Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen! Nekem volt a hajesznél. Egyik nap még semmi másik nap elég félreérthetetlen morgó hang.
Ako ezt is megoldottuk. A motorozás eccerü, láthatod.
Igen.
Ha az megvan,akkor be kell lőni az irányt aztán beleragasztani.
Elotte ki kell talalnom merre vezet a bowden.Az egesz szanaszet van.
Csak a bowden elvezetés miatt
Opcio,de minek forgott,csak van celja a forgasanak.
Szerintem is
Ragaszd bele
Jogos
M6 a menet,6mm a luk.Es vekony menet nem 1-es.Tudja a fene van e ilyen menetű helicoil.Egyaltalan meg kenectudnom milyen menet ez. 🤔
Aszongya a Zoli 6 x 0.5 a menet. Kétlem, hogy van ilyen helicoilja kéznél, elég macera szerezni.
Vagy egy helicoilt nem lehet beletekerni? Vagy a menetfúrója is beesne ?
Jobb híján...
Jó, így már értem. A Vm-ek amikkel nekem dolgom volt eddig, azok menetesek a kupaknál, nem esik be a könyök.
Levi ötlete se rossz, a beragasztás. Epoxy biztos megfogná.
Neem,pont az a gebasz hogy ugyanakkora,a mentekulso mint a luk.Beleesik ephogy.
De otletnek nem rossz hogy kitoltonek hasznalom a levagott eredeti veget.
Akkor ezt félreértettem:
"A gond hogy a fedelben a lik 6mm,a fordito meg 6-os finom menet"
Azt hittem a fedélben a lyuk épp csak szűk a menetes könyökvégnek és azt akarod, hogy belemenjen.
A haz mar igyis nagyobb.
Vegulis nem fontos. 🤔
Kell ez mozogjon? Mi van ha kifúrod nagyobbra a házat és beleragasztod fixre ?
Vagy arra gondolsz a torottrol vegyem le az ivet,es hasznaljam hezagkitoltonek a maradekot?
Akkor meg nagyobb lesz a haz es a cso kozt a tav,csak nagyobbat kottyan,es a maradek a konyokon papirvekony lesz.
A menetet reszelném le a könyökről, ami engem illet.
Igen.
Tehát ezt a cserét akarod megejteni?
Najo,mek vs minden off.
Egy kis fejtoro.
Motor.........majdnem.
Adott egy jokepu mikuni vm16 karburátor.Nagyon regen letorődött a bowdenfordito vege,felreraktam.
Most meg valahogy eletre kene kelteni hatha jo lesz a gsxr alázo projektre.
De valahogy egyszeru otthoni dolgokkal bele kene kendálni a jelen levo talalt dellorto bowdenforditokat.
A gond hogy a fedelben a lik 6mm,a fordito meg 6-os finom menet,ha jol nezem az is 6-os,a fedel kulso meret 9-es.
Ha jol tippelek egy kozdarabot a legegyszerubb beleragasztani.
De milyen meretre furjam fel?
A max 8-as,belul meg 6-os passzolo menet jo lehet?
A kovetkezo opcio egy folyatos uszohazu pasztazott kinai koppincs dellorto 17,5-es karburator.
Már most lelkezted magad konzerválni ?? 😂 😂 Annyi müanyagtol földi maradványod tovább meg marad bármelyik Egyiptomi múmiánál 😂 😂 😂