Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A pizzám legendásan jó már túl sok szomszéd itt sertepeltél a portán ha sütögetek 😅 Tepsiben már nem csinálok mert vettem fasza pizzatálakat(meghajlós) Az, hogy levi emésztése szar arról én nem nagyon tehetek(kezeit széttáró) Én ha tolok egy bigmek menüt rádobva egy sajtburgival déltől estig elvagyok pedig nem vagyok madárétkű, szóval ebből sem kell vesszős kosárnyi(kezeit széttáró)
Az, hogy neked nem hamburger az ízlés dolga nekem inkább hamburger amit kultúráltan meg tudok enni mint azok a bódés sárgadinnye méretű burgerok amivel mire végzek a nyakamtól a cipőm orráig maszatos vagyok mert folyik minden felé. Felénk ezeket gitármenünek hívják(kezeit széttáró)
Megmondom. Mert egy Big Mac 530-540 kalória és a fél fogadra nem elég.
Levi írta, hogy betol egy Big Mac menüt és egy plusz Big Mac-et és két burgert mellé. Ez majd 3000 kalória összesen. És két óra múlva ehetnékje van. Egy rendes "half pounder" egy adag vastag hasábbal és üdítővel jóllakat 2000 alatt.

Mondom ismét: nem azt mondtam, hogy mérgező vagy silány szar, nem HACCP-ztem egyszer sem.
Egészségtelen, mert főképp zsírból és szénhidrátból áll. Természetesen nem a heti egy McMenü fog elpusztítani, nem is mondtam ezt. Igen, egy cocahúsból készült pörkölt sem szívbarát, a cigánypecsenye sem. De ahhoz, hogy pl. Levi jól lakjon, nem kell belőle egy vesszőkosárnyit megennie.

Nem vagyok vegán, álszent update-huszár vagy efféle. Nem is mondtam, hogy ne edd. Nekem két bajom van vele: csak a képen kívánom, illetve számomra az nem hamburger, ennyi az egész. Szívesebben ennék a te tepsis pizzádból, még akkor is, ha többiek szerint az csak egy vacak kenyérlángos.
Van igazság abban amit mondasz.Egyszer volt egy műsor,valami élelmiszer szaktekintély volt,a lényeg hogy mondta,ő önellátó,minden zöldséget gyümölcsöt megtermel magának,de ha nem így lenne,akkor ő biztos hogy a multiknál venné ezt meg.Hogy miért?Azt mondja hogy a multiknak rengeteg minőség ellenőrzésen át kell esniük,folyamatosan vizsgálják a zöldséget gyümölcsöt,míg egy piacos és egyéb más helyen árultnak semmi ilyesmi nincs,gyakorlatilag bármit eladhat,és ne gondoljuk hogy nem teszi meg.
Attól függ melyik(kezeit széttáró)a motorkiemelő vagy a csiszoló?
vesézzük már ki mi az egészségtelen benne? Az országba termelt jégsaláta a paradicsom a hagyma a magyar termőföldekről a tojás a tojásüzemből a sajt magyar tejelő tehenészetekből származó tejipari sajtüzemből a hús bábolnáról vagy a szószok az univerből? Mivel egészségtelenebb ez mint bármely étterem 5-6 ezer forintos adag kajája amik pontosan ugyan ezekből ugyan onnan származó alapanyagokból készülnek? Ha az egészségtelen akkor minden más is egészségtelen bármi amit fogyasztunk(kezeit széttáró) Mitől egészségesebb egy disznópörkölt vagy a qwimbi által fotózott cigánypecsenye? Az amerikaiak kövérek? De mitől kövérek? mert mekdónácot esznek? A nagy lófaxt a mértéktelenség miatt kövérek. Bár magyarország sem a sovány szinonímája azért ebben is egyetérthetünk. Nem attól kövér senki mert mekdónátos hamburgert zabál hanem mert sokat zabál. Messze van az egészséges táplálkozástól? Melyik összetevő az ami miatt messze van? Egyáltalán mi az egészséges táplálkozás? Nem az véletlen, hogy annyi kalóriát, tápanyagot, vitamint,nyomelemet, szénhidrátot és a többit vigyünk be a szervezetbe amit el is használunk és nem raktározódik haszontalanul ami a túlsúlyhoz a magas vérnyomáshoz majd végül a szív és érrendszeri betegségekhez vezet? Ehhez nem a mekit kell szidni. otthon összetákolt ebédből is lehet egészségtelenül táplálkozni ha a napi bevitel négyszerese a szükségesnek nézd meg init(kezeit széttáró) Az úgy dagadt, hogy megdöncit még fényképről sem látott(kezeit széttáró) Egy mekdöncinek szerinted milyen haccp kell akit nagyítóval vizsgálnak és 100 országban jelen van? Az élelmiszer biztonság szerinted, ott hol kezdődik? Biztos nem ott mint a vásári bódés büfékocsinál ugye? Ha nem felel meg minőségre csak egy hajszál eltérést mutat a megtermelt alapanyag nem, hogy át sem veszik elhajtják a termemlőt balfenéken lehet ki is esik a pixisből. Ezért ő is vigyáz rá ez ne történjen meg. Mielőtt nagyon fujjognád te is a mekit annyit tudnod kell a világ egyik legjobban ellenőrzött cége élelmiszer minőség biztosítási szempontból. ha tetszik ha nem szar és hulladék oda nem kerülhet be(kezeit széttáró) Most azt mindjárt nekem ugrotok legalább hatan de leszarom mert tudom, hogy kicsit sincs igazatok. A kedvenc kajázóhelyetekről még egy mintavétel sem történt még soha a nébih részéről a megdöncinél minden szállítmányról minta, tenyésztés minőség ellenőrzés és a többi laboratóriumi vizsgálat. De biztos a sarki giroszosnál is ez a helyzet(fetrengős)
Pörköltnek biztos jó az is! :D
Jó jó, de a zsiráffal mi van? Az milyen kaja? 😆
hát bármilyen pizzával nyugodtan egy lapon lehet említeni. Na az összetevők nagyjából eben-guba(kezeit széttáró)
Na erről van itt szó… hiàba akarják egy lapon említeni a pizzával.
A hamburger eleve egy gyors kaja, igen messzire a kiegyensulyozott, egeszeges taplalkozastol. Kezeljuk a helyen.

