Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://divany.hu/eletem/2015/... a bábolnai gyárat én pumpáltam ! 😉
holnap 😉
A húspogácsa gyárat én csináltam /fújtam a betont/Bábolnán pár éve ! 😉
A friss része mint a zöldség esetleg zsemle igen, de a hús nem hinném, minden fagyasztva jön.
Ha lesz , akkor motorozás nem lesz ! Ha nem lesz , akkor viszem a bivalyt lődörögni ! 🤫
Erről valami forrás? Csak azért mert egy időbe jártam a mekis raktárba szállítani most meg a szomszéd logközpontban vannak, ha lesz ott ismerős megkérdezem mi van származási országként a kartonokra írva. 😆
Pedig igaza van,ismerős dolgozott ott,áruszállító volt .Minden ország maga készíti,saját igényeknek megfelelően,ezért van hogy bármi más országban más más íze van.És egyébként elég komoly előírások vannak a minőségre,már maga a meki részéről is.Szóval a meki is inkább csak el van terjesztve hogy egészségtelen,valójában az,de semmivel nincs benne több műanyag mint a sarki hamburgeresében.
Eső lesz 😁
Na sziasztok nagyok ! Kimerészkedik ma valaki kétkeréken ? ! 😏
A soha el nem romló világ legjobb autója toyotánál? ne mondd már
nem(ujjával nemet mutató) Pontosan tudom mint itt mindenki más is, hogy a konyhában 3 d-s nyomtatókkal nyomják ki műanyagból a burgereket. Erre teszik az ízfokozót(kezeit széttáró) Ha nem így lenne, hogy a pikcsába készülhetne el olyan gyorsan egyébként(kezeit széttáró)
És ezt mind el.is hiszed😃 naivabb vagy mint gondoltam😃
te is kezded a hülyeséget(fejét fogó)
hagyjuk már ezt az ízfokozó dumát 😅
Ha a levesbe teszel egy csipet vegetát már az is izfokozó. ízfokozó kb. mindenbe van. A meki döntően hazai alapanyagokból készül. Hazai tojás, zöldség, hús. Ha régóta járnál régebben a monitoron láthattad volna, miből és, hogy állítják elő az alapanyagokat a hazai gazdák. Még a majonéz is kecskeméti(kezeit széttáró)
Akkor az gumi lesz.....nekem a hátsó járt hasonlóan egyszer.
Tedd át a kereket. Ha megy vele a zaj akkor biztos hogy ott a hiba
simán van olyan hetem, hogy kétszer akár háromszor(kezeit széttáró)
burger kingbe azért nem járok mert azt az avas ízű hencz majonézet tartják(kezeit széttáró)
most már tudod(gondolkodós) Régen mindig be volt dobva a postaládába egy a4-es oldalnyi kuppon. Ezekből kellett szakítgatni. Nos ezt váltotta fel a telefonos app(kezeit széttáró) Lehet leporolom valamelyik lapos telót és csak erre a célra tartok egyet a kocsiba a szívószál mellett(gondolkodós)
nem baszki meg kell védjem zotyát pedig nincs ínemre 😅
Te rugóztál rajta, hogy drága zotya mondta, hogy app-al olcsó, erre írtad, hogy ne hogy már te letölts egy app-ot ezért(kezeit széttáró)
lehet neki még az ennél is olcsóbb verzió van felenged tölteni 8 appot majd tilt(fetrengős)
mi hitvány telefon lehet az(gondolkodós)
nem baszki te vagy a gyökér ha az a kifogás, hogy nem fér el még egy app az insta mellett 😅
volt már néhány kerékcsapágy baj kormányrezgésre viszont nem emléxem az inkább gumi szálszakadás ilyesmi(kezeit széttáró)
nekem majdnem 😅
csupa fontos dolgok 🤣 Na többek között ezért sincs okos telefonom az pont az olyan hülyéknek való mint te(fetrengős)
Ebből egyedül a maps meg az mvm ér valamit a többi agysorvasztó faszság már amit ismerek 😅 Mondjuk akinek nincs mit sorvasztani annak lehet, hogy ezek elengedhetetlenül szükségesek(kuncogós)