Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De Zoli a motor kiemelőt linkelte 😄
Amúgy én azt sem értem minek csiszolgatni a falat egy festéshez.
Amikor először csinálják akkor oké, de ha amúgy meg addig jó volt a fene se kínlódna ilyenekkel.
Igen,meg van vele elégedve.
Meg ennek is.
Mert hogy ennek is zsiráf a neve ? 🤔
Nem az a zsiráf :D
(mondjuk a mai napig én is csak a motoremelőt ismertem ezen a néven)
Hidraulikus motor emelővel elég nehéz lehet falat csiszolni.
🤣
A fontos kérdésekben én döntök, mondjuk az elmúlt 30 évben nem voltak annyira fontos kérdések ahol meg lettem volna kérdezve 🙂

Úgyhogy festek!
Na erre voltam kíváncsi, akkor jól értettem ő is Parkside-os zsiráfot használ és elégedett?
Ha megveszem akkor tuti hogy nem adom el, főleg ha jó is, mert óriási segítség. Általában én is telibe glettelek, de zsiráf nélkül már hozzá se fognék. Svájcban 4 nap volt arra, hogy végezzünk, úgy hogy gipszkarton falakat is csináltunk a belső tér felosztására. Napi 15 órát dolgoztunk mert csütörtök reggel nyitnia kellett a szalonnak, 5 dolgozója van, rengeteg időpontfoglalással. Napi 15 órát nyomtuk, az utolsó reggel 9kor nyitottak, még előtte hajnalban dolgoztunk, az utolsó konektort úgy raktam fel, hogy mellettem már ült a vendég a székben és csinálták a körmét. Ha nincs a zsiráf kicsúsztunk volna az időből. Aztán lenyomtam 1200km-t hazáig és 1napig aludtam szinte folyamatosan.
Hétfő , kedd még jó csak hűvös , aztán esők !
Megyek , csak Sanyi vicceskedett egyet ! 🙃
Hétfőtől meg jók
Ne terelj motorozz😃
Vasárnaptól sz@r idők jönnek ! 🤔
Holnap terelném valamerre a bivalyt , csak nemtudom még merre !? Csesznek-Füred vagy Baja ? 🤔
Humorérzék. 🤣
Sanyibácsi ismét lecsapott a szarkazmus-kalapáccsal :D
Nem mondtam, hogy megyek csak olvastam, hogy többen is mennek így csak arra válaszoltam amit kérdeztél.
Ez igy nagyon jo,ezer hála és medvebocs.Koszonom.
Honnan mész , mikor , merre ?
Igen.
Készül valaki Bajára , Matyi papa temetésére ?
Ez igy segit valamit?
Ohh,nagyon köszi,megemésztem az infokat a motor mellett hétvégén. 👍️
BTW, a rejtelyes doboz szvsz a fordszammero lesz. A zoldet ON allasban is megkapja, ami a gyujtashoz is csatlakozik. Lehet az szamolja es jelzi ki a fordulatot a CDI es a lendkerek jelebol.