A jenkik 40 szazaleka nem azert tulsulyos, mert egeszeges, otthon fozott cuccot fogyaszt, hanem mert Taco Bell-ben, Mekiben, Burger King-ben, KFC-ben, Wendy's-ben es hasonlo helyeken falhatnak olcson es sokat.

Az, hogy nyolcvanmillio ember eszi a foztjuket nem a minoseg mutatoja, hanem a marketing es a sales sikere. Kozkedvelt dolgokat gyartanak, a sult krumpli, a rantott csibefalatkak, a hamburger olyan etelek, amiket eleve sokan hajlandoak megenni.

Nem azt mondom, hogy ehetetlen szar, nyilvan. Csak sok helyutt relative olcso, nem kell fel orat varni, mig egy pingvin kihozza es akar papirzacskobol 6 perc alatt be lehet kapni.

Megvan a helye, de ne emeljuk piedesztalra.
hínár meg joghurt 😅
😅
nagyon fasza az a cigánypecsenye legfeljebb annyi a baj a teszkós disznóval amiből készült, hogy hízó adalékokkal táplálják és génkezelt takarmánnyal ami akumlálódik a húsában és azt te szépen mind megeszed a rengeteg gyógyszerrel együtt amivel kezelték. A krumpli szintén génkezelt szaporítóanyagból készült erősen egészségkárosító hatása van a piros paprika meg tuti míniumot akár téglaport is tartalmaz mint nagy általánosságban a bolti fűszerpaprikák(kezeit széttáró)
Egészségedre(meghajlós)
na annyit láttam belőle, hogy a mekdonádsz a világ egyik legnagyobb ingatlantulajdonosa 100 országban a föld népességének 1%át eteti meg naponta 😂 Az 80 millió ember/ nap még ennyi hülyét(fetrengős) Ezek szerint 80 millió ember eszik műanyag hulladékot csak ti itt néhányan esztek jót(kezeit széttáró) 100 nap alatt a föld teljes lakosságát megeteti(gondolkodós) Asszem gínesz rekord(gondolkodós)
Csak savat csinál az egyik.
És azt a bugrisok eszik, a másikat meg nem.
Részletkérdés,mindkettő megterem a kertbe.ingyé' van
Pitypang nem jo. Lohere, na, az tuti!
Amit latok a kepen.
könnyű lesz megvendégelni.Veszel egy kefírt,szórsz mellé pitypang levelet,aztán kész is.
könnyű lesz megvendégelni.Veszel egy kefírt,szórsz mellé pitypang levelet,aztán kész is.
Mi a kedvenc ?
Egyszer hozzad is el kell mennem vendegsegbe!
Ja és igyon egy jó szilva pálinkát 😂 majd nem el felejtettem 😬 ez meleg helyzet volt 😂😂😂😂
Én azt mondom mindenki étkezen egészségesen otthon 😃 😋