Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg is kell köszöni a gyárosoknak hogy gyártjuk a műanyagot hogy ehesük a műanyagot 🙂 🤣 puszi puszi minden multinak 😂 😂
Mehetnél gyalog is.
Nemrég egy olyan figurával volt műsor aki azt kutatja, hogy minek milyen hatása van ránk, azt mondta, hogy az igaz, hogy az adalékok mind bevizsgáltak és nem veszélyesek külön különés ebben van a lényeg mert állítása szerint azt senki nem vizsgálja, hogy ezeknek egymásra vagy egymással együtt milyen hatása van?
Igazából akár lehet is, szinte teljesen itt készül ha ebbe így belegondolok,
Amúgy én a börgerest szeretem és eszük is a mekissel együtt csak épp csak. 😁
Olyat nem találsz, amúgy tényleg lehúznak bárhova mész. 😆
ehhez hozzá tartozik hogy annyi már az ember hogy nem is lehet hagyományos úton előállítani ennyi kaját
Kedvelem ezt a filmet mert jól mutatja zs türközést , még a név is oda lett
Amugy amikor azt ecsetelik hogy lehet műséket csinálni hatékonyan nagyobb profittal az meg van 🙂
De nem is számít hogy miből van csak a lényeg hogy finom legyen és jó ízűen egyed 😂 De már csomó olyan izésítő van hogy a csirkeszarnak is tudnak adni steak ízt és két pofára zabálnák az emberek 😉 😂
Félre ne értsd nem arról van szó nem hogy eszek csak én a másik céget szoktam 3-6 hó-naponta vagy kínai , gyros amit a útszélén talál a ember kínjába
https://videa.hu/videok/film-a...
gázzal járok időtlen idők óta, az meg kibaszott környezet kímélő
Ezért írtam én is,elmehetsz a legjobb hamburgerezőbe,ugyanazokat fogod megtalálni benne mint a mekisbe.Az sem lesz egészségesebb.
és ebbe mi a stenk? Bármelyik élelmiszer oldalát elolvasod ugyanezeket látod(kezeit széttáró) Olvasd el csak valamelyik ájsz teának az összetevőit Az ebetű rajongóknak gyakorlatilag egy halálos méreg 🤣
Na de benzinessel jársz horgászni, az elég, mindenféle rákkeltő anyag kerül a környezetbe. Most akkor nem mindegy?
csöcs(kurva) mindenhol van...
ilyen agyrémekkel találkozik az ember bármerre nézelődik
https://youtube.com/shorts/gIX...
nem a követelmény a lényeg, hanem az hogy milyen összetevőkből áll
abban biztos vagyok hogy egyetlen olyan összetevő nincs benne ami nem engedélyezett, de abban már kevésvé vagyok biztos hogy ezekre a szervezetnek szüksége van
mivel a mekis kaják összetevőit nehezebb megszerezni mint a fornettiét így bemásolom mi van a lekbáros fornettiben, aztán lehet olvasgatni hogy ez kell-e nekünk
Összetevők:
BÚZALISZT, barack ízű készítmény (21,6%) (gyümölcsvelő, glükóz-fruktóz szirup, cukor, gyümölcsrost, víz, stabilizátor: nátrium-alginát, nátrium-citrátok, guargumi; étkezési sav: citromsav, színezék: karotinok, természetes aroma, szilárdítóanyag: kalcium-foszfátok, tartósítószer: kálium-szorbát, nátrium-benzoát), víz, margarin (finomított növényi olajok és zsírok (pálma, napraforgó, repce változó arányban), víz, só, emulgeálószer: zsírsavak mono- és digliceridjei, savanyúságot
szabályozó anyag: citromsav), cukor, dextróz, édesmorzsa (BÚZALISZT, cukor, víz, élesztő, só), élesztő, módosított keményítő, BÚZAGLUTÉN, bambuszrost, jódozott só (étkezési só, kálium-jodát), finomított napraforgó-étolaj, tejfehérje, glükózszirup, sárgaborsórost, emulgeálószer: zsírsavak mono- és digliceridjei, lecitinek (SZÓJA); sűrítőanyag: xantángumi, savanyúságot szabályozó anyag: nátrium-foszfátok, aroma, lisztkezelő szer: aszkorbinsav, enzimek.
ha a lángos az lett a napokban akkor lassan a mekdönci is lehetne 😅
szerintem engem nehéz lesz ebben beelőzni(fetrengős) Legalább is nagyon kell kapaszkodni hozzá már egy kamionnyi bigmeken túl vagyok kb. 30 év óta(óranézegetős)
(meghajlós)
na mondjuk a csöcsnézés is egy szempont(meghajlós)
ez a műanyagozásos duma egy nagy faszság(legyintős)
na mind1 mindenki szerint ezek mérgező ételek(fejét fogó)
Aztán lassan azok a tények, hogy egészségesebbek bármilyen ételnél 😅
na mondtam, hogy univer ott is dolgozik ismerős. Pont azon a részlegen ahol kitalálják az ízeket. Ott van már vagy huszon pár éve(kezeit széttáró)
én még olyan termelőt is ismerek aki a mekdónátnak termel zöldséget jégsaláta stb. A szószok az döntően univer kecskemét a tojássok a nagy hazai termelők adják. Hús elméletileg van magyarból ez nem biztos a zsömle az meg passz(kezeit széttáró)
Elég szigorú követelményrendszere van a mekinek. Ha a hús a sajt a tojás a zsemle a zöldségek egészségkárosítóak akkor a mekis ételek is azok de akkor minden az amiben ilyen összetevők vannak(kezeit széttáró)
hát de kerékcsapágy tudod olyan dolog,hogy az idővel elromlik. Most ha azt írom, hogy nagy eső után kimentem vele az erdőbe azt a dísztárcsáig érő vizekben átverekdetem magam úgysem hiszed el. Aztán hazamentem otthon beálltam a garázsba. Másnap már iszonytató morgó hangja volt a csapágynak bal hátul . elvittem a szerelőhöz nem kellett nagyon fülelnie az utca végéről is lehetett hallani(fejét fogó) Miután kicserélte kérdeztem mi lehetett a baj mert olyannal még nem találkoztam, hogy egyik napról a másikra beálljon a kerékcsapágy. Ez először mindig úgy szokott kezdődni, hogy kicsi morajlós hangja van de azzal még elég sokat el lehet menni majd az idő elteltével ez a zaj fokozódik. Itt egyik napról a másikra történt. Állítólag valami olyasmi lett a baj, hogy a saras rodeóm során belement a víz nem értettem pontosan ezért makkant meg ilyen hirtelen(kezeit széttáró)
Azért a hazudozásodról szóló kívánalmat jól megszeged.
Első körben én azt mondtam ha gyorskaja kell akkor egy jó alternatíva a gusto greg.Ami a hozzád hasonló egyszeri pavlovi reflexének ellent mond.Ja ha meki az csak szar lehet.
Nem nem az.
És a vicc tényleg az hogy többet eszed mint én.
Továbbá a kitya nem tudom mi,de netto hazugság amit leírtál,étterembe megy velem sokmindenki.
Szoval ha kéred hogy ne legyen hazdozás ne kezd el egy mondattal később.
Nagyon kíváncsi vagyok arra a hazai pizzériára ahol te ilyet szoktál enni és ténylegesen kenyértésztából csinálják.