Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenkinek ott kezdődik ami már meghaladja az ő képességeit. Sokszor volt már nagy arc hogy na menjünk stb stb a vége az lett “neked könnyű mert magas a motorod” ezt azóta sem értem miért volt előny nekem egy cbr1000rr-rel szemben. A másik meg hogy persze hogy gyorsabb vagy jobb a gumid… bt016 🤷🏼‍♂️
Tegnap mentem egy kawasakis mögött talán z750 volt vagy 800. Dodoros mozgás, 3x próbáltam szépen elmenni mert sokkal lassabb volt nálunk, aztán elmentem mellette kicsit agresszívabban és láttam hogy megijedt. Nem is értem, én percenként sokszor belenézek a visszapillantóba és ha valaki gyorsabb, elengedem. Nem veszem fel a versenyt senkivel.
Neki gondolom ez már faszméregetés volt, én meg csak a megszokott tempómban mentem. Barátnőm is kérdezte hogy ez meg miért nem húzódik le kicsit.
Ezzel én is így vagyok, inkább nem tudok szépen glettelni, csak nehogy eszébe jusson 🤣
Láthatóan más anyag,de kipróbálom.
Igen, lehetséges, hogy pont azon az útvonalon járt munkába, nyugodt 85 km/h sebességgel, és elesett - de ez ugye nem valószínű...
Sztem inkább kiment baxatni a kanyargósra, mint az összes többi hülye, aki oda jár, és épp nem adta ki. Kicsinek találtatott a faxa... a családját sajnálom csak.
Leginkább semmi nincs ott. A jó minőségű kanyargós aszfalt amiért odamegyünk. Egy endúrós meg úgy sem tud kanyarodni, miért is érdekelné 😆
Akkor a töröttebbik (kék) akármin kipróbálni, esetleg? Abból kettő van amúgy is.
Abból.is az ezredforduló előtt gyártott a jó. A mostani környezetbarát nem sokat ér
Mondjuk itthon króm a fag van. 🤔
Falcsiszoló zsiráf? 🤣
Egyszer mondja.már el valaki hol kezdődik a sokak által (többnyire ezek mennek.gyökketővel.és fordulnak szögletesen) emlegetett faszméregetés? Rengeteg oka van egy kicsuszásnak, esésneknés teljesen biztos.hogy ha harminccal megy nem történik semmi vélhetően......
Bár alólam is ment ki már a motor hátulja ugy hogy negyvennel mentem egy jobbos kanyarban. Az is faszméregetés kategória volt, pont ezért érdekelne.....
Hát ezért mondom... :D
A Kawasaki sárvédő ABS, azt nem bántotta. Mondjuk elővigyázatosságból nem hagytam magára, amint kell megindult a hámlás, víz és gyökérkefe.
... és ezek után kiadod munkásszállónak, azoknak, akik a Merciben trógerolnak? Biztosan értékelik...
Ennyiből nem jelenteném ki hogy faszméregetès volt! (Lehet hogy az volt)
Nem vagyok benne biztos hogy nem eszi meg a műanyagot is.
Ez digo műanyag.
Nekem autófényező azt mondta hogy kromofággal lelocsolja és levereti sterkoval
nekem volt egy műanyag tankidomom amin volt pár rettenet ronda festék réteg
én tátettem egy rongyot és locsolgattam fékfolyadékkal, faszán felmarta, csak a műanyag alapozó nem jött le teljesen de egy kazetta tokkal le tudtam kaparni
Akkor marad a csiszolópapír.
Ezt kromofággal próbálta valaki?
...de én semmiképp se szeretném, hogy az enyémet kinyald... tudom, vágyakozol, de valahogy bírd ki nélküle 😃
egyszer vettünk egy endúrót lábatlanról, ahogy mentünk látta, táblát jhogy merre van bajna, aztán bevillant hogy láttam valami képeket erről a bajna-héreg valamitől csak nem tudtam mi a tosz volt az
kérdezem a lábatlani embert mi van bajnán aztán fogalma sem volt, úgy néz ki aki endúrós az leszarja ezeket a dolgokat
Én az Anda-féle zseléssel szedtem le a plasztik első sárvédőről a festéket. Nem támadta meg, de nem tudom, a taljánok miből csinálnak idomzatot.
Kicsit más téma: a faxméregetés egy újabb hülye életébe került a bajna-héreg versenypályán...
https://boldogulj-tatabanyan.b...
Tapadni rohadtul tapad,akkora nyomas elvagna a muanyagot.
De van egy ilyen is.
Magas nyomású mosó. Ha nem tapad elég jól és alájut a víznyomás csak úgy pereg lefele. Maradékot meg spaklival lefeszegeted.
👍️
Elkezdődött a megtérésed 🤣
Szomszéd munkagépesnek is van vagy 3 dízel autója, de addig nézegette az én villanyautóimat, amíg vett egyet. Persze csak asszonynak városra, meg a közelbe rohangászni, de egy egész jó KIA Soult vett 64kWh akkuval, azzal meg már épp azt számolgatta, hogy haza tudna menni a szüleikhez Miskolcra, és hogy lelógatott hosszabbítóval fel is tudná tölteni. Na meg őt látom állandóan rohangálni vele, mert rájött hogy mennyivel egyszerűbb mint a dízelt melegíteni 😆