Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez már elég ok arra hogy ne vegyél.
Azt a betyár ! 🤔
Nem csodalkozom, senkin nem latok ilyesmit.
Na az remek......végén.még csak motorozol. Hétvége? Vagy bezártál?
Pont errt szeretném kiprobalni, hogy erdemes-e megvennem, nehogy tobb legyen a hatrany mint az elony. Igaz, csigolyatoresnel nem nagyon van tobb hatrany.
Az eleve gyanus, hogy az utcan nem nagyon latom senkin.
Juli 29.
Resica.
https://www.instagram.com/reel...

Még hogy esőben nincs tapadás....

Már ha megnyilik.....
Miko?
Vótam erdelybrn,de ott jegkrem vót benzinkuton.
Olyan messze egy évbe csak eccer keresel fagyizót😃 akkor is tuti eltévedtél😃
Ez igaz,Bruck an der mur-ban egesz fasza mekdoncis menut ettem,fagyival. 😆
Asszem a parksidenak is van iyen hobby homokszórója. Neked pont jó lenne😃
Fagyizóig amúgyse kell😃
Nem all szandekomban megyzettetni magam. 😆
Nem.
Vegyél....
Nem áll szándékomban senkit meggyőzni, macerának nem.mondanám de biztos többlet tevékenységgel jár😃
"Na de azért van a szerencse! " azért , de néha qrva nagy szükség is van rá ! 😉
Nincs.
Homokszóró.
Szerintem tulzott macera,es ha nem olcso.
Én és még néhányan a szerencsét már kivettük az egyenletből.......ettől függetlenül sokszor jó ha mellénk szegődik.
Annyira nem kényelmetlen, de ilyen alapon a sisak is az....
Régebben én is....most is egynaposokra nem mindig veszem fel. De aztán igazából akkor változott meg a dolog amikor a lányom elkezdtem egyre többet vinni. Elsősorban neki vettem, de akkor már vettem magamnak is. Mert hát hogy néz ki az utason van a vezetőn.nincs😃 megaztán a sok km alatt egyre több lett a meggyőződés is.
Az egesz szezont vegigjartam egy bőrkabatban.
én mindig azon az elven voltam hogy ami kényelmetlen azt nem használom, nekem az nem motorozás ha ezer féle biszbaszt aggatok magamra
régebben esténként imádtam rövidgatya+póló+papucs tolni pár kört a pusztában, bogarak ellen meg pont elég volt egy 300 forintos munkavédelmi szemüveg, de volt hogy póló sem volt rajtam
és kurva jól éreztem magam, teljesen szabadnak érzi magát ilyenkor az ember, még a pöcsöm is lobogott a szélben, kb a meztelen fürdőzéshez hasonló élmény
de az aszfalton is mindig a lehető legkesesebb cucc volt rajtam, persze ha kijön elém valami fasz akkor már lehet nem írkálnék ide, na de ezért van a szerencse........