Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van kamera,az egyik kocsmás tette ki,rálát a parkolóra.
A kép készítésének idején nem.
De 15-17h-ig minden hülye itt rohasztja a kocsiját.
Esélye sincs a vevőknek.
Általában keresztbe 3 helyre áll a türhő.
Olyan blődi féle kiseszállunk a kocsiból mert megy a légkondi tipusok.
Redvás aluminumot te normálisan nem fested ki,nem kevés pénzt fizetek érte,nehogy már az én dolgom legyen.
nem kell lebukni
egy ilyen cucc kell hozzá és a futófelületet lyukasztani
50-80ft egy lyuk, nekem ennyit megérne a hülyék szívatása
Ha lebukik rongálásért büntetik ráadásul naponta elég sok gumival kéne végezni.
Ezt nem lefesteni kell,lebontani.
Úgy látszik még sem.
a 10. defekt után a legelszántabb hülye sem fog oda állni
ha nincs rendőr akkor se lesz ha kiszúrod
Tudok a sorok között olvasni.
mondjuk nem tudom mit rinyálsz nem áll itt az ég világon senki(kezeit széttáró)
Ellenben társadalmi munkából már csak megcsináltam volna a külső részt, még ha nem is a te dolgod. Ez így elég putris ahogy kinéz(kezeit széttáró) Azért basszus 100 ezer forintból 2 nap alatt egyedül legalább ezt az oldalt kifestettem volna egyöntetűre és úgy felraknám a táblákat még az útburkolati jeleket is felfestettem volna. (kezeit széttáró) nekem nem lenne bizalmam betérni egy így kinéző üzletbe(gondolkodós) Aztán persze, lehet azt, mondani, hogy csinálja meg a coop de a coop nem fogja megcsinálni(kezeit széttáró) Ellenben neked az érdeked. Ugyan az,mint én is meg fogom csinálni a szomszéd ház hátulját amikor odaérkezünk a munkában még akkor is ha belekerül 2 kilómba. A szomszéd nem látja milyen hitvány az omladozó vakolat viszont én látom és pedig nem akarom látni ezért áldozok rá pénzt és energiát mert nekem szúrja a szemem(kezeit széttáró)
sosem voltam bótos(kezeit széttáró)
Budapest éjjel nappal 😅
Tűrhő falva 😣
Te boltos voltál mégse tudod ezeket?érdekes... Szóval úgy van hogy a boltosnak kötelező kialakítania parkolóhelyet de semmi joga nem lesz hozzá és nem lesz az övé. a tiltó tábla meg csak akkor ér valamit ha hatósági De azt meg kérelmezni kell hogy kirakják
Jarna,es elvileg emlitettek coop tulajdonu parkolokat.
De,probalj egy türhővel beszelni hogy allj mar at.
A rendor,kozteruletes sosem teved erre.En meg probalok hatni az emberekre szep szoval,sikertelenul.
A csak 5 perc,azt hittem nincs nyitva,ha szolnak elmegyek dumak mindig megvannak.
Az vicces hogy ez utobbi utan szolok,es baszik eltakarodni.
Ez az amugy is pest szintu türhökkel atitatott alvovaros eleg lepra lett az utobbi 10 evben.
nem vagyok benne egészen biztos de úgy van ez, hogy a bolt alapterületéhez mérten jár valami parkolóhely is a boltba betérők számára. Ha kint van egy tábla, hogy megállni tilos és rakodási terület akkor teljesen mind1 is kié a parkoló a kresznek az ide vonatkozó paragrafusai az érvényesek és az vonatkozik minden gépjárművezetőre (kezeit széttáró)
Ez nem ilyen egyszerű a Zoli parkolója nem magánterület
hát azért ott nagy a felelősség(gondolkodós) nem mind1, hogy kinyitja a tűzoltó autó előtt a sorompót vagy rácsukja(kezeit széttáró)
Múltkor is meséltek valami hasonló esetet, hogy összetörték a tűzoltóautót. (kezeit széttáró)
minisztériumilag tiltják nekik(kezeit széttáró)
Ketteslétrát a szobafestők használnak,tudatlan.
Mondtam hogy ne tedd?
a te esetedet könnyen meg lehetne fogni(kezeit széttáró) Annyi az egész amikor kinézel a bolt ablakán és látod az autót, hogy elfoglalta a te parkolódat kihívod a rendőrt. Az szépen tesz egy cetlikét az autóra ami legalább 30 ezerbe fáj a tiltott helyen parkolónak. Aztán néhány hét múlva egész biztos nem akar oda parkolni senki. De te is le tudod fényképezni az autókat amelyik elfoglalta a parkolót meg kirakhatsz egy kamerát is kamerával megfigyelt terület táblával. Le lehet őket szoktatni a tilosban parkolásról akarat kérdése és rajtad múlik(kezeit széttáró) A szalagkorlátos csapatot is meg lehet fogni ez is csak akarat kérdése. Én valószínűleg már nem leszek rendőr de nekem lennének ötleteim, hogy tudom megfogni a bandát, főleg, hogy ugyanaz az útvonal. Az a duma, hogy megfigyelőket állítanak ki akik jelzik ha jönnek a rendőrök. Én meg azt mondom, hogy hamarabb ott vagyok a járőrtárssal elbújva az erdőbe, mint a versenycsapat és már is meg van fogva a banda. Minden csak akarat kérdése (kezeit széttáró) De ha nem teszel semmit nem is fog változni semmi(kezeit széttáró)
Eleve az, hogy te kívülállóként két másik munkáját rangsorolod, akkor ezt hagy tegyem meg már én is.
És veled ellentétben én még csak nem is állítok rangsort, hanem egyszerűen egyformának veszem. Eleve azért, mert te nem tudom, hogy én milyen "aktákat tologatok" én meg nem tudom, hogy a sorompónyitogatás az vajon többet érő-e, mint az aktatologatás.
Mért?
Félnek a ketteslétran felmenni? 😆
Pipikem,nekem ki van rakva megallni tilos,rakodasi terulet meg meg rendszeresen szorok ki cetlit hogy legalabb ha szarsz a vasarloknak fenntartott teruletre legalabb ne allj el keresztbe 3 helyet,csak egyet.
Rendszeresen azertis harom helyre allnak.
A rendorok ezellen se tudnak mit tenni.Mindennap dedikalt rendort odaallitani nem lehet.
Aki gyöker az kifigyeli mikor nincs ott es akkor intezi a stiklijeit.
Aki slikkgumis rallikocsival akar este szalagkorlatot kiutni az megtalalja azt az idopontot amikor megteheti.
Erre van az a bunti mod mint a suliban,ha nincs meg az elkoveto az egesz osztaly bentmarad felmosni.
Van is nekik.A két töketlen hülye.
Mondjuk illene rá,ott is nagy divat a kollégákat felnyomni minden szarért.