Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én sosem bíztam a motoros boltokban a hf oldala nem téved
aztán amikor teszt után 1000% hogy az kell bele gyors rendeltem 5-6 db aztán nincs gond
Na én ma is kimotoroztam magam /150Km/ , és már rovartalanítottam a bivalyt ! 😉
HF132-t kaptal HF131 helyett, mi? A tomzsit a hosszukasabb helyett...
A nagykerek alkatreszkereso szoftverei idonkent eleg vackok. Egy ideig probalkozott veluk a kollegam, de egy ideje a Hiflo katalogusbol kinezem a szamot elore es az alapjan rendelunk...
Most rákerestem és a régebbi burgmanhoz való pedig még vissza is mondta az évjáratot. 😁
Ma olajcsere a burgmanon, leenged, olajszűrő kiszed, új kibont, behelyez és némi tuszkolás után gyanú, hogy talán nem odavaló...........nem odavaló, tegnap motorosboltban típushoz kérve rögtön polcól kaptam, a fene gondolta, hogy motorosboltban kapott szűrőt ellenőrizni kéne. Így a jövő héten nem lesz melóba motorozás.
Igenytelen vagy es pont.
Gyarinal magasabb minoseget csinalsz,legalabbis dumaban,de csak egy also kozep igenytelen sufnis vagy.
Fűrészpiros tapéta öreganyám budijába volt 30éve.
Pontosan,így lesz gyárival megegyező.Így ez pont igényesség,nem pedig igénytelenség.
Zavard el oket nyiregyre. 😆
Dehogy,te nem polirozod belul,ez ordas nagy igenytelenseg.
Na mégiscsak mátra lett, vagy tíz éve nem jártam itt. Tényleg fasza lett az út Parádtól felfelé, de ugy nagyjából már végig jó egertől. Szerencsére az összes motoros szembejött, nem kellett bohóckodni az én irányomból a tömegben. Mondjuk most visszafelé kellene menni😃
megvan miért villogott a sárga tengeralattjáró
a beszívott levegő érzékelő alacsony feszültsége miatt
elég ergya a csatlakozó valaki forrasztgatta is valamikor a gumi tömítés nincs is benne a vezetékeknél, emiatt jó eséllyel erősen korrodált a saru, párszor lehúztam meg visszanyomtam hátha jobb lesz
na ezekre jó a gagyi szerviz diagnosztka, nem futkos az ember a szervizekbe ahol ki tudja mit találnak ki...
Na jó de te köztudottan igénytelen vagy.
Na látod,akkor mit nem értesz a csiszoláson,mikor te magad is látod a hibákat.
Milyen konkrétat?Nincs is szó semmi konkrétról.Elhangzott a kérdés és jó-e a lidlis zsiráf,aztán mára már ott tartunk hogy minek a falat csiszolni.
Mondjuk én a fűrészporos tapétát már 3-4x átgurítottam és simán jó még mindig. 🤔
Ezt persze megértem, csak amikor otthon kell festeni azt nem.
Amúgy én is ezt csinálnám, jó durvával lecsiszolni, elhúzni függőbe csiszolni, vízbe csiszolni aztán festeni.
Nekem is ezt kellett volna, már bánom hogy nem így tettem mert folyamatosan látok itt ott huplikat.
Na jó hagyjuk, te sem tudsz semmi konkrétat csak feltételezgetsz.
Mert mondjuk a Migros-tól bérelsz egy üzlethelyiséget ahol te vagy a tizedik bérlő, de előtted mind a kilenc a saját igényei szerint festette le a falat, főleg ha úgy gondolkodtak mint Kéri Laci és a sokadik rétegre kenték rá a festéket. Persze más az ha Te építetted a házad és tudod, hogy az első festésnek tökéletesen aládolgoztál a glettel is, ilyenkor gyakorlatilag néhányszor áthúzod a felületet a kézi csiszolóba befogott 150-es vászonnal és mehet a tisztasági festés, ne de ez az ideális állapot fordul elő a legritkábban.
Ahány hely annyiféle módszer lehet jó, de mindig a végeredmény a lényeg.
én meg azt nem tudom miért szebb egy totál jellegtelen sima falfelület mint egy simán csak símított fal, és itt most nem arról beszélek hogy 3 méter falban 2 centi szintkülönbségek vannak mint anni a sárral símított vert falaknál
asszony unokatesóa festő aztán ahogy balamit helyiséget festetünk egyből jön és 3 napig gletteli meg csiszolja, ha nem lenne ingyen én már régen elzavartam volna a picsába akkora por van a lakásban ha porszívózik ha nem
ráadásul nekem semmivel sem tetszik jobban, bár én igénytelen vagyok nekem a sima fehér meszelt fal is tetszik
egy fa vagy egy mező lehet szép, de akár egy nő is , de egy fal nekem nem szép ha glettelt ha nem
De miért csak a már elötte festett falból indulsz ki?
Na várj. Én tudom mire használják és hogyan.
Én azt nem értem, miért kell festés előtt visszacsiszolni ha amúgy a falsík jó. Csak feltételezem hogy sík a fal hiszen le volt festve előtte is, meg gondolom glettelve is. 🤷🏼‍♂️
Nem is ide használják a gépet.
Ha meg már elsöre hibátlan glettelt falat festettek és ujra kell festeni biztos nem kell telibe glettelni.