Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyit az utóbbi két évben összesen nem motoroztatok itt 😂 lám, még pipi is megszakérti, a végén még vesz egy szecskavágót:)))
Én ebből sosem csináltam problémát,ha valaki el akart menni mellettem menjen,nem fogok nekiállni versenyezni,főleg hogy sokat mentem két személlyel,de olyan is volt hogy direkt magam elé engedtem mert láttam a tükörbe hogy hátul a gyorsaságin fent ül a nő,azt meg azért jó nézegetni.Ha valaki lassabb volt,megelőztem.Ha jött és visszaelőzött,hagytam,nem mentem bele,sokszor lehetett látni hogy se a tudás se a teljesítmény nincs meg,de csak azért is vissza kell előzni,menjél pajtás,nekem nem okoz problémát ha 10 percig turista tempóba megyek hogy leszakadjak.10 éve ugyanaz a motorom van,túl sok meglepetést már nem tud okozni,ismerem minden rezdülését.
Vegulis tenyleg jp,de egy videoban 10 percnel tobbet tud nyeregben tolteni? 😆
Vagy a cel a profi fan landolas bemutatasa volt?Mer akkor nem szoltam.
Pipi idejeben voltak kamerak? 🤔
Pipi feszul bele ebbe.Es meg nem is motorozik.
Girbegurba keritest rak ossze meg szogletes kenyerlangosra mondja hogy pizza.
Szerintem nem volt az 5éve 🤔 Sanyi tudná megmondani.
Engem amúgy nem zavar ha valaki gyorsabb vagy lassabb nálam. Csak akkor van bajom azzal ha lassabb valaki, ha meg akarja magyarázni a bizonyítványt vagy gumi esetleg vezetéstechnikai tanácsokat ad
Jól megy... Igaz hogy két percnél majdnem bele baszódott szembe a Pickupba, de akkor is jó lett volna.
Pedig akkor neked indulnod kéne a motogpbe,ez még a Talmának se megy a pályán és még a térdkoptató is leér 80nál. Gyakorlatilag egy kanyaron nem tud átmenni 100-al,pláne ha még figyelembe vesszük azt is hogy ő a teljes pálya szélességet használja,de akkor te itt 130al veretnéd.......
Meg tobbel te sügér.
Nem te vagyok. 🤣
Van szemed,nezd a sebessegmerot,bazinagy szam.
Amerikai,gondolom nem km/h.
Mer ha az lenne meg szarabb lenne.
Ahogy a videókat elnézem,szerintem ez a ducatis csávó aki a videókat csinálja ilyen dodor féle lehet aki tanítja a motorosokat.
erről beszéltem 😅
Nem tudom, most honnan jönnek ezek a 80-100 as tempók. Van olyan kanyar amit 40-el sem lehet bevenni (kezeit széttáró)
Itt a hasonlításon van a hangsúly. Ha a csávó bevette mondjuk 100-al a kanyart akkor neked menne e 50-el a legjobb tudásod szerint?
Szerintem jól mennek a srácok. Na a véleményem az, hogy a utcai sportrájderek 90 %-a örülne ha ilyen tempót tudna menni(kezeit széttáró)
Majd zotya jön fikázni mindjárt,hogy balfaszok(kezeit széttáró)
Nem volt piros lámpa baze,csak megálltak.
Láttatlanban mondom kb 80-100-al.Mindig kb annyi a szerpentines,csak nem ilyen gp-style-al.
És ugyanúgy beveszem,csak nem esek el.
Ezt mondom.
Hápersze,kilohusszal mentem ott nem szaros 100-al. 🤣
szerintem a mai napig nem érti miért állt meg a kocsisor a piros lámpánál 😆
Nem is írt senki ilyet hogy mivel lehet és mivel nem,de te jöttél azzal hogy nem volt tempó meg trükkös kanyar sem.Én nem akarom minősíteni hogy jól ment-e vagy sem,de az tény hogy ök 80-100 között mozogtak 3méteren,majd ha legközelebb mész a melltartóval,nézd meg hogy te milyen tempót mész egy ilyen úton,és mondom ezt úgy hogy sem téged sem őket nem akarom minősíteni.Meg ha majd lesz egy kis időd,nézz meg egy motogp versenyt,ott is simán beesnek 80-100ra a kanyarokba.
hát engem lehet én sosem voltam lapondöntögető versenyrájder de te olyat fikázol akinek láthatólag köze van némikép a motorozáshoz veled ellentétben. (kezeit széttáró) A kopasznak is van még csiszolgatni valója bőven látszott,hogy nem minden kanyarban volt határozott de ő már ahhoz a tudáshoz közelebb jár amit te 200 év alatt sem tudnál megcsinálni soha 😅
a kanyarfotódon amire olyan büszke vagy 😂
Cimbora most rendelt meg egy tiger 1200-at. Kiváncsi leszek majd milyen lesz. Kihozott egyet tesztelni aszonta jó.
Ezt a tempot nem csak ezzel a technikával lehet megcsinálni.Főleg utcán.Ennyit mondok.Ha ezt nem tudod felfogni akkor kb pipi szint vagy.
Neked tényleg csak a szád nagy.Nézd csak meg egy gp pályán hova visszarakják!
http://youtu.be/zgz4k1x0kug?si=PCM43TJ5rzkCbXy7
40-60 merföld/h.az kb ugyanez a 80-100-as tempó.
Még kamillázni sem tudtam és már le is kászálódtam a tetőről.
Mondtam én hogy mindenható vagyok,az a kotvány honda botfékén múlott.
És még szembe is sütött a nap. 😂
Ettől még tény az tény tíz éve nem csúsztam ki így.
Akkor is az eleje ment el nem a háta.
Meg is tanultam egy életre ezt a leckét.