Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mer a józsibácsi elitta a kv-t de már nyugdíjba ment(kezeit széttáró)
már nem mentik a fáról a macskákat csak a kútból halásszák ki(szomorú)
Nem is mondtam hogy kemény lenne az a része.
fasza volt(meghajlós) Bratyóm vette buliból. Én még olyan 8-9 éves forma lehettem nekem a seggem alá kellett tenni párnát, hogy kilássak belőle. Levehető ajtók voltak hozzá nagyon tuti ki gép volt. Néhányszor elvitt vele suliba nagy volt a nézőszám 😅
uhhh...
amivel a kosarat ki lehet tömni(kezeit széttáró)
gyakorlatilag igen(fetrengős) Kátyú kerülésre nem alkalmas az tuti 😅
Na az meg a veronka(fetrengős) Nekünk volt egy példány vagy 35 éve(óranézegetős) 110 volt kábé a csúcssebessége és ezt tudta hátrafelé is 😅 Félek a 350 jawa itt több motorosnak is feladná a leckét kimotorozásból 😂
Egyébként rokkantkocsi a hivatalos elnevezése egyébként motorkerékpár kategória(kezeit széttáró)
Szerintem a hycomat trabantok váltották(kezeit széttáró)
furcsa de ezekkel az apró bosszúságokkal én is nap mint nap találkozok csak nem fektetek rá nagy hangsúlyt 😅
Nálunk a kád széle úgy néz ki mint valami higiéniai bemutatóterem. Már lassan annyi hely sincs, hogy a körömkefém odaférjen a kádra szélére 😆 Aztán nyilván szemüveg nélkül fürdök el sem tudom olvasni melyik a sampon amikor hajat mosok. A múltkor is "valamivel" mostam a hajam aztán olyan lágy lett, hogy a lenge szellő hintáztatta a fejemen. Aztán kiderült az asszony valami nagyon drága hajbalzsamja volt 😅 Persze ő ugat velem, hogy miért használom el az ő dolgait(fetrengős) Mondom bazmeg mert nem látom, hogy mi micsoda legalább 70 flakon van a kád szélén 3 helyett 😅 Na akkor már én is ugattam, mondtam neki vegyen nekem vu2-őt a gedeonbácsisat abba a 2 decis flakonba azt majd nem keverem össze. Na azóta úgy van azt vakon is megismerem 😅 Elfogyott kosár szerintem nem szorul magyarázatra persze, hogy anyázik az ember(kezeit széttáró) leparkoló anyukákról is tudnék mesélni amikor 2 anyuka elfoglal 4 autó helyet az egyébként is kevés parkolóból az ovi a suli előtt vagy a lakótelepeken(kezeit széttáró) Kutyám nekem azért nincs mert nem akarok még több bajt a nyakamba. Kutyája legyen annak akinek nincs gyereke(kezeit széttáró)
szerintem meg megunja lassan az önkori a folyamatos baszogatást(gondolkodós) 10 ezer aláírás van a motorosok kezében, gondolom a motorosok között akad jó néhány dörzsölt ügyvéd is. Megmondta tudor ő kimerítette a lehetőségeit ezek a felvonulgatások a szép szó.
Aztán jön a b-terv az már bíróság lesz. Arra biztosan jó lesz, hogy további önkormányzatoknak meg sem fordul a fejében hasonló. (kezeit széttáró) Leírtam már többszőr meg szerintem itt mindenki és egyet is értünk benne, a renitens közlekedőkre vannak hivatalos jogszabályok. Menjen ki a rendőr, mérjen sebességet, meg decibelt. Vegzálja a motorosokat ha úgy ítélik meg, hogy azon a részen különösen sok a renitens. Aztán rend lesz tábla nélkül is. Szerintem mátrában még fertőzöttebb a helyzet ilyen téren(kezeit széttáró) Jártam annó én is fel. Volt olyan amikor gyöngyös után minden motorost megállítottak a rendőrök. Nem buzikskodtak, nem kértek el még nagyon papírokat sem gyakorlatilag tartottak egy kiselőadást minden megállított motorosnak, hogy sok motoros baleset van a mátrában, ezért kérnek bennünket ne keverjük össze a mátrát a versenypályával, ne száguldozzunk és ne adjunk munkát se a tűzoltóknak se a mentőknek. Majd szép napot kívánt és további balesetmentes jó utat(kezeit széttáró) Korrekt volt(kezeit széttáró) kb. Sokkal többet ért mint a fenyegetőzés(kezeit széttáró)
kíváncsi leszek, most 30-án lesz e megint akkora tömeg(gondolkodós) Mondjuk most 38 fok nem lesz inkább eső(kezeit széttáró)
Ha nem is a munkádról de a munkahelyedről rendszeresen panaszkodsz, illetve az ott dolgozókról. Ja meg dicsekszel hogy talpnyalóskodsz 🤷🏼‍♂️
hát szerintem a fogdaőröknek is csak a kulcsokat kell forgatni a zárakban 😆
🤣
Mert neked könnyű... éjszakai vagyonőrként nagyon kevés emberrel találkozol 🤣
Hát van olyan kemény, mint neked a sofőrülésből végignézni, ahogy a kollégád leszedi a fáról a cicát 😅
Olyanban gyerekként ültem, egyik osztálytársam apja féllábú volt és néha vittek, akkor vágyaim netovábbjai közé tartozott amíg egy szomszéd skoda 100-val el nem vitt, utána sz lett bár mindegy volt csak géperővel guruljon. 😁
Siman reteszel es ucsorogsz a dugoban,a ket kerek tapadasa tobb,biztonsagot ad,foleg szar idoben,es a nagy meretu pacekja is biztonsagot sugall egy laikusnak.
Jó hát a trike-okat, főleg a német verzió legalább értem. Autó amivel motoroznak. Nem praktikus, de nagy, kényelmes, látványos, és megvan a szabadság érzet. Az angol verzió tényleg csak a rokkantaknak jó. Ötvözi a 3 kerekű autó és a motorkerékpár összes hátrányát, az előnyei nélkül, és még nyomi is.
Robogón miért praktikus?
Nem csesztetésből, tényleg érdekelne.
Állítólag a Verolex is nagy élmény. Egyszer kipróbálnám, de szerintem nem a motorozni tudók a célközönség egyiknél sem.
Te írtad hogy átlépte.Hát....mindenesetre gondolom az nehezen emészthető számodra hogy úgy általában az emberek többre tartják ezt a munkát mint az akta tologatást,valószínűleg az értelme is több.
A szellemifogyatékosok válaszolni fognak 🤣
A sportolást még érteni vélem, de a táplálkozást a kép alapján? Mi van itt ami egészségesen ehető? 🤔 😄
Dehigyis lepte at.
Olvasd mar vissza baszod, mit krdezrem tole, mi a turot akarsz meg belemkotni?
Lathatnad, hogy amugy sem tudsz sem rossz perceket szerezni nekem, meg nem is szokott felizgatni.