Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a merci de király lett volna: https://www.vezess.hu/vezetunk...
Ja, de épp ezért nem írom le mi történt mert rögtön értelmetlen és rosszindulatú csámcsogás lenne belőle.
Nem.....
Na akkor lefagyott, vagy lebaszta a biztosítékot a töltő, és reggel vették észre, hogy nem töltött fel, vagy MCS csati van csak rajta, amivel nem kompatibilis a töltő....na megyek is megírom a cikket a villanyautósok.hu ra hogy tesztelés közben lerohadt a volvó villanykamionja 🤣
Már nem.
Tuti a kamaz. 😆
Nem, nem kínai (illetve a tulajok azok pár éve) hanem svéd és nem kisautó, kamion.
Jó nagy egy baromság
Mentők letudva a tűzoltók felkészülnek... 😅
mi van a májammal?
De lefagynak.
Azok nem újak.
Az ID3-4 es az E-corsa is lefagyott.
Micsoda egy marhaság......
https://naphire.hu/cikk/mento-...
A röhely hogy ennyiből is tudom. 🤣
Mivel mostanában a BYD kínai márka fog kereskedést nyitni, és a kínaiaknál jellemzően lefagy a számítógép, szóval erre tippelnék 😆
Ha nem kínai akkor akku lemerülésre gondoltam volna, de az annyira általános, hogy azzal nem árultál el volna semmit, illetve nem ciki a márkának.
Izgatott a nép .......... én elkezdenék énekelni a helyedbe 😂 😂 mielőtt virtuális lincselés áldozata leszel 🤣
Nézelődni a kúton szoktam amikor várok a soromra + gondolkodni világ nagy dolgain 😁
Postán inkább fordítva 😆
pedig kéne...
Nem volt felnyomva a biztosíték?
Hiába provokálsz nem ülök fel. 🤫 😁
ezt eddig nem is tudtam hogy van hátrányuk a villanyos kocsiknak
de az hogy még rá is mutatott erre ez már meseszerű
tuti nem a pihenő idődben álmodtad?
😁
Tudom, de én jót szórakoztam. 😄
Hát ez egy értékes info volt 🤣
Volt ma egy vidám történetem egy delejhajtánnyal, majdnem vezettem, de mégsem viszont nem merem leírni mert céges és mivel még ritka jármű így hamar kiderülne miről írok és ha valamelyik főnök fükébe jut nem tudom, hogy céges blamázsnak venné vagy annak ami, elbaszta a sofőr viszont ez rámutatott a hátrányára a járműnek ellenben jót röhögtem mikor kiderült mi miatt volt a gond. 😆