Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az elfedi 😅2 mm-is nyomot hagy(fetrengős)
egyébként lehet szórni a falat. Permetezővel is szokták(kezeit széttáró) Én még nem próbáltam legurítom vékony szőrű hengerrel. Minden hengernek van textúrája.(kezeit széttáró) Lakkozásnál is. általában narancsos lesz a festés, bár összképen szódával elmegy(meghajlós)
Falfestést és egy autófestést nehéz egy lapon említeni nem is kell(kezeit széttáró) Ha nagyon szobafestőkhöz akarod mérni a tudásod azt mondjuk a mázolásnál lehet. Ajtólapot beépített szekrények stb. Nyilván nem az, hogy én magasfényű festékkel lakkozóhengerrel végignyomom. Albérletes igényekhez teljesen megfelel. A végeredmény egyébként jó lesz. fakittel kitöltögetem a hibákat megcsiszolom a felületet majd úgy hengerezek. Na ahol ettől nagyobb az igény mert hát azért van olyan az tulajdonképen autófényező technológiával "mázol" szórógitt, vízben csiszol, festék szórózik, 2000 papír políroz(kezeit széttáró) Ilyen műveletnek az ára a soktól a csillagos égig.(kezeit széttáró)
na azt meg azért nem kellett csiszolgatni, mert ennyi volt az igény(kezeit széttáró)
Hiba? Nagy felületű glettelésben mindig van. Az az utolsó műveletnél az egy sor festés utáni lámpázásos javításnál lehet sokat megtalálni és hárítani belőle. (kezeit széttáró) Ezek mind igények(meghajlós)
Tulajdonképen azért jó ha ez egyszer meg van csinálva, mert az utána következő festések sokkal egyszerűbbek.(kezeit széttáró)
Hát persze, hogy meg. Bár igazából ezt is igénye válogatja. Ebben mondjuk mamlszanak igaza van(kezeit széttáró) Van aki rágurít az előző felületre úgy ahogy van azt csókolom. Van aki meg szeretne szép tükör felületet az telibegletteli. Nyílván az árak is mások. Amikor csak rágurítunk az előző falfestésre néhány tipli lyukat bejavítva azt hívjuk tisztasági festésnek. Egy 2 soros glettelés csiszolással anyag nélkül munkadíjba 2000 ft/nm2-nél kezdődik(kezeit széttáró)
Forró vízzel, gőztisztítóval EZT a problémát megoldhatod.
Szívesen.
Te béna,miért nem hugyozod ki?
nyilván egy fal nem autó karosszéria. Baj is lenne ha csak szobafestő felületet csiszolnál akinek elég a 150-es papír 😅 nálad 1000-nél kezdődik. Az ilyen mamlasz félék a büdös életben nem értik meg mi az a csiszolás kerekre nyalom a seggét annak a legprofibb 40 éve napi 12 órába glettelőnek aki után nem kell csiszolni a tükör fal eléréséhez 😅
Nála.a motor nem.releváns.....az egészségi állapota.....az meg hát milyen lenne 😃
Viszont a többiek motorral tették meg az említett távokat igaz egészségi állapotukról nem nyilatkoztak. 🤔
Elobb gyoz le a kromofag mint kampokez.
😂 🤣 😂 😅 😂 (fetrengős)
szerintem meg én(kezeit széttáró) 20km a megyei kórház idei 3-ik vesekő(kezeit széttáró) érkezés 13:30, indulás haza 3 infúzió négy fájdalomcsillapító után 00.10 perc szintén 20 kilométer mind ezt vellanyautóval sofőrrel. Lehet a hétvégi kilométerversenyt nem én nyertem meg de 40 kilométert 10 és fél óra alatt szerintem én tettem meg egyedül közületek 😅
Én eddig csak kampókéztől, de mostantól a kromofágtól is fogok. 😱
Ettol felek.
A kromofággal óvatos lennék, szét nem marja, de alattomos egy folyadék, nagyon be tud ivódni a mikro repedésekbe, nehogy aztán visszaköszönjön az új festésnél.
Tudsz te ha akarsz.
Elobb raprobalok a kromofagra,hatha nem marja szet.,mar csak ivek es falcok maradtak.
Nekem van lidlis akksis, homokom fogyott el, ha kell kölcsönadom. 🙂
városban szerintem jó ötlet ez a villanyos közlekedés/áruszállítás
én azért emlékszem hogy a szomszédnak a liazok mit nem füstöltek meg hangoskodtak mire feltermelték a levegőt
persze a liazok kikoptak már, de egy csomó füstös áruszálljtó futkos még
Jelzi mindkettő az aktuális súlyát a gépnek, a diesel kerek 9t feltankolva a villany meg 10.7t.
Ja. 😀
Ne vegyél mert kalap szart sem ér, 12bar nyomasig emeltem, lófasz amit leszed… pénzkidobás.
Nem.