Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem nem.Pedig a dodor meg logot is csinalt,nagyon mozgalmar lett. 😆
Ilyent nem mondtam, azt mondtam, amennyit égetek, annyit is fogyasztok. Néha persze a lovak közé dobom a gyeplőt, de ez elég ritkán van.
Ja, az. Akkor az sem haladhat fel. Vagyis de, csak a másik úton.
Nem egészen, de...!
Ez a kényszeres, már-már majdnem öntömjénezésbe hajló, kényszeres szöveg olyan, mint amikor a sok hülye kimatricázza az autójára, hogy ebben ül a Zalán meg Kitty.
Sohasem értettem, hogy ezek miből gondolják, hogy más számára lényegtelen információ valakit is érdekel, és ebből- és ezt továbbgondolva miből fakad a kényszeres, semmitmondó információk közlése (idegeneknek)?
Jól mondja a Pipi, az a trike.
Már ha erre gondolsz.
https://d2bywgumb0o70j.cloudfr...
Nem,ő valami irodába tesped,hisz mondta azért eszik lucernát meg poshadt tehén váladékot mert nem éget el semmi kalóriát a munkájával.
trike-ra gondolsz?
Az motor(kezeit széttáró)
De hát te egy akta tologató vagy.Arról nem beszélve hogy megoszt a munkájáról egy negatív dolgot és egyből jönnek az ilyen pöcs hsz-ok hogy nem kötelező ott dolgozni......stb.Nem hát,és?Ha ott dolgozik ha nem attól azok még valós és létező dolgok.
na 1 tüntetés 1 tábla akkor elméletileg most leszedik a másikat is 😅
na ja megtaláltam a dudor 11 perces vidijét. Szóval az van, hogy ha most sem érnek el semmit van 10 ezer aláírás beperlik az önkormányzatot(kezeit széttáró)
mert halvány fogalmunk sincs mit dolgozol 😅
Titokzatos vagy mint egy szerelmes bakfis(fetrengős)
Nekem mondjuk a tippem a fogdaőr 😅
Az a háromkerekú izé, amivel a jenki filmekben találkozok néha, az vajon mi?
Nem, az lett a vége, hogy a felső tábla lekerül, tehát a kilátó felől le lehet jönni a Panoráma úton 40-es sebességkorlátozás mellett. A másik irányból továbbra is behajtani tilos - motorral.
Csak az egyiket,felmenni a masik uton kell,a kilatot megnezheted es lecsorogsz,visegrad kozpontjatol nem mehetsz fel.
Mindenki tudna siralmas dolgokat a munkájáról mesélni.
Erre írtam, hogy nem kötelező, mindenki azt választotta, amit. Engem pl. nem nagyon olvasott senki a munkámról panaszkodni. Ha lenne amiért, már nem dolgoznék ott.
Milyen kemény lehet a 80 éves Rozi néninek elmondani telefonon hogy,semmi gond Rozika,feküdjön le és pihenjen.Mondjuk ezt is az asszisztens mondja,szóval milyen kemény lehet ezt a házidokinak végighallgatni,fárasztó lehet.
Szerintem meg leírt olyan dolgot amit tapasztal.Amit leírt azok tények,nem kell ebbe többet gondolni.
hol kell ezt keresni én nem találtam semmit(kezeit széttáró)
Most akkor nem úgy volt, hogy feladta a harcot a visegrádi önkori és bevonták a táblákat?
én nem 😂
Inkább kiemelte önnön fontosságát olyan helyzetekben, amit más nem csinálna meg, mert az olyan szar.
Az lett volna még a hab, ha megemlítette volna, hogy ezért ráadásul még nincs is megbecsülve.
Miért,talán panaszkodott?
30ezres város és nincs tűz,ezt a kamut.Arról nem is beszélve hogy egy 30ezres város tűzoltóságához tartozik még elég sok másik település.Szóval 100% hogy hülyeséget beszélsz.
Mostmá nekem is.......
Dodor tuzeli az istenadta nepet.
Mert megint mi van?