Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, ebben igazad van.... 35 fok felett már van.amikor én is leveszem, pláne ha egyebként se intenziv a tempó....egy nyári kabát egyébként sokat segitene de nincs kedvem még egyet venni aztán.ha esik akkor az esőruhát szedegessem elő
Ja,csak nyaron megpusztulsz benne. 😆
Lehet csak tetteti,blődi is profin tetteti a hulyét. 😆
Ennyiből jobb a helite mellénye, amig nem.aktiv addig szabadon mozogsz. Ha meg felfujodik meg se tudsz moccanni, a sisakot feltolja, semerre nem tud billenni a fejed
Igazából hosszú évek óta semmi sikerélménye, felesége eltartja és oda mehet ahova elviszik semmi hobbija csak a borivás. Belesavanyodott a jelenbe, marad az irigykedés.....szerintem ide is azért jár, meg hogy kidumálja mások basztatásában a nyomorát...met hogy kb annyit motorozik mint pipi az tuti......
Én már leírtam a csávót, de ti partnert láttok benne néha😃
Ezekkel nem vagyok képbe
Mivel nem tudta mi a neve a falcsiszoló zsiráfnak és mivel nem ő glettelt hanem látta hogy valaki glettel.
Még a Pipi is leírta szépen hogy nem egyszerű az a glettelés dolog. Pedig ő is ügyesebb szokott lenni mindenkinél.
Tudnék mesélni jó néhány motoros balesetről. De nem szeretnék, mert jönne a sok észkombájn,hozzáértő megjegyzés. Ezért mindenki úgy motorozzon, és amiben jól esik neki! 👌
Nekem leatt van, utcán nem használom. Terepen használtam, nekem azt mondták a tapasztaltabbak hogy a kulcscsont törést előzi meg ami viszonylag gyakori mert a bukó töri el a csontot.
Lehet, hogy hasznos a csigolya törés ellen is de szerintem ha valami keménynek ütközik a fejed, nem fog megvédeni, sem ha oldalra sem ha fejtetővel kapod el. Gyenge pont a nyakunk, de próbálj fel egyet bukóval, nekem a leatt annyira behatárolja a mozgást hogy nem tudok oldalra nézni, szinte csak egy pózban tudom tartani a fejemet, csak előre.
Honnet tudod hogy nem muvesze a glettelesnek?
Hamar blődi szem jobb mint a samadaré bemondasra? 😆
Haver, itt neked van mindenre egy flegma dumád hogy te glettelsz a legjobban, neked már nincs szükséged képzésre mert ott nem tudnak tanítani semmit.
Valamiért csak te tudtad beleolvasni hogy én arcoskodtam azzal hogy leírtam, megelőztem egy nálam sokkal lassabbat aki egyszerűen nem nézett tükörbe vagy azt hitte racse van, pedig nem volt.
Mondjuk egy ilyen, vagyis ez:

https://webshop.auner.hu/evs-r...
Haggyadmá, az egész itteni jelenléted a faxméregetésről szól, ahogy az okos villanyszerelőnek is... még néha KériLaci is beáll, pedig neki több esze van...
Állandóan az ilyen "elmentem neki" meg "gyorsabb voltam" dumákat lökitek az ilyen fórumokon, a 19 éves hülyegyerek meg elovassa, aztán kitöri a nyakát a kanyarban.
Érdekes, elég sok motorversenyzőnk van, fiatalok is, mégse osztja egyik sem az észt ezen az üzenőfalon.
Inkább olvasnám, hogy milyen eredményetek volt neked meg a villanyszerelőnek a legutóbbi Nyílt Magyar Bajnoki futamon, komolyan, még szurkolnék is nektek!
Melyik?
Sajnos nem látok senki ismerősön, nem tudok kérdezni. Logikailag akármilyen kevéssé, de akkor is véd, így biztosan nem felesleges.
Kéne egyszer majd kölcsönbe egy körre, hogy mi van.
Oldalra se tud. Ísmerősömnek eséskor kulccsont törése lett a sisak élétől. Attól is megvédte volna. Halogatta egy ideje a beszerzést, most ez megadta a végsö lökést.
Öööö... én azt hittem, hogy az (is) arra van, hogy azon feltámaszkodik a sisak, ezáltal korlátozott mértékű elmozdulást enged csak.
...én most mindenféle egészséges mértéktől eltérő csigolya elmozdulásra gondoltam. A leggyakrabb biztosan a hátra, azután az oldalra történő kitérés.
Ez engem is érdekelne , hogy az mi is jelent pontosan ?! 🤔
Hát ezt így utólag már nem tudjuk meg. Ártani biztosan nem ártott volna.
Ezt nem tudtam. Tegnap délután hatkor még csak annyit írt a Harkányi Hírek, hogy balhé volt de halálos kiemenetlről akkor még nem volt szó.
Ebben igazad van, láttam és tapasztaltam is. Elengedtem valahol egy párost, valami naked cuccal értek be egy körforgó előtt 2-300 méterrel. Akkor mentek ki belőle, amikor én bele. Láttam, ahogy kijáratnál az hátuél haladó rádönt és enyhén megindul a motor segge kifelé, amikor rányitott, hogy utolérje a haverját. Volt olyan kereszteződés a hetesen, ahol árnyék volt, az enyém is ki akart törni.
Melyikre gondolsz ? Mert ha arra amire én gondolok, pl leatt neck brace az sokkal inkább kulcscsont törés ellen véd mint csigolyatörés ellen.
Volt itt már másik.vén hülye is, az.elektrojószi.....na az is.mindent jobban tudott mindenki hülye volt, mindent szarul csináltak. Na ez pont ugyanaz lesz.........már nincs visszaut innen, az agysorvadás visszafordíthatatlan