Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Laci!
Felétek szakadozik már?
Itt elég rendesen lengedezik a szél, de legalább hamarabb felszárad.
Ez nem pizza, csak kerek.....max kenyérlángos
Ne tudod hogy mennyit járok mekibe 😃 ezt csak a Zoli tudja, vagyis azt hiszi, hogy tudja.
Most mentegeti magát, ritkán jár, mégis tudja a burgerek nevét és ott figyel az app a telóján. Ez nekem is tényleg azt bizonyítja hogy félévente 1x ha arra jár.
Ezt Al Bundy lájkolja 😂 😂
Ne haragudj de ez a én hibám 😞 ha előbb linkelem be ..........most jó fej lehettem volna a szemedbe 😫
a grill úgy a jó ha szenes a külső része 😂
mostanában(amióa ingyen van a fa) sokat grillezek tarját, elsőt elég jól elégettem, a második tudományosan lett elégetve(folyamatosan mértem a hús hőfokát)
utána leszartam mindent és mindenkit úgy csináltam ahogy eredetileg is kiagyaltam azóta fasza a tarja
a titok csak annyi hogy kicsit vastagabbra kell vágni, lemosni róla mindent sütés előtt( előtte 2 napig pácolom a hűtőben) és 2-3 percenkét megfordítani
Hazudóska… arra válaszolj inkább hogy mikor voltál utoljára étteremben? Na de nem a menza hanem rendes étterem ahova barátokkal mehettél! Ja hogy a kutyád is csak addig haverkodik veled míg kaját adaz neki 😂
Öööööö, ehhez nem kell hozzászólni mert megsértődsz, mindent megmutat. 😁 Én nem főzök és ha grillezek akkor is jellemzően elégetem a holmit amit mindenki kínos mosollyal dícsér és igyekszik minél hamarabb elköszönni, de attól még kaja náci vagyok. 😅
Hány fokon sütöd? Elvileg 480-on vagy akörül kéne sütni, de ugye ezt a sima sütők nem tudják, nekünk egy elég tűrhető bosch van és annak a max. a 280.
Azóta is bánom, hogy kérdésként felhoztam, szerencsére azóta már sokat árnyékolt a témán a táplálkozástudományi szekció.
😄
francba erről lemaradtam(mérges) Én már 5 órától ott lettem volna(óranézegetős)
A festék ilyen. Ami alul van, az csak egy elemlámpa.
Vagytok még sokan 😂 😂 😂 ne aggódj
https://www.vadhajtasok.hu/202...
csúfolkodnak hogy kulák gyerek vagy akkor meg sugárba kellene hánynod az ilyen multikajától 😆 remélem azért RLT klubot nem nézel 😊 mert az aztán a lélek megdonálca 😬
na ez az nem multinál kel vásárolni 😉 se húst se paprikát 😋 ha nem meg felelő helyről 😁
20 éve nem ettem olyan pirospaprikát amire te gondolsz .................hála égnek . .................pont azért mert még a színe is téglapor 😂 😂
Nincs benne semmi érdekes,van rajta egy lámpa meg RPS tartály.Nincs egybe a lakk,a gyöngyház is fényes míg el nem párolog az oldószer
Erdekes szoropisztoly,lakk es szin egyben,vagy ez a festek ilyen?

https://youtube.com/shorts/oK2...
Pedig én pont annyit járok mekibe mint a Levi.Nem is megyek csak úgy magába a mekibe,nekem ez olyan gyors egyszerű megoldás,és szerintem mindenki képes ott találni olyat ami a saját szájízének való.Csak sokan odáig jutnak hogy sajtburger,meg hogy a meki az szar mert egészségtelen.
Szeptember 2.-an voltam utoljara mekiben,egy 12 euros valami kulonlegesebb gustigreghez hasonlo menut ettem ausztriaban.
Levi azota tuti 2-3x volt es tomte magaba a szar kajat.
Nem is ertem. 😂
nem nem(ujjával nemet mutató) gyűjtöm a rajongó tábort(kezeit széttáró) fura módon te és blődi vagytok velem együtt a mekis oldalon levike az ellentábor vezére néhány követővel és van néhány semleges megfigyelő a háttérből. szerintem ebben a témában van még bőven potenciál(meghajlós) 😅
Ooooo mária,meg mindig meki vs mittomenmi.
Baszki,a bigmeket hulye aki magaban eszi menuben kozepes burgonya,udito (zero) es egy almaspite 1087 kaloria.
Ez kb ugyanaz mint a foodplusz 500g matrai borzaska 1118 kaloriaja.
De,a borzaska 1685 forint.
Viszont aplikacioval 3100 er bigmac+6os nuggets+udito+almaspite+krumpli+majonez combo van.
De mivel levi mongolidiota sose megyek egyedul 4200 ert bigmac+mcchicken+2db udito+2db pite+2 db krumpli van.

Es a gustigreg 754 kaloria. 😂

Eleg mar a kajas faszsagbol?
A burgerem nem üt egy mekdonalsz szintet de legalább ez is kézműves(kezeit széttáró)
A világon semmi bajom a házi pizzával, ezek sem néznek ki rosszul. A tojásos kimondottan szimpatikus, csípem a sárgáját tunkolni a tésztával.
na mind1 te is jobb ha másnak hiszel a pizzáim biztos nagyon xarok(kezeit széttáró) Én ilyet tudok házi egészségtelen alapanyagokból(kezeit széttáró)
Én ha oda jutok,tolok 4 spicy sertésburgert krumplit meg chiken mcnugetset egy pár darabot,esetleg még egy fagyit a végén,de ha ezt délbe tolom én is el vagyok ezzel estig.Régen nekem is megvolt az hogy két óra múlva már kajás voltam,de ez már nincs,pedig én inkább ez a sokszor kevesebbet evő vagyok.
Hja, abban igazad van, hogy itthon a két véglet a jellemző. A focilabda meg a mekis keksz :D