Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért Zoli ad arészletekre ! Hát hogy nézett volna ki egy vadász trabant ponyvatetején ?! Azért egy Mustang mégis csak Mustang ! 🙃
Egyszerű,itt egy másik videó,el lehet dönteni hogy jól mennek-e vagy sem
http://youtu.be/Lf2-SBcdOvI?si=LBhCmV7Ioru1KBGs
Vaze, isten ments, hogy beleszóljak... de Ő legalább kanyarodás közben csúszott el, nem egy Mustángot tolt meg hátulról... 😅
Gondolom, te is kamilláztál a ponyvatetőn "hogy mivan"? 😂

BOCCSS 😇
Mondjuk téged is megnéztelek volna a mustang tetején.....
Téged simán lehet fikázni mert fingod se vót soha a motorozáshoz,kenyérlángoshoz talán,de az is szar vót.
Az ipse beesett a fák közé motorostul?
Be mint a huzat.a fába beakadva kamillázott hogy mivan,pont mint te amikor nkimentél az ótónak.
Tehát szarul nyomata a motorozást.
Azt meg még mindig nem susogtad el hol láttad az én zéró tudásom?
De zotya meg fikázza a csávót a saját zéró tudására és ez felbax 😅
Tisztán látszik,hogy a csávónak van némi köze a motorozáshoz a zotyával ellentétben, hát hogy merészel fikázni???
Rosszul látod, ha gyökketővel megy akkor tud a legjobban....mogyuk ez a vén hülye nem tom mér velem.példálózik, sose mondtam mennyire gyors vagy lassúnak kell lenni. Az évi egy túrájával meg 1700 km -ével nincs is nagy elvárás. Levi még jelenleg itt talán aki sokat megy és nem balatonkerülésbe. Ne kelljen már ugyanugy balfaszkodni mint ahogy ő.....bár én se tudok motorozni, de tolni se kéne kanyarba a motort mert másképp nem megy. Az meg hogy a vudeon tullihegték a csávók, hát az is benne van a pakliba ha nem adja ki. Egyébként ha nem akar mindenáron lapon fordulni mer az jol néz ki, bevette volna ezzel a tempóval.
szerintem igen 😅
á 8-ik kanyarban ez is elesett(legyintős) pedig nem is volt technikás a kanyar(kezeit széttáró) nem volt középütt sorompó 😂
Én is bármikor ledöntöm úgy, hogy elessek 😅 Igaz, elég régen próbáltam, de akkor sikerült! biztos most is menne...
Érdekes megközelítés,mert Marquez is elég nagyokat szokott esni,pedig szerintem ott elég nagy tudás van.
Pipikém,csak úgy kérdem,együtt motoroztunk már?
Két métert,vagy többet?
Már azért mert olyan fixen tudod hogy és mikor milyen sebességgel motorozom lehet elfelejtettem hogy láttál és motorral követtél.
Jelenleg kérilaci látott úgy 3-4 éve meg levi de ő is már minimum 5 is eltelt.
Nem vagyok ilyen lapon pozőr mint ez a kopasz,de szerintem ő is a kamerának motorkázott és a tempóhoz képest túldöntötte,ahogy a lászló úr meg is jegyezte.
Na én ezt kifogásoltam.Ide.ehhez a tempóhoz kurvára felesleges ez a mindenáron menő laponfordulás.
De hát te a csiga kétésfélpezcen túli Mz-vel megszorítós időd a mult évtized elejéről tuti gyorsabb. 😂
Nem azt mondom, hogy világbajnoki címet ért,mert az előző kanyarján is látszott, hogy bizonytalan. DE: rajta már legalább látszik, hogy kialakuló félben van. A mögötte lévő kamerás srác gondolom volt aki a legnagyobb tudással rendelkezett. Igen ti nem estetek volna el abban a kanyarban ez TÉNY(meghajlós) Csak még azóta se vettétek volna be 😅
Csattogós lepke 9-es ! Te 🐄 ! 😉
Mégse volt elég a nagy tudása, mert qrva nagyot esett... csak mákja volt, hogy nem patkolt el vagy nem lett béna.
Zoli tudása nagyobb, mert ő abban a kanyarban nem esett volna el 😁 sőt sztem én se 😂
Hogy ki mennyivel megy? az a másik hülye Levikén meg az okos villanyszerelőn kívül a qtyát se érdekli.
nem csak te meg szólsz egy videón látott olyan embert aki szemmel láthatóan tud motorozni veled ellentétben.(kezeit széttáró) Szerintem ne firtassuk az ő tudását a tied hozzá képest enyhe köszönő viszonyban sincs az övével. És fikázod, hogy nem túl bonyolúlt kanyarban kicsúszik alóla a motor.(kezeit széttáró) Hát csak ennyit tudsz de egy kanyart lendületesen bevenni már nem 😅
ezt mondjuk úgy képzeld el mamlasz, hogy etz vel a h.ringen egy kettő körüli köridő az kb. gínesz rekord(kezeit széttáró)
600-as sportgépeknek is becsületére válik ahol van gyorsulás az etz-hez képest(kezeit széttáró) 2.50 nem olyan szar idő egy 2 T 20 lovas etz-vel. Az amatőrök jobbjai mentek erős utcai sportgépekkel 2:15-ket, akik meg már "profi szerűen" de még amatőrként nyomták gumimelegítő, versenyidomos nem utcai gépekkel azok ingadoztak a 2-2:05 között(óranézegetős)
írtam én is, hogy bukótér nélkül veszélyes mutatvány szerencséje volt a srácnak(meghajlós)
etz-nél max azért lehettem jobb mert a célrarát nyilván sokkal jobban meg tudtam húzni mint etz-vel lehetne. A kanyarok utáni rövid egyenesekben meg a nyújtott sikánban is nagyobb lehetett a sebességem és lehet a kanyarokban kevesebbet vesztettem mint amit kigyorsításokkal nyertem(kezeit széttáró)A kis 400 as kawákat pl. csak az célegyenesben tudtam büntetni 😅 a visszafordítókban az etz-vel nyilván elmentél volna mellettem, hogy integetni se lett volna időm 😅
Pipikém attól még hogy szart se értesz hozzá nem kéne égetni magad,ehhez a tempóhoz nem kell ekkorát nyújtózkodni se lapon se kockás füzeten se házi pizzán.Mert csak ezekhez értesz.
Ehhez a tempóhoz utcán lehet máshogy is menni.Tudom,csak ezt láttad mikor még toltad azt a csattogós lepke 9-est.
Na jó,de ő ezt biztos háttal ülve csukott szemmel csinálta.
Hátha az élmezőny kettőt ment te meg 2:50 et ugyanolyan motorral, akkor én ezzel annyira nem dicsekednék
Mármint olyat amin éppen elesik? Mert ugye itt erősen túldöntötte azért esett.
Nekem is volt ilyen csak fotós nem volt a közelben....mondjuk én pályán csináltam, és ott nincs fa meg szallagkorlát, csak leporoltam magam, vissza rugdaltam a lábtartót és mentem tovább.
Nekem ETZ-vel volt 2:49 volt még az elején. Sajnos többet nem volt verseny a Hringen, de az élmezőny (Kutrik Zsombor) úgy emlékszem elég jól megközelítette a 2 perces köridőt akkoriban....ETZ-vel.
Az lófasz.Ezért terheled az eü-t.