Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az!
Kenyártészta,okoska.
És mi az hogy fikázom ? Ha valamit a helyén kezel az ember az fikázás ? A mekis kaja egy szar, ezen nincs mit rugózni, ez tény. Az egy a legkisebb rossz választás kényszer helyzetben.
Kettőnk között oriási különbség, hogy én a helyén kezelem, te pedig azt állítod hogy az egy nagyon jó ebéd a gusztigreg, pláne még mindig egy olasz jellegű pizzával szemben. Mint mondtam, elhiszem hogy ez a meki neked egy élmény mert a kitya sem megy veled étterembe.
(A calzone meg egy félbehajtott pizza, okoska)
Az a baj hogy ostoba vagy. Azt írtam hogy max havi 1x vagy 2havonta 1x. Nem írtam hogy mennyiszer járok, egy túlzó átlagot írtam mert van olyan hogy fél évig egyszer sem eszem ott és aztán van, hogy egy héten 2x, mert mint írtam, a belvárosban a jumperrel nem nagyon lehet a gyrosos előtt parkolni este 7-9 között.
De hát ferdítesz, hazudozol mint szoktad.
Viszont ha tényleg tartasz egy appot azért mert évente használod 4x, teljesen hülye vagy.
A vicces az hogy folyamat fikazod,es megis tobbszor eszed mint en,es pipin kivul mindenki itt. 😆
Ho, en eddig a mekdanoldszban voltam eletemben talan otszor. Kfc egy alkalom vagy ketto, mas multiban soha.
Igaz, a gyerekek szulinapjat sem ott unnepeltuk,mint ahogy a hulye kurvak es buzik szoktak manapsag.
Beszarás, azt ne mondjátok hogy a mekis kaja egy hungarikum 😂😂
Azért a hitvány szar kajáért minden forint sok. De az neked tökéletes, te is hitvány vagy 😘 egy okostelefont nem tudsz kezelni, de heti 1x muszáj mekizned… egy valamiben vagy jó Pili, a fillérek megbaszásában, semmi másban.
Amugy az nagyon komoly hogy tegnap kinyitottuk az erkélyajtót egész nap ,de azóta se csuktuk be és úgy aludtunk
Itt a G felmelegedés 😂 😂 ami biztos nem jó egy csomó szemszögből de speciel a motorozás szemszögéből fasza 😃
Az instán csöcsöket lehet nézni a meki meg szar.
Jó idő lesz a motorozásotokhoz 👌
Én valamerre délre tervezem a célt, mert északon elég változékony időt jósolnak.
Ma így letakarítom, meg lett forrasztva a navinak a töltője, azt visszavezetem a gégecsőbe. Délután meg elmegyünk kajálni valahova. Valami olcsót, egészségeset,ami természetesen hatalmas adag is. Mielőtt megszólna bárki, hogy hülyék vagyunk, mert bennünket lehúznak. 🤣 🤣 🤣
szerintem a holnap oké lesz 😍
https://www.idokep.hu/elorejel...
Egyik barátom ilyen nagy mekis 😆 átjött meg vendégeltük egy kis rizses lecsóval házi kenyérrel majd nem be is fosott
Mondtam is neki ha nincs egy kis műanyag a kajába már fel se ismeri a szervezeted a táplálékot 😂 😂 😂
Amugy próbáltam jó Magyar barát mondójára gyógyítgatni ..........................igyál egy kis pálinkát majd az helyre basz 😂 😂 😂
Holnap nagyon szeretnénk.
Reggel kiderül.
Olyan finom ott a lángos ?
nem tudom miért lett szar a link, de igen
👍️
Hát nem tudom hogy jó-e a link 🤔 De Pilismarót Lángos
Budapest - Pomáz - Dobogókő - Esztergom - Pilismarót - Lepence -Pilisszentlászló - Szentedre -BP
" szokásos " 😁
Miért Fertődre visz a linked ? 🤔 Gondolom a Pilismaróti büfére gondolsz !?
Mész vmerre?
Hát már pár öreg komával le van beszélve a tálka 😁 hogy kicsit kanyargunk az kaja ....... utána pár kanyar és haza 🙂
Hoppá lángoshoz megyünk enni
https://www.google.com/maps/pl...!+l%C3%A1ngos-+b%C3%BCf%C3%A9/@47.7805498,18.8841528,3a,75y,52.76h,86.78t/data=!3m6!1e1!3m4!1sv0ExFtBFCiigYm0SPkJUXw!2e0!7i16384!8i8192!4m6!3m5!1s0x476a7d430fbf21d7:0x1ebdcdf9722340dc!8m2!3d47.7806054!4d18.8842283!16s%2Fg%2F11f5dyft4l?hl=hu&entry=ttu
https://www.google.com/maps/pl...!+l%C3%A1ngos-+b%C3%BCf%C3%A9/@47.7791329,18.7883808,16444m/data=!3m1!1e3!4m6!3m5!1s0x476a7d430fbf21d7:0x1ebdcdf9722340dc!8m2!3d47.7806054!4d18.8842283!16s%2Fg%2F11f5dyft4l?hl=hu&entry=ttu
Nálunk felhős , de nem esik ! Még ! 19 órától ír esőt !
Holnap , merre ? 🤔
Hát meg kell gondolni kétszer, mert az időjósok elég sokat mellékelőnek mostanában! Remélem holnap is tétednek, és száraz idő lesz. Elázni ilyen időben, már nem olyan komfortos. Nálunk épp csapkod az eső.