Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt én se értettem, de már Zolitól megszoktam.
Nem tudja a telefonját beállítani... 😁
Belőled jó politikus lenne, mindig ki forgatod a mondanivalót, félre magyarázod, aztán a te verziódat idézgeted vissza.
hol mondtam én olyat, hogy én glettelek a legjobban?
Szerinted?
Hát.. amikor csapatban, kamerával akarja megörökíteni, hogy mennyire nagy a tudása, akkor elég soxor így történik. Ha nincs kinek produkálni magam, akkor jobb eséllyel épségben hazaérek.
Hasznaltal olyan homokszorot?
Ez nem adta ki.

http://youtu.be/slZiZiNnkUM?si=rgfCDJiXtbflRPsG
Nem tudom, de annyi állíthatok, hogy mellény reklámot láttam, nyakvédőt meg nem.
Van aki ebben látja a boldogságot. Azt nézi, hogy mibe tud belekötni, és azt meglovagolni. 👏
Látod,neki ez sem jó.Én elmondtam mivel,te megveszed hozzá,de ez sem jó.....
Soha nem lesz ennek vege. :)
Az is rossz.
A valasz rossz.
Ezen megint elcívódtok vagy két napig.
Ha veszek egy parkside homokszórót abbahagyjátok?😃
A kérdés nem arra irányult hogy a rendelkezésre álló eszközeid közül mivel lehet leszedni egyszerűen,hanem hogy mivel lehet leszedni egyszerűen.Szó nem volt arról hogy csak abból lehet válogatni amid van.Szóval a válasz jó,nagyjából 15perc alatt lehet kapni egy alapozásra előkészített felületet a két elemnél.
Tehat rossz valasz.
"egyszeruen"
A végy egy homokszorot,nem egyszeru.
A válasz jó,csak te nem tudod érvényesíteni.
Rossz valasz.
Dodor még sehol se volt mikor nekem már volt😃
Egyébként a forgalmazója jó ismerősöm, itt lakik tiz km-re, bár már inkább nyiregyházi lett.....
Szivesen igenytelen tulok.
Szarügy.Mindegy,a választ megkaptad.
Köszönjük Emese,szép mondta.
"Hamar blődi szem jobb mint a samadaré bemondasra? "
Nahallod,a helitet a dodor promozza,a nyakvedo meg kb mint a horn gyuszi kerete lenne. 😆
Szerinted? Imént is elhangzott a légzsákos.mellények macerásak, drágák melegek....ehhez képest egyre több motoroson van. Ez a szerkezet meg max macerás mégse hordja senki utcán
Ha a nem megfelelő funkció ellatas az ok, akkor valoban nem. Ha sak mert imindenki batorsagbol, akkor elgondolkodom inkabb.
Az F1 pilótáknak hasonló !