Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát pedig alap szerszám a festőnek a zsiráf 🤷🏼‍♂️ elhiszem hogy a te agyad azt sem tudja felfogni mire való egy falcsiszoló tsiráf, de elfogadtuk már tőled…
Le kell engedni a gumit 1.2-re aztán ennyi volt benne.
Amennyire emlékszem az sv kupa 650-es szekciója legjobbjai a pimpelt gépekkel 2.10 feletti időket utaztak. Bár lehet, hogy rosszul emlékszem.
Nem is tudtam hogy ilyen korán kinyitod a bolt, hogy már ilyenkor kötekszel 🤣
És nem, az elég távol van a 2perctől.
Nem jegyeztem meg az élmezőny idejét. 2 perc felett volt de nem sokkal. Ebbe belefér a 2:05 és a 2:20 is.
Lényeg hogy nálad és Pipinél gyorsabban voltak még MZ-vel is. 😆
Nekem talán 1x mérték a békával és egy nem túl veretes 2.30 körüli volt, az SV-vel talán jobban ment vagy csak úgy éreztem, de rég volt, ma infarktust kapnék mire a végére érnék. 😆
Ha 4:43 helyett 3:32-t mesz az is KOZELIT a 2 perchez. 🤣
2 percet KÖZELÍTETTE, ezt írtam, te nagyon figyelmes. Én 2:49-et mentem egész pontosan kezdőként. Ekkor még kiülni sem tudtam.
Gyakorlatilag a nyílt napokon a Kutrik, Lacika, meg Levente simán hozta azt az időt, amit a jobb gépekkel a jobban menő amatőrök.
Talmácsi nem lett volna esélytelen, de elég keményen meg kellett volna dolgoznia a dobogóért ha MZ-t adnak alá, és ez nem túlzás.
Csak úgy megemlítem hogy itt az 5. helyről indult itt a Kispataki.
https://hegylakok.hu/2013/07/k...

De persze ezt is nyilván te jobban tudod, mert te már elképzelted mi az igazság. Az aki benne volt az meg úgy is hülye, mert nem tudod elképzelni.
És bár nem tudsz úgy felcseszni a hülyeségeiddel, mint Levit, de alapvetően, ha kivonod belőle az idegességével járó vagdalkozást, azért van igaza.
Na jó,de a kéribaromtöketlenlaci szeret nagyot mondani.
Biztos jól emlékszel arra az ETZ-s két percre? mert Blade videójában Talma két perc alatt ment körbe az s1000rr-el.. valószínűleg kicsit jobban gyorsít ki mint egy ETZ, és szerintem kanyarodni is tud 😃
Most pedig nincs meleg, Zoli jössz Visegrádra? Most már fel lehet menni 😆
1 C fok van ebbe a nyavajás mixerbe , de jó lenne abból a Visegrádi 38-ból egy 10-es ! 🙃
Hallott már valaki a szobafestő alapszerszámáról : a zsiráfról ?! 🤣
Pedig volt meg benne lehetoseg.
Kimerült a zsiráf-téma.... ez van
🤣 10 pontos lecsapás.

De amúgy nem értem mit veszekednek.
Pipi mondta hogy ő nem tud kanyarodni, nem is tagadja. Zoli mégis ezzel cseszegeti....lehet hiányzik neki Bogyó politizálása 😆
Ja,amikor te kacska szemnel nezted a celegyenest akkor fordult rad elozni az MZ-s csapat eleje. 😆
Így van. Az említett srácok olyan elég jók voltak. Kispataki Viktor nem tudom mond e valamit. Na ő sem mindig volt első MZ-vel köztük. 😁
Tuti felt nyelezni azt a tehenet. 🤣
Hát ezaz! Pipi meg egy csúcs motorral is alig ért körbe gyorsabban, mint az ETZ aminek kb. 120 lehetett a vége a célegyenes végén.
Biztos bonyolult volt számára a közlekedési szituáció.
a piszkok(kezeit széttáró)
Esetleg akkor nem gondolkoztál, hogy neked is meg kéne?
Vagy az a fajta vagy, hogy veled nem szarakodik senki(ujjával nemet mutató)
Majd te megmutatod kinek a seggébe forog a világ tengelye(meghajlós)
😅
zotya milyen tempót megy? szerintem röhögő görcsöt kapna mindenki aki látná 😅
ő csak ugratásban jó(fetrengős)
Ha neked ez a terved ne vegyé😃
nem hinném, hogy ilyeneken terveznék megdögleni a közeljövőben(kezeit széttáró)
aztán nézegetnénk, hogy húzogatnak ki a haverjaid a bozótból 😅