Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ollóval vágtad ki? Ahhoz képest nagyon fasza lett....
CO val tudunk dolgozni,anyagot kell leszabni es 3 helyen meghajtani.
Adok hozzá fasza pálcát
De nem is jó. 😁
Maradok a sima acelnal.
saválló pálcával
az megfogja a sima vasat is és nem rohad el
Nincs a közelben ilyen telep,és nem turkálok ilyenért.
Az egész kotla sima acél nem rozsdamentes.Minek?És hogy hegesztem fel rá?
Én, ha ilyesmi kell, a MÉH telepen szerzem be... mindig lehet találni. Pont tegnap kellett 2 db Lv 3-4 vaslemez, ami épp nagyobb, mint A4, kb. 5 perc alatt találtam, meg egy pár keskenyebb csík, volt vagy 2 kiló az egész, ember meg se mérte, ránézett, öccá' 😁 mindenki örült. Ahol újat árulnak, általában nem adnak ilyen kis darabokat.
ne becsüld le a robogót, megérdemli az 😉
Robogó taposó rúdjának?
Nemááár.
savállót vegyél az faszán hajlik
és festeni sem kell
Az a drágább,úgy számoltam kell vagy fél méter 12-es környéki.
Gyalog 1,5 óra,de ha lászlo fut mehet egy óra alatt is,az már közeli? 🤣
Vagy beöltözik kanáriba és teker félóra. 🤣
Autóval mentünk körbe 2:20, nem én vezettem, de kb. nekem is ment volna, nem volt akkora kihívás, aki vezetett, az is teljesen amatőr. Egy Honda S2000 volt, 240 LE. Honda nap volt, miénk volt a ring egy-két órára. Motoros akkor nem volt, mérgesebb Civicekkel is hasonló időket mentek.
3-4 kör után a Honda első fékbetétje elporladt... 😅 fehér hamu lett belőle.
Huzott
Nem kötekedem, de ha bárhol ellentmondást, vagy hülyeséget látok, azt szóvá teszem - aztán ezt ki-ki vérmérséklete alapján fogadja... Férfiember általában nem jól veszi, ha beleverik az orrát a tévedésébe, lódításába, hülyeségébe (a megfelelő aláhúzandó)
Az okos villanyszerelő pl. letiltott, Levike állandóan hőzöng, de pl. Pipi fel se veszi 😁
A "2 közeli" az nekem 2:05-2:10, és te említetted a 120 végsebességű ETZ-t is - és akkor jön egy vidi, ahol 2:05 körül megy Talma egy 200 LE-s pályára felkészített motorral...
Leközelebb definiáld, mi a "közeli" mert ha úgy van, ahogy Zoli írja, hogy a 2:35 is közeli, akkor nem szóltam 😆
Az a tűzoltók dolga. Én magasan (15méter) pozíconált mérnöki munkát végzek.
ez most valami találós kérdés féle?
baszod fagy volt az éjjel. Ilyenkor a galambszar amit puceválsz az oda van fagyva(kezeit széttáró)
Én várnék délután kettőig amíg megolvad csak könnyebben törölgeted ronggyal, mint most spaklival vakarászgatnád alpinista szerelésben(kezeit széttáró)
szerintem amatőr szinten a h.ringen a 2:30 nem rossz idő(kezeit széttáró)
Főleg ha szandálban vagy.
A hidegen húzott vagy a melegen hengerelt köracél hajlik kevésbé?
...ehh, (legyintős) inkább megyek dolgozni. Még az is szórakoztatóbb ha a lábamra ejtem a radar meghajtó motorját 🤣
Azt írtad KÖZELÍTETTE a 2 percet.A felvázolt időpontok is KÖZELÍTETTÉK a 2 percet,nem volt felső limit megadva. 🤣
kölcsönkinyír visszajár. 🤣