Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rasszisták lennének?
foglalkozni kéne a témával ez így nincs rendjén. (kezeit széttáró)
nem mind1, hogy egy állat milyen módon került bajba?
Jelezd a BM-nek.
szerintem meg ez meríti ki a negatív diszkrimináció fogalmát(gondolkodós)
elég meg lennék lepődve. Egyébként a tűzoltónak nem csak a tűzoltás a feladata sokkal komplexebb a munkaköre. Szinte mminden komolyabb balesetnél ott vannak. Minden szélkárnál és minden özönvíznél, árvíznél. stb.
Nem cserélnél te velük(gondolkodós)
Mert Zoli szerinted mit csinál? Bent van a boltban, aztán elfoglalja magát. Én is szolgálatban szoktam sokat írogatni. Nem is a szabadidőmet cseszem el rátok 😆
helyből? Tudnál feltenni erről nekem videót? Tik-tokos is jó(kezeit széttáró)
a te idődnek mind1(óranézegetős) a nejed rendel délig dől a pénzed befelé 😆
Szerencséjük van,hivatásos egyáltalán vagy ötéről beszélgetünk?Milyen település ez?
És ezek mire alkalmasak?
1. Bemennek a kocsmai tömegverekedésbe és a késelő cigányokat oszlató gumibotokkal hatástalanítják, majd megbilincselve beviszik őket az őrsre.
2. A sebességmérő kamera mögül szopatják a népet.
Mi a tipp?
Tudod,a mondás.Ha felmászott akkor le is tud.Kútba rendszerint esik,ugye....
Erről az jutott eszembe amikor volt egy riport a balatonnál jó néhány éve.(óranézegetős)
A lényeg az volt, hogy a vendéglátósok nem találtak munkaerőt már nagyon sok pénzért sem. Sokan azért nem tudták megkezdeni a szezont mert egyszerűen nem tudtak munkaerőhöz jutni(kezeit széttáró)
A riporter valami kereskedelmi kamara igazgatóját vagy valami hasonló nagy kutyát kérdezgetett a balatoni munkaerőpiac tekintetében.
Aztán azt kérdezte a riporter, hogy ha valaki el szeretne jönni a balatonra szakácsnak vagy felszolgálónak mik azok a kritériumok amiknek meg kell felelnie?
A kereskedelmi kamara vezetőjén látszott, hogy nem érti a kérdést ezért visszakérdezett:
- parancsol?
- azt kérdeztem mik azok a kritériumok, milyen végzettség és hány éves szakmai tapasztalat szükséges ahhoz, hogy jelenleg a balatonon valaki munkát vállaljon a szezonban akár szakácsként, akár felszolgálóként? (kezeit széttáró)
Akkor látszott, hogy a faszinak eldurran az agya hisz a riportba már 10 perce arról beszélgettek, hogy nincs munkavállaló a balatonra 😅
- Uram itt már nincsenek kritériumok(ujjával nemet mutató) Legyen neki tapintható pulzusa! 😂
kútból mentetek?
Akkor fáról miért nem?
Jo,hat az eljarasrend remelem jo b mint a francia,a videojuk alapjan modszeresen szetvertek a meg ep alkatreszeit is a kigyulladt autonak.
Valld be ezt a zúzást élvezed. 😆
Csak tapasztalat... itt nem vonulnak ezek lófaszt sem
Tehát akkor te is a semmiről beszélsz.
Az szerinted mi?Látod milyen sötét vagy,a műszaki mentés nálad ott kimerül hogy autó.
Azt egy automentos tarsasag "megódgya". 🤣Maradnak a macskak,kutbol,kocsi motorhazbol. 🤣
Ezt már egyszer leírtam itt a napokban...műszaki mentés az biztos van néha, sok itt a macska 😁
Honnan tudod,az év minden napján 0-24ben lesed a laktanya ajtaját?És műszaki mentés?
Miért, nem? pont Janinak írtam hogy a városunkban három éve nem volt tűz
Meg most is itt van.Aszondta 0 munka. 🤣De akkor legalabb neha mosna le a dömpert. 🤣
Tobb mint hatan vannak csak nem fertek el a kameraban,a tobbi negy hatul tustenkedik.
Ott valami más gond lehetett mert két métert minden kézilabdás ugrik Sőt még talán én is most... az öregebb rendőröknek a teljesítmény felmérés meg úgy néz ki, hogy egy kilóméter futás amiből 800 méter lesétálnak 😅
Ki beszélt itt erről?vagy olyan hülye vagy hogy azt hiszed ezzel kimerült a tűzoltó szakma?
Azt írtam hogy ilyet már nem csinálunk.Ez egy válasz volt a fán rekedt macska megmentésére.