Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

!!!!!!!!!
"Mindenkit utalsz,de oket kiemelted hogy veluk van teli a posta"
???????
Mindenkit utalsz,de oket kiemelted hogy veluk van teli a posta.
de legalább nem basszák szét a májukat mint te 😂
plusz a hiszonéves lányokat simán le tudják varrni a 40-50 évesek mert a korabeliek inkább a telefont basztatják mint őket
haver egyszer dugott egy gimnazista lányt aki feke annyi idős vokt mint ő aztán minden usmerőse irugy volt rá pedig kb havi egyszer vitte el vakami partira vagy mekibe, nem is költött rá szinte semmit
de hétvégente megdugta vagy 5x
Miért utálnám őket?
Utálod a nyuggereket?
Nézelődni?Egy postán?Még ha egy strand büféről lenne szó akkor oké,de egy nyugerekkel teli posta.....
Miért lenne lehet nézelődni gondolkodni nyugisan 😉
És nem nagyobb pocsékolás mint itt le buzizni egymást vagy anyázni napokon keresztül ,vagy más "közösségi oldalakon" 😆
Szerintem a sorban állás a világ egyik legnagyobb idő pocsékolása,de hát akit ez nem zavar az csinálja.
Nem új keletű a probléma(kezeit széttáró) Elég régóta fertőzi az emberek agyát ez a sok szarság. Ez a klip /paródia/ már 7 éves.
szóval kb. számításaim szerint 8-10 éve droidok az emberek. A virtuális valóságot élik(kezeit széttáró) Kevés kivétellel(kezeit széttáró)
http://youtu.be/qUnYeTlT25o
Az a helyzet, hogy nem hátráltatom(kezeit széttáró)
Egyszerűen nem érdekli a telefon nyomkodás. A kinti szabad levegőn érzi jól magát ott elvan a szomszéd gyerekekkel.
Körbe minden szomszédomnak hasonló korú gyereke van. Egyik sem basztatja a mobilt. Hol nálunk vannak játszanak, hol a gyerekem van valamelyik szomszédban játszani, rosszalkodni. Nyilván a nyári szünetre értendő. Most suli van. Ha hétvégén otthon van akkor kint játszik a többi gyerekkel.(kezeit széttáró)
Te ezek a vonatot nem vennék veszik észre olyan magas a életbe maradás ösztönök 😂 😂
Bezzeg ha elmegy a net sikítanak fejhangon mint egy elbaszott riasztó
😂 😂
Na látod........ezért jó ha nem is látom folyamatosan, mert irritáló.
Akkor ciki de én is ilyen vagyok
Amugy a mobil van net van ,de szeretek postára járni boltba pénztárosnak fizetni készpénzzel és képes vagyok 30 percet ücsörögni a benzinkúton de akkor se kanyarodok önkiszolgáló ide oda utaló kútoszlophoz . Madridiság vagy nem az se érdekel 😁 idő a legfontosabb és én úgy alakítottam hogy van tűelemem és idő ilyenekre .
Az otthonülőknek ez is egy probléma.......motoros fórumon pont megfelelő téma😃
Na te is öreg vagy 🤣
Az van, ha első tized másodpercben nem ismeri fel az ujjlenyomatodat (ami azért elő tud fordulni), akkor visszadobja, hogy nem a te ujjlenyomatod, a SimplePay meg lép is tovább a jelszóra. Vissza lehet lépni és próbálkozni. Tényleg szar az app egyébként, de nekem már egészen jól működött hogy egyből jó nyomatot adjak neki. Az új telefonomon meg már működik, nincs ilyen probléma.
Valamelyik mostani amerikai filmben volt, hogy házibuli, mindenki ül és nyomkodja a telót, meg szelfizik, páran isznak.
Keresi a csávót, rányit a hálószobában két tinire akik az ágyon fekszenek felöltözve, és nyomkodják a telót. A reakció csak annyi, hogy " a dugás manapság már nem opció?" 😆
Ez a szokásos terelésed. Amikor nincs érved akkor megkevered hogy a bal az jobb, a jobb a bal, meg mindenki függő, de ettől még nincs igazad. Az ugyan függőség ha nem tudok meglenni víz, vagy a gyerek az anyja nélkül, esetleg használok valami hasznosat.
Viszont az már probléma, ha valaki kóros szenvedélybeteg, és ez hátrányos helyzetbe hoz, negatívan befolyásolja az életed.
Jajaja,persze,persze.
Csata?Miféle csata?Beszélgetés folyik egy adott témában,erre vannak a fórumok.
Ha jol olvasom azert csataztok hogy ki hogy fizeti be a csekkjeit? 🤣
Nem kényelem ez,berögzült maradiság.
Hogyne lenne,Írd le mi az amit nem tudnál elintézni okostelefon nélkül,csak nézd meg a pipit!Mindig van választás,ha akarnám most gond nélkül visszaváltanék egy hagyományos telefonra.ugyanúgy meg tudnék oldani mindent,csak akkor nekem is sorban kéne állnom a postán mint neked,de megoldható lenne.
Na de a saját hülyeségedért ne más legyen a hibás.Én beütöm a hatjegyű kódot rányomok a QR olvasásra,egy villanás alatt beolvassa,aztán rányomok a befizetésre és kész,szerintem ez nincs 10mp.