Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😅 motor kiemelő zsiráfra gondoltam, nem csiszoló zsiráfra 😅
Én használtam csiszoló zsiráfot. Na mondom a véleményem. Ha megtanulta az ember használni akkor jó. Csak egybefüggő nagy felületeken érdemes alkalmazni és nem kell a falhoz nyomni mint a barom(ujjával nemet mutató. Egy felületen többször kell végig menni de nem nyomva erősen, mert rögtön glettig szedi a festéket, meg még a glettet is elcsiszolja utána meg újra lehet glettelgetni(kezeit széttáró) Ha már benne van a kezedbe mi az az erő amivel nyomni kell a falhoz akkor gyorsan tudsz vele haladni.(meghajlós) Javaslom előbb a szomszéd nappaliján gyakorolgass 😅 PORSZÍVÓ: Hagyományos porszívót ne köss rá direktben(ujjával nemet mutató) Annyira finom por a csiszolt festék, hogy a szűrőn átjutva tönkrevágja a motort. Mivel gondolom öntisztítós az a dobogós porszívód nincs 300 ezerért amit a horonymaróhoz használnak érdemes venni 7-8 ezer forintért egy hamuszűrő dobot. Bármelyik barkácsáruházban van én pont a lidülbe vettem bár ott alkalomszerűen van csak. Na azt kell rákötni a zsiráf porszívócsövére, ha nem passzol össze szig.szalag megoldja és abba kell belecsatlakoztatni a porszívót.(meghajlós)
Parkszájd szerszám. Nekem van egy zöld behajtóm egyszerűen nem lehet tönkretenni. 2 háznál oldottam meg vele a lemezelési munkáim hibátlan(meghajlós) Van egy fekete performance flexem és egy ütvecsavarozóm véső kalapáccsal. Ez a 2 szerszám is kifogástalan(meghajlós) A mai legkorszerűbb brusshless motorokkal szerelik a katonai drónokat is ilyen motorok hajtják. Van itt egy-két nyominger levike mamlasz, kawa és társai akik egyszerűen parányi agyukkal nem tudják elfogadni, hogy jók a parkis cuccok 😅 De az meg mind egy tőről fakad. Nos az van, hogy az idióták régebben bevásárolták magukat méregdrága makita, dövalt, milvóki, boss és hasonló nagyon drága cuccokból és most qrva szarul esik nekik, hogy egy élelmiszerboltban az ő egykor befektetésük töredékéért pont ugyan olyan minőségű cuccot lehet kapni. 😂 Azt, hogy ezt nem tudják felfogni vagy csak nem akarják fogalmam sincs minden esetre nagy szálka ez a szemükben és fikázással hárítanak. Ne halggass rájuk ezek életükben nem is használták még ezeket a szerszámokat 😅
Ó,tehát most már ez a duma.....Igen, trombózist okozhat,de a covid is ám!
Ej,régi szép idők,mikor még azért kardoskodtál hogy mindegyik ugyanolyan hatásos és biztonságos,te barom.
Agyvérzésre mondjuk valóban jó, mert az az egyik mellékhatása 😆
Vérhígító a vér rögök ellen van, logikusan nem csillapítja a vérzést.
Stroke-ra jó lehet, de azért ezek nem olyan mint a vitamin. Csak azért mert a szomszédnéni szerint jó a reumára, ne kezdje senki szedni, csak orvosi utasításra és az előírt adagolás szerint, mert ezek a hatóanyagok pontosan ugyan azok, mint a patkányméreg, csak az adagolása más.
Nekem is felirtak valamit, de en nem tudtam volna megszurni magamat, igy a mozgas mellett dontottem. Mondjuk csipomutet utan mas szempontok vannak, de amugy...
A servmutetem utan a masodik nap visszamenrm dolgozni, igaz, csak könnyített irodai munkara.
És tudod minek a mellékhatása még a trombózis? A COVID-nak 😁
De persze biztos az oltás okozta.
Erről az ártalmatlanságról nincs sok ember meggyőződve. Csak sajnos nem lehet egyértelműen bizonyítani.
Aszpirint az ujabb álláspont szerint javasolják szedni megelőzés okán, az már az oltás előtt is igy volt
"gyakorlatilag ártalmatlan" 😂
Tehát akkor mégsem az?
A szúrós biztonságosabb, jobban szabályozható a hatás, azért szeretik.
Azért vicces hogy a tű fóbiás virológusaink simán beveszik a belső vérzés kockázata ellenére, de a gyakorlatilag ártalmatlan oltáson ment a hiszti 😆
A 100mg-os baba aszpirint szedik bizonyos körökben (főképp a jenkiknél) ugyanezen okból. Mondjuk stroke után az orvosok egy része is javasolja, hogy segítsen megelőzni a következőt.
Elöbb megkérdezi a főnökasszonyt mit kell mondania.
Szomszéd nőgyógyásza is szedi, de nem az oltás miatt hanem mert szt mondta, hogy kb. 55 éves kor fölött érdemes szedni mert jelentősen csökkenti az agyvérzés vagy az infarktus kockázatát, de valóban sok helyen főleg konteós oldalakon írják az mrns oltás mellékhatásának a vérrögöket amire ugye vérhígító a jó. 😁
Kéri mit mond?😃
Hátttt........
Ja.ja. csak nekem pl combba mer épp a hasam.vágták szét állandóan
Mélyvénás trombózis,tüdő embólia.......elég nagy számban előforduló mellékhatás.
Eddig mindenki ezzel jott,ha mutet,serules nyomas hasbabökni a verhigitot.
Nem erint,es meg csak nem is tapasztaltam gondot szeles ismeretsegi korben.Szoval lesz...m.
?
Nagy kelettje van ennek most az oltottak körében is,elég sok embert érint.
Sose szúrtam a hasamba
Ja,bedobok egy masik temat mer a falcsiszolastol falnak megy az ember egy motoros forumon.
Egy vevom csipoizulet mutetje utan nem hasba szuros verhigtot kapott hanem tablettasat.
Csak lestem hogy mar van ilyen is.

https://www.hazipatika.com/gyo...
🤣
Én megmondtam.....a zsiráfra is lesz licit......bazmeg komolyan mondom,ezeket a megmondó embereket sorba állitanám akárhányszor überelnek valamit......neszebazmeg itt az eszköz, rajta😃
👍️