Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olyan ez amikor a gyereket nyakon akarom verni de le hajul a pofon elől(kezeit széttáró) és a mögötte lévő anyóst találom el(gondolkodós) tulajdon képen ott is jó helyen van 😅
nekem nem tölti le a pdf-et valami veszélyt ír rá és nem engedi letölteni(kezeit széttáró)
ki kell ütni belőle 😂 A többiek szerint mondjuk ez nem létező dolog, hogy olajcserénél bevilágít valami faszság amit ki kell ütni(kezeit széttáró) Nálam a maszternél mindig ki kellett. Bár nem is igaz(gondolkodós) lehet maszterom sincs(szemeit körbeforgató)
Holland az buzi mind, de a portugálokra nem gondoltam eddig...
Biztos hogy nem. 🤣
Annyi plasztikai mutet nincs.
Arról nem is beszélve! 😀
Mondjuk az inazumás 9év alatt sem változott, de ha pontos akarok lenni, akkor 16 éve nem változott.
Azért én ennek valahol örülök, végre nekem is lehet esélyem. 👸
...és még a fórumos neved is maradhat érintetlen :D
Ha a hollandoknal es a portugaloknal a legszebb no egy pasi az nagyon gáz nekik.
Vagyis kovesd.
Keresd a feher nyuszit......... 😄
Az idézőjel &quot-tá változik, ha szerkesztesz. Hiba a mátrixban.
https://vasarnap.hu/2023/10/11...
Ez most komoly? Már tényleg itt tartunk, hogy töke van a legszebb nőnek? Ha egyszer nem nő akkor hogy a picsába indulhat egy női szépségversenyen? Ez már tényleg felháborító, a sok buzi köcsög, hogy ezeket miért kellba végtelenségigaz egekbe emelni.....
Igen,belejavítasz és ezt csinálja a zárójellel
Nem is vitazok. 😁
Nahát, most először próbáltam elküldött szöveget szerkeszteni, érdekes lett a végeredmény!🙂
Úgy fogalmaztam " egyik legjobban sikerült...", úgyhogy ebbe a halmazba még a street-nek is lehet helye, ezen már nem fogunk vitázni. 🙂
Neeeeem,az 765 kobcenti,sor 3,csupasz,szürke,es angol. 🤣
Na én se szívesen válnék meg a nagydarázstól, az még a benzines világ egyik legjobban sikerült konstrukciója!👍
Azert en meg csipen a streetet.Azt nem cserelem le. 😁
Nyilván az én 70 kilómhoz előnyösebb lenne, a feleségem nem nagyon szeret már motorozni, a csapatos túrákhoz meg nincs már úgy kedvem mint régen, úgyhogy az se izgatna, hogy elhúznak a nagyobb vasak. A közút élhetetlen már most, még öregszek pár évet és beérek a kis CB-hez, legtöbbet amúgy is a természetközeliséget keresem.
Tippre olyasmi mint egy robogo teljesitmenyben,csak a mozgasa inkabb motor.
Teljesen mindegy, 10 ezrenként olajcsere és meghálálja, olyan autót meg nem szabad venni amelyiknél nem lehet nullázni a szervízintervallumot. 🙂
Vegulis nem de ilyen napi 20-30km.Csak van kozte autout is.
Sokat nem akarok fizetni erte.