Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az kizárt. Ennél okosabb már nem lehetek, mert én tudok mindent IS. Én már csak hülyébb lehetek tőletek 🤣
Nem a macska mentés a lényeg, hanem Zoli szopatja Blődit. Ne vedd magadra.
A gyári pótkulcs nekem is, de nyitogatásra másoltattam egy kulcsot mert eddig is tudtam hogy a bicska kulcs nem egy örök darab.
Fele telefonon van, te agyatlan. Szerencsére úgy kevesebb időt rabolnak, mindenkinek jobb. Meg aztán szerencsére nem minden nap van ennyi birka, van, hogy csak 20-30. Ketten nyomják egész délelőtt, te nem dolgoztál ennyit soha.
Én is mindig mondom az asszonynak, túl lelkiismeretes... én nem hallgatnám a sok birkát. Sztem a mieink el vannak kapatva nagyon... a haldokló nyugaton 1 hét, mire a háziorvoshoz időponttal bejucc, ezeknek meg minden kell azonnal. A cigók a legroszabbak, van kb. 20-30, amelyiket beeszi a fene rendszeresen. Taknyos időszakban van, hogy 80-100 el van látva 4 óra alatt (nagyrésze csak gyógyszer)
Nekem jo az akkum,es nem tortem bele kulcsot,jo a potkulcs otthon van. 😄
Egyébként kurva jó bikázó, aznap asszem hatszor inditottam vele és azóta is fullon van, nem kellett tölteni. Akkor lett szinte ugy először haszna véve, azt hittem kibir három négy inditást oszt csókolom. De nem, egésznapos basztatást simán bírja de szerintem még a következő ilyen napot is vitte volna zokszó nélkül
Minek az embernek ellenseg ha........ 😆
Erre inkább nem írok semmit 🤣
Legyen elég, hogy dakota volt! 🤣
Többit tudod. 👌
várjátok meg míg felépül 😅
mai napig nem értem mi szükség a háziorvosra hiszen nem csinál az ég világon semmit(kezeit széttáró)
nálunk valójában nincs is csak papíron(kezeit széttáró) Aszisztensek vannak azok írják fel a gyógyszert meg küldenek szakrendelésekre(kezeit széttáró) Most ha az is szakma, hogy naponta 80 unatkozó vénasszony panaszát kell hallgatni ám legyen. Ezek közül egy sem azért megy orvoshoz mert muszáj hanem azért, hogy beszélgetni tudjon(kezeit széttáró)
Honnan a faszomból van ott egy 4 órás műszakban 80 ember??? Én bármikor felmegyek rendelési időben max ketten ha vannak. Bár ritkán járok(gondolkodós)
A mentősök. Kissebb baja is nagyobb volt annál.
szerintem hamarosan benyújtja a pénzbeni követelését hozzátok a ruhájára ha leszaggattátok róla 😅
de hát mamlasz meg pont az 😂
Az ég világon semmit nem csinál csak költi a felesége megkeresett pénzét meg okoskodik a sportmotoron 😅
A világ változik. Az én munkahelyem is, másé is.
Amiért a Jani nyihogott, az ezen kívül volt, hogy baleseteknél közreműködtek. Részben talán nehezebb lett, részben meg igen, ott a technika, ami régen nem volt.
Nem tetszik, amikor nyilvános fórumon hülyíteni akarod a népet
Amúgy meg vedd úgy, hogy habár látszólag neked címeztem, de a többieknek szólt, hogy nem kell bedőlni az áldozatosságnak (van ilyen szó?).
Tudom, már másnap szólt hogy mekkora sikerem van 😄
Ugyebár már a többedik eset volt aztán mindig felakarta venni de amikor rákészült indult. Itt nem 😅
Kisebb tortura de no problem.......mondták is már a kulcstörés után hogy mindenre fel vagyok készülve :)
Meg lett örökítve.Tényleg köcsög. 🤣
érdekességképp:
nálunk a háziorvos óránként 4 beteget fogad, a gyógyszer felírást meg egyéb csipp-csupp dolgokat az aszisztens végzi
felhvod az aszisztenst hogy mikor hívhatod a dokit időpontért, nagyon ritka az amikor aznapra kapsz
persze ha valami sürgősebb dolgod van akkor van soron kívüli fogadás
8-12ig van 16 beteg+ pár ami így úgy beesik legyen 20
délután még elmókol bent egy ideig pár puncsos beteget meglátogat aztán ennyi
aszisztