Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zöldbe a zzr saját zöldet kapott
Candy lime green.....arany beütéssel, napfényben gyönyörű
Főleg amikor olyan szar a fal hogy még háló is kell bele.
Nem is a textúráról volt szó.....Nem kell ezt így túlgondolnod,én egyszerűen csak megcsinálom a falat olyanra amilyenre a saját tudásom szerint.
Eddig azt gondoltam , hogy az alapszerszáma a létra meg a korongecset ! 😏
Ezért kell a nagyszőrű henger, hogy elfedje a hibákat 😂
Szerintem ők is csiszoltak csak lehet akkor te nem voltál ott mert a zsiráf egy alap szerszáma a szobafestőnek.
Lehet ezt ragozni, megkönnyíti az ember munkáját.
Felhúzol egy réteg finofillt, az most mindegy hogy vízszintes vagy függőlegesen. Átmész rajta a zsiráffal, húzol mégegy réteget az előzőre merőlegesen finofillel, ezt is megcsiszolod aztán mehet rá a finobello és egy finomabb papír.
(Nem kell csúcsuper előre kevert glett mert a finobellot is meg tudod keverni tökéletesre, én aki csak a sajatomat csináltam 5/4keverés tökéletes csomómentes lett)
Köszi , nekem is nagyon tetszik " kawasaki candy thunder blue" a becsületes neve /Kawasaki cukorka mennydörgés kék/
A zöld még szebb , de a legszebb Kawasaki ZZR szín a 93-as 1100-as narancs-lila ! Verhetetlen ! 😉
Neeeem, az a faxméregetés, hogy előadod itt, hogy neked csak az autófényezős szemmel is tökéletes fal felel meg 🤣 aztán megnézném a falaidat otthon 🤣
Egyébként a legfinomabb hengerezésnek is lesz egy textúrája, persza a falat is lehet szórni, de az nem gyakori, mert kevesen annyira "igényesek" mint te 😅
Látod,ez nézőpont kérdése,az autónak minek simának lennie?Annak mi a jelentősége?És miért lenne faszméregetés,csak én látom.Nem,itt egyszerűen az a helyzet hogy én az autóknál megszokott módon csinálom,az hogy ez történetesen szebb munkát eredményez mint egy szobafestő munkája és te ezt faszméregetésnek fogod fel,hát......ez már legyen a te problémád.
Egyébként én is megcsinálom olyanra, hogy csak a hibákat kell kicsiszolni belőle, ami azért lesz benne - de pl. a fiam lakását olyanok glettelték, akik azt csinálják egész nap - persze abban is volt hiba (mert azt mindig lehet találni) de mégsem kellett csiszolgatni, főleg nem géppel.
Én meg mondtam, hogy ez nem autó... itt a túlzott simaság már csak faxméregetés, se értelme, se jelentősége - és végképp nem az igényesség mértéke.
Azert én ezzel nem értek egyet vagy eddig nem találkoztam olyan ügyes szakikkal mint te, pedig kartonoztunk elég sokat és a konyhákkal is elég sok helyen járunk.
Nem véletlen találták ki a zsiráfot.hasznos dolog, legprofibb festők is megcsiszolják a glettelésüket 🤷🏼‍♂️
Akkor most elmondom hogy külömb felületet csinálok mint egy szobafestő.Hogy miért,mert én autófényező szemmel csinálom,ami egy szobafestőnek és úgy általában egy falfelületen elmegy,az nálam ordító hiba.Abba meg végképp ne menjünk bele hogy milyen felületet tudok csiszolni,bármilyet.
Én azt próbáltam magyarázni, hogy itt nem igényről van szó... aki tud glettelni, az jó miőségű előkevert vödrös glettel olyan felületet húz, amilyenre te az életben nem csiszolsz... persze ha valaki nem gyakorlott, az összetaknyolja, azután a csiszológéppel talán javíthat rajta - de az se egyszerű, mert csiszolni is lehet hullámosra, barázdásra...
Neked most mi a bajod?Nem értem.Milyen mellé duma.Mégegyszer leírom,a zsiráfról volt szó,arra irányult a kérdés,én arra válaszoltam.Más kezdett el okoskodni hogy minek csiszolni egy falat.A válasz egyszerű,mert valakinek igénye van rá.Nincs itt semmi melléduma,ls végképp nem értem hogy neked most mi a problémád.
Sokan, de nehéz volt felmérni, mert szétszórtan voltak a motorok,és nem mindenki volt bent. Sokan kinn maradtak a parkolókban.
Sokan voltatok a temetesen?
Te is szép helyen voltál. Mi a Sugovica partján pihiztük ki az odaút fáradalmait,és sajnos a temetését is.
Nem versenycellal mondtam :)
De a mai napot kar lett volna kihagyni.
🤗 Oké te nyertél!
380, Harkany, Kaposvar, Lelle, Siofok, Dombovar, Villany, egy-ket kisebb kurflival itt-ott. Pedig az asszony csak lisztert kuldott el, de ha nem mondja meg, honnan szeretne, akkor a lellei Lidl-bol hozom, mer' csak :D
Egyébként nagyon szép az a kék! A legszebb szín 😊
Überelném, ha nem haragszol. Mi 230-at mentünk, Baja-és vissza. Persze én is meg ejtettem a bogártalanítást 😉
Hagyjuk, melléduma bajnok lehetnél.
Azt, de a 971 helyett, a 2010-be az kell, most már mindegy. 🤓 Amúgy legutóbb is ott vettem ugyanattól a sráctól amúgy hilfo könyvből nézte ki, de véletlenül félrenézhette vagy rossz fakkból vette ki.