Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyes vagyok.
Aztán ezt hogy sikerült?
Szerintem lelegeli inkább
Bánja a fene, csak a virágoskertet ne tapossa össze! 🙂

(Bocsi, Zoli, csak a feszültséget szeretném oldani 😉)
Ja,ingyenelo vagy.Ertem.
Hiszen már a legutolsó cigány is egyéni vállalkozó,azzal észt nem adnak.Minek is lennék vállalkozó mikor anélkül is megtermelem ugyanazt a pénzt?És kettőnk közül nem az én jövőm bizonytalan,igaz?Nem én emlegetem hogy majd meglátjuk milyen lesz ez milyen lesz az....hogy le kell-e húzni a rolót és menni a jyskbe.Én annakidején mérlegeltem és választottam,most 6év távlatából nézve,igen jó döntés volt.
Pont ezert vagy nyakon felul gyenge.
Egyeni Vallalkozo vagyok.
Pont ez az amibe te belebuktal.
Az az igazság hogy pont emiatt ha csapatás van mindig átrakom sport módba mert ot faszább a futomü, jobban befeszül. Ha turingba hagyom akkor az van amit mondasz és szinte rakosgatja odébb a hátulját. Vílhetően javitana a helyzeten ugyhigy megpróbálom. Szóval akkor feszesebb kéne hogy legyen a hátulja? Illetve az a húzó irány?
Mondja ezt egy bolti eladó.....
Na akkor a hátulján próbálj meg beljebb tekerni a csillapításból, az nem tudom hogy van a programban, a lényeg hogy lassabban rúgjon vissza.
Hosszú elnyújtott kanyarban nem pumpálgat be néha ?
Inkább te vagy gyenge a kognitív tevékenységben,de hát sehol sem az eszedért tartanak ez tény.
Hát ez elég harmatgyenge.
Mivel nulla a kortikális aktivitásod így nem feltételeztem hogy gondolsz valamire,a gondolkodás alatt az erős próbálkozást értettem,siker nélkül nálad.
Gondolni valamire és gondolkozni nem ugyanaz,szóval lehet mégiscsak neked mennek nehezen ezek a dolgok.Fuss neki újra,de most próbáld úgy hogy nem bizonyítod a tudatlanságod,ja,és mekegés nélkül.
Rad nem jellemzo a gondolkodas.Szoval ne hazudj.
Ja,hát igen.Gondoltam most már megkérdezem,miért mekegsz.
Mert tudtam hogy állandóan itt lógsz és szóváteszed.
Megtörtént.
De miért mekegsz folyton?
Pfejj..........(köp) 😆
Szarolasz......
Mehh........kéne.
Nem
Blúputtyon is?
Elektromos és rengeteg variáció huzót nyomót külön külön lehet asszem nyolc fokouatban állitani
Neked is full elektromos ? Ilyenkor kellene a húzófokozati csavaron befelé vagy a nyomófokozatin kifelé 1-2kattanást, ha a guminyomás nagyjából jó. Smt-n be lehetett lőni de a buzi eleltromossal nem.