgondolkodnod hogy ha nem mindenki más a hülye hanem te.
Korábbi hozzászólásodra reagálva, az időrendet vedd figyelembe! Én akkor szoktam szólni hozzád amikor valami egoista öntelt fasz dumád van amivel lenézel másokat. Az hogy ez gyakori, azért van mert gyakran vagy egy beképzelt öntelt majom. Ennyi az egész.
Lejjebb ott a tréning… megint arcoskodsz hogy az nem ér semmit. Na hát ez vagy te, egy öntelt senki.
Na, kezdel olyan lenni, mint Levike ☹️
Hol fikáztam én a legendákat? Viszont továbbra sem vágom, hogyan lehet "2 közelit" menni ETZ-vel a HRING-en, ezt továbbra se mutattad meg. Az első linkeden ott van felsorolva pár ügyes amatőr versenyző, de nem látom, milyen motorral mentek, az nincs odaírva... vagy ez egy MZ kupa? Látod, nem tudom, ezért kérdezem...
A másik link bemutat egy ügyes srácot, aki ETZ-vel megy, de abban a cikkben sincs egy szó se HRING köridőről.
Tudom, a haver is minden felkészítés, gyakorlás nélkül ment ennyit. Az S2000 elég sportos autó, nem nehéz vele gyorsan menni.
de csak ha veszel tőle pólót, bögrét, kulcstartót 😅
Ja, biztos nem merte húzni neki 😅 talán félt ettől a nagy nehéz motortól... meg egy kanyarképzésre is be kéne íratni Dodorhoz, vagy legalább pár vezetéstechnikai tréningre, mert - mint itt megtudtam - az nagyon hasznos!
aha(gondolkodós) Na arra gurulok majd megnézem nálunk üzemel e. Akkor mi volt az a faszág, hogy az egész országba maradt 53 méhtelep?
de a fémet(gondolkodós)
és akkor azokkal mi van? Én ugyanúgy vihetem leadni a hulladék vasaim?
Tehát kitalálod magadnak a paramétereket saját elképzelésed szerint és abba kötsz bele.
Te hogy viseled ha rámutatok a faszságodra? 😆
Talma meg biztos megállt egy kávéra.
https://live.chronomoto.hu/hungaroring/

Amúgy meg művelődjél mielőtt nekiállsz kötekedni, mert fogalmad sincs az egészről, motorozni sem tudsz igazán, de fikázni azt tudod a legendákat...bár lehet hiába olvasod el a cikket, mert senkit nem ismersz, én meg konkrétan be is rúgtam már mindegyikükkel. (és az is igaz hogy én ezeknek a srácoknak soha a nyomába sem értem...azaz egyszer az időmérő hibája miatt 😆)
https://www.sportmotor.hu/maga...
Adnak vesznek. Sokat lazult a helyzet, ha felületesen nézzük nem sok minden változott..a molnak se technikai eszközei se jogosultságai se telephelyei, nagyjábol semmije csak törvényi igérete van. A környéken az összes müködik. Engem is érdekelt mert elég sok fém.hulladék keletkezik nálam amit molos keretek közt inkább kidobálom az utszélre, viszont kis odafigyeléssel szinte ugyanazon az áron le tudom adni a legtöbb helyen mint eddig. Ugyhogy ilyenkor ösztöl ha ráérek bontogatom a klimákat, kábeleket és leadásra alklamas állapotba hozom.
Hà micsinálnak?
A logika nem erősséged.Vágni.
Maradtak szinte mind. Csak nem szerzödtek.
az olló minek? (gondolkodós)
én azt se tudom nálunk van e még vastelep(gondolkodós) Lőriék belenyúltak most a mol kezeli alig maradt az országban már méh telep(gondolkodós)
akkó 16-ost vegyél
autóval az nem túl jó(kezeit széttáró) Egy autó kanyarsebessége sokkal nagyobb mint egy motoré 2:20-at a szomszéd mariska néni is produkálna. (kezeit szétráró) Motorból mostanság olyan 1:50 körüli pályarekord lehet forma 1 az olyan 1:10-1:15 de a wtc-k is olyan 1.30 körül poroszkálnak(kezeit széttáró)
Mellette is volt már akkor is valami haccázasa
16 ev alatt csak hozzaszokott.
na de talma nincs ezekhez a nagy vasakhoz hozzászokva a 2007-as világbajnoki címét egy 125-ös 60 lovas gizda áprilissal nyerte(kezeit széttáró)
azt ne mond, hogy a guánó takarításhoz diploma kell 😅
Sima bálakötöző féle madzag,itt találtam,bútor csomagolás része.
Behúztam,de bent maradt a rugó és a sztender közt.Levágtam.
a 3mm berántó zsinórt eltéptem amikot a tenere középtámasz rugóját húztam helyre pedig 100 kilót el kellett volna bírnia annak a madzagnak
Ja,a spargat amivel a rugot behuztam.