Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kúszva tettem meg a folyosót a körpultig elhiheted.(kezeit széttáró) Mondjuk minden alkalommal ugyanez a szarság annyi a változás, hogy a hányás nem mindig ugyan ott jön rám(kezeit széttáró)
nem túl trükkös kanyarok?
Ha te ilyen bonyolult szerpentinbe keveredsz inkább leszállsz és tolod(fetrengős)
haver is mindja elég szar amikor hugyálja ki
hú baz te soha életeben nem mentél így lapon 😅 Így? Sehogy sem(fetrengős) Ott ahol a kopasz 100-al ment ott te 30-al billegnél baszki te attól a tudástól merre jársz ember? 😅 És fikázod, hogy a 8-ik kanyarban kicsúszott? (gondolkodós) Baszki hát aki a határon motorozik bizony előfordul ilyen te ezt honnan tudhatnád(fetrengős) Ha gödöllői rajttal egyszerre indulnátok kékes tetői célszalagig, baszod a kopasz srác még akkor is sokkal hamarabb érne oda tőled ha füredtől házáig a haverjainak 4 szer kellene kiszedni a bozótból a videón látott módon 😂
lófax ilyen 1-2 mm szoktak lenni. Mire ultrahangoznak addigra már nem is látják, mert a vesevezetékben van csak a vesén lévő tágulatot látják. De olyan érdes felülete van mint állat. 2 napig most is vért pisáltam(fejét fogó)
Hát egyrészt azért mert selejtes vagy másrészt azért mert kicsapódik a hugyodból a kalcium. Normális embernél feloldódva kijön hugyozás kor
kevesebb hús több víz
havernak mindig ezt mondták
az néha a földön fetreng a görcsök miatt amit a kövek okoznak
neki ultrahanggal szokták szétbombázni azt mondja az sem jó érzés
Hát tény hogy a kocsi tető kényelmesebb 🤣
Bármikor ha szóba kerül hogy lemaradtál 🤓
Az mondjuk fix hogy a Pipi meg tőled is lemaradna, nincs annyi egyenes hogy behozza.
Mutasd mar meg mikor mondtam mekkora penge vagyok?
Az tuti hogy a kopasz a videon max 100-al ment.
Persze ment a racse tamasztad,de teny hogy nem tul trukkos kanyarok utan a fan kotott ki.
En meg sohase voltam fan.
én értem de ha szar akkor már nem most szar hanem 30 éve az.(kezeit széttáró) Lassan több kövem van mint meteor az űrben(kezeit széttáró) Eddig hol voltak? Vagy most miért vannak?
Mekkora?
legalább én sose mondtam mekkora penge voltam. (kezeit széttáró) Egy 250 kg-os géppel 2:35 volt a legjobb köröm a h.ringen. Akkor emlékeim szerint 1:56 vagy 1:58 volt a pályarekord versenygéppel. Most, hogy ez a 2.35 jó vagy rossz egy utcai sárnehéz öreg technikával én azt nem tudom megítélni. (kezeit széttáró) Én ennyit tudtam kihozni magamból évente kb. 3 alkalommali gyakorlással. Ennyiszer volt kawa nap a ringen a buli kedvéért eljártam.(kezeit széttáró) Tulajdonképen arra lennék kíváncsi te a nagy tudásoddal a fele súlyú elméletileg ugye sokkal korszerűbb motoroddal ennyi gyakorlásra hol lennél az én 2:35-ömhöz képest. Voltak ott műkedvelő amatőrök akik profihoz hasonló technikákkal már már benéztek a 2-ő alá is, ilyen volt krézi dzsó is vagy az itt néha fel fel tűnő dosa tibi is nyilván hétköznap kocamotorosként a keréknyomukra nem ülhetek. De én pl a te tudásodra lennék nagyon kíváncsi mit nyomnál a h.ringen egy tizen pár alaklom után(gondolkodós) Mondjuk itt a nagy kérdés befutnál e 2:35 alá ami azért nem egy nagyon csúcs eredmény 😅
Bár nekem tökéletesen elég volt(kezeit széttáró)
Szar etrend,es piarend.A hazi korsagos kenyerlangosod az oka.
én nem tudom mi a faxtól lettem ilyen vesekőgyáros(kezeit széttáró)
kb. 10 éve volt az első(óranézegetős) na akkor sem voltam már fiatal 38 éves(óranézegetős) előtte még csak hasonló élményem sem volt. Mondjuk az első volt a legszarabb azt nagyon megszenvedtem eltartott egy szűk hétig(kezeit széttáró) Már rég el is felejtettem, hogy ilyen létezik aztán december közepén a mentő vitt be a megyeibe(kezeit széttáró) Majd júniusba, meg tegnap is az asszony.(kezeit széttáró) Az életmódom ezen idő alatt nem nagyon változott sem mozgásban sem étkezésben.(kezeit széttáró) Nem tudom hol a hiba(gondolkodós)
Mondjuk most a legnagyobb bajom az, hogy még csak nem is találom(kezeit széttáró) Már tegnap óta pohárba hugyozok de nem került elő(kezeit széttáró) Raknám az ereklyék közé(kezeit széttáró) Ereklyék(legyintős) A legelsőt eljátszotta a gyerek a második meg sem lett a harmadik megvan és most a negyedik szintén nem akar előkerülni. (kezeit széttáró) Szóval jó nézek ki. 4 termelésből egy termékem van meg mondjuk az egy ritka szív alakú példány 😅
A motorozasi tudasod delelojen is kisebb volt mint a vesekoved amit meg nem tudtal kiizzadni.Se. 🤣
zotyám(fetrengős) te egy olyan motorozási tudást szóltál meg amihez te olyan messze vagy mint a motorod egy valódi motortól 😂
Ezt te mondod kb 12 evvel azutan hogy teliszartad a gatyad mert elbasztal egy sima keresztezodest es eltort a kezed?Ugy hogy bevalottan nem csinaltal mast elotte sem csak egyenesen mentel?
Pipikem a te motoros karriered egy vicc,rohogogorcsot sem erdemes kapni tole. 🤣
Letenni a terdet nem kell tempo bazmeg.

http://youtu.be/-WIqRQupbIs?si=c6TCT5CFCD3rEmup
Á,itt már rég leérne a hasa.
majd mutass egy ilyesmi képet a kanyarvadász lutra albumodból oké?
te jó ég (fejét fogó) EZT TE ÍROD? Bazmeg egy kanyarban te azért esel el majdnem mert úgy visszalassítsz, hogy csak billegsz benne(fetrengős)
Na azt, hogy te erre a szintre eljuss mint a kopasz srác mondanám,hogy elég lenne 10 év gyakorlat napi 8 óra gyakorlással de szerintem te egy ilyen döntést a büdös életben nem tudnál kivitelezni(kezeit széttáró9 Lapon fordulgatnak ember! Neked a legnagyobb élményed az volt amikor véletlenül leírt a lábtartó koptatód 😅 a ruhádon a térdkoptatódon ugye még nem ment szét a tépőzár a sűrű csere miatt (fetrengős) Hol a fingba vagy ezekhez képest zotya? Egy 10-es skálán te hova tennéd magad? Segítsek? ha a srác a skálán 10-eset motorozott akkor te ugyanazon a skálán ott vagy (gondolkodós) Mondjuk jó az origó után(gondolkodós) kb. mínusz 25-ik hely környékén(fetrengős)
Baze pipi,a 8. kanyarban elhasalt,nem is volt se forgalom se kulonosen trukkos kanyar,meg tempo.
Ha ez kibaszott jo,akkor nem ertem mitol fostal be attol hogy elcsaptal egy autot?
Ettol egy normal tura erdekesebb ugy hogy nincs bejarva egyszer sem az utvonal.
most ez makacs volt mert 4-5 napig eltartott. Bár faszán végigdolgozgattam vele nem volt gond egy nap volt 37-es hőemelkedésem.
jó eséllyel ez az erízis vagy mi a tököm az új kovid neve van neked is. (kezeit széttáró) itt már a fél város túlesett rajta(kezeit széttáró)
Hö, nekem ez van most láz nélkül.
:-)
Nekem fél év után jött ki,de hogy addig merre járt?