Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 hete voltam valószínűleg kovidos (kezeit széttáró) Ezt már nem nézettem vissza nincs jelentősége de a tünetek azok voltak amit a rádióban hallottam. Torokfájás, orrfolyás enyhe láz. szóval náthaszerű (kezeit széttáró)
tegnap óta műanyag pohárba pisálok de most nincs meg(kezeit széttáró) A múltkori meglett. Az előtte lévő szintén nincs meg az azt megelőző az csak meg volt de a gyerek 3 évesen eljátszotta valahová egy borsszóróba tettem bele ami a szekrényben volt készletben és soha nem használtuk(kezeit széttáró)
kibaxott jól nyomták a srácok csak hát ugye a bukótér hiánya(kezeit szétáró) Ilyen csúszás után bármelyik ringen visszapattant volna azt folytatta volna tovább. Itt meg azért élte egyáltalán túl mert a motor kapta el a fát és a srác beesett a két fa közé(kezeit széttáró)
egy darabig volt........
Ingyen áram nincs.
nincs most mercisem(kezeit széttáró)
homokszórózd meg 😅
amint látom ez pattog le róla lekapargatod szikével 😆
hát 2,5 tonna biztos nincs(gondolkodós)
hát az sem kevés 1,7 tonnával kevesebb hasznos terhet vihet a 40 tonna margóján(kezeit széttáró)
250 km-er rövid fuvarokra jó lehet ha tudnak ingyen árammal tölteni (gondolkodós)
nyilván nem magyarország-spanyol fordítókra tervezték 😅
akár? Vontatmány nélkül sík terepen szél csendben, sima úton?
Akkor akár 25 kilométer is lehet 40 tonnánál a dunaföldvárin?
én meg azért fogtam meg az idei 20. 5+os pontyom mert kaptam oltást
nálunk a családban szinte mindenki beteg, még a haveri kör 80% is beteg én vagyok szinte egyedül aki tökéletes állapotban van
bár lehet a propolisz oldat többet ér mint 10 covid elleni oltás 😉
még is mennyi lehet 50-100 km?
A nagy ford furgonos gls-esekkel beszéltem már ott 150 km körül van a hatótáv nekik pont elég egy napra 80-100 címhez.(kezeit széttáró)
gletteléssel lesz egységes a textúra nem a glettelés előtti csiszolással. A tapadóképesség növelése a szívóképesség csökkentésével érhető el azt meg egy műgyantás anyag glettelést megelőző felhordásával érhető el megfelelő hígitásban(falfix)
glettelés előtt egyetlen egy esetben kell falat csiszolni ha tapéta volt fent előtte. A papírmaradékokat és a ragasztó maradványokat el kell távolítani, mert ahol rajtamarad ott leválhat a felhordott glettanyag. Azt sem feltétlen csiszolni kell elég a nagy glettvassal vagy a hosszú lepkével áthúzni és pörög le a falról szépen(kezeit széttáró)
3 eve b+,3 eve,azota meggebedsz vesekőben. 🤣
bajod egyenlőre nincs(kezeit széttáró) Csak meg vannak számlálva a napjaid(óranézegetős) Mint zotyának 😅
aki tud jól glettelni "nem én vagyok nekem még baromi sok gyakorlat kell hozzá" az nem nézegeti 40 percig a glettanyagot. Nekem van egy nagyon jó szobafestőm csak akkor hívom ha egy komplett lakást telibe kell glettelni mert annyira elhanyagolt állapotban jutottam hozzá. Annyi a dolga hogy 2 soron végig glettel a csiszolást én csinálom, mert utána csiszolni csak álom meló 😅 Egy zsák anyaggal nem tökölget 40 percig. Precízen, gyorsan és gyönyörűen dolgozik (kezeit széttáró) Ha az előre kevert anyagnak az a legnagyobb előnye, hogy nem húz rád 40 perc alatt az jó anyag a kezdőknek(kezeit széttáró) Én tudom, hogy tökölgetek a gletteléssel ezért én tudom mennyi az az anyagmennyiség amennyit bekeverhetek magamnak. Remélhetőleg minél többet glettelek annál több anyagot keverhetek be előre. Az, hogy egy zsákkal előrekeverjek az az idő még soká lesz 😅 A szobafestés legnehezebb feladata a szép tele glettelés. Aki ezt elsajátította annak a szakma 80%-a a zsebébe van(meghajló)
Az elsőnél - mert a második esetben csak a köldök mellett szakadt ki a régi varrás - ott egy nappal többet voltam, de egy nappal előbb is indultam útnak, mert azok szarházi kölkek nem adták be az egyetemre a koleszkérelmet amit a város a saját lakóinak fenntart, és azt kellett intéznem, mert csak úgy ment. Igaz, akkor majdnem beszartam, de megkapták a kollégiumot.
de rajtad kívül nem nagyon szeret itt mozogni senki.(kezeit széttáró) A harakiri még mindig kevésbé fárasztó dolog 😅
én meg valószínű azért szültem meg idén a 3-ik vesekövemet mert nem vagyok beoltva kovid ellen(gondolkodós)
értelmezésem szerint ha valami gyakorlatilag ártalmatlan az ártalmatlant jelent(kezeit széttáró)
Bár ez csak a kéri b lászló barátod szerint van így 😅
ebben a témában az mérvadó? 😅
ezek már nem tudják hova tovább fejleszteni az izlésficamukat(gondolkodós)
a létra az igen a korongecset kezd kimenni a divatból mióta bejöttek a diszperziós festékek(kezeit széttáró)