Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugy latom a fesszabalyzoba van beepitve a villogo automata. A kek-fekete a villogtatott kimenet es a kapcsolo valtja bal (pink) es jobb (feher-kek) kozott. A visszajelzo vezetekezesenel a szin ugyanaz itt is, mint az MC2-n, annyi, hogy az izzoknak kulon testje van - ha csak egy index visszajelzo izzo van akkor szokas a masik oldali index izzokat testkent hasznalni, ezert van az MC2-n az egy szem visszajelzo izzora a feher-kek es a pink egyarant rakotve.

A tobbi szin is stimmelni latszik a rejtelyes "doboz" eseten is. Kap egy kapcsolt testet (OFF allasban a zold testelodik) es az NC2 kulcsos kapcsoloja ugyanugy letestei a zoldet. Ugyanez igaz a feherre, ON allasban a feher vezetek 12V-ot kap. Szoval elvileg 'szinre szin' alapon be lehet ezt kotni.

A homero (coolant temp gauge) eseten azt latom, hogy az MC2-n valami sotet mazzag jon a szenzortol, az MC3-nal ugyanez egy sarga-pink. Azt nem tudom nyilvan, hogy a ket szenzor kompatililis-e, de meg lehet probalni ezeket osszehazasitani.

Az olajlampa az MC2-n narancs, az MC3-on feher-lila, ezeket is ossze lehet parositani.

Az uza. szintjelzo ugyanugy feher-zold mindketton, ott nincs keveres. Az MC2 rajzon kulon feher vezetek a betapja, de az MC3 oraban a rejtelyes "doboztol" kapja a feheret, belul van elosztva a rajz alapjan.
Annyi hogy az MC3 on van egy jeloletlen negyszogletes cucc amibe bemegy a sotetzold,feher,fekete,passz mi az.Es miert megy bele,nincs index rele,az MC2 n elkerulik ezeka vezetekek es van indexrele.
Lehetne. Ha lesz kesobb egy kis idom, megnezem. Az index visszajelzot kialakitani ketoldalasra kozos helyett nem nagy kunszt.
Van mas bonyodalom?
Estefelé megbézem telefonon nem látni
Dobd ki amit nem.használsz
Van. De nincs műszerük. Olajat tudnak.cserélni garis szerviz bejegyzéssel.megy de a motorból nem tudják szavaiddal élve kiütni a szervizt. A v4-esekhez ujabb kiolvasó kell a gyári drága másolt kinai még nincs
Na jo de ez a sok tyúkbél.
Adblue
Mindent lehet😃
No,motorfele.
Adott az MC2 kabelköteg,ezt kene pimpelni MC3 muszerfalhoz.
Maga a csatlakozo megvan,azt neztem hogy hosszabb a csatlakozo mer tobb a madzag,de asszem a 3 asnal kulon van az index visszajelzo jobb-bal ezert tobb.
Meg lehet hebrakolni vagy eselytelen?
😂😂😂 muszáj volt, le volt akciózva egy 10-esre 🤷🏼‍♂️
Én a helyedben megvenném, a lidiset simán el fogod tudni adni ha végeztél, azt a kimondhatatlant meg nem biztos.
Én bánom hogy nem vettem meg, 64m2 lakást csontra felújítottam, na még egy kis glett, még egy kis glett aztán az egészet gletteltem végül ami látszó fal. Százszor könnyebb lett volna ha megveszem a zsiráfot.
Kollégámnak ilyen van,szobafestő,ő elégedett vele.Szerintem 3éve vette.
ha az asszony találta ki akkor fesse is le, te meg addig el tudsz menni motorozni vagy pecázni vagy bárhová
aztán nincs gond....
Nem vészes, kb. 6ezer/nap, porszívóval együtt, annyi hogy 30ezret le kell rakni kaukciónak. Viszont azt is szeretem ha vannak gépeim, de csak az olyat venném meg ami használható is, ezért kérdeztem volna a tapasztalatokat.
Ha a bérlés olcsóbb mint a gép akkor nincs kérdés.
Egy Bosch géppel dolgoztam kint a fiamnál, azzal nagyon szuperul lehetett haladni, az viszont nem alsó polcos. Itthon a feleségem is kitalálta, hogy ki kellene festeni a lakást, ehhez lenne nagy segítség, de nem tudom ezek az olcsóbbak mire képesek, félek hogy az iparihoz képest csalódás lenne. Ha az olcsóbbak is használhatók akkor arra a néhány alkalomra amikor nekem kell megvenném, de ha nem sokat érnek akkor inkább bérelek egy ipari gépet.
Nekem ez a zsiráf.
https://gebotools.hu/products/...

Ha csak otthon akarod a csiszolást megcsinálni arra jó a bármilyen elérhető alsópolcos cucc,gyakorlatilag ugyanaz a kínai mind.Ha vállalkozást csinálsz rá es ipari méretű a munka vegyél valami nagyobbnevűt.
A lidl-ben 3 év a gari,ha most kell melegében gyiszolászni vagy félévmulva ha bekrepál küldenek másikat.
Azt nem tudom, az emagnál van 60-ért.
Árul a lidl zsiráfot?
Itt sok a tájékozott ember, zsiráfot használ valaki? A Parkside-ost érdemes megvenni nem ipari, csak otthoni használatra? Picivel drágább mint a Steinhaus vagy a Hect, de annyival vajon jobb is?
Aldis gepre lidlis korongot venni eretnekseg. 🤣
fasza betonvágó korong. Én mostanába a fél utca járdáját felvágtam már a csatorna elvezetés miatt meg a gázbekötés miatt még elég jó bírja(meghajlós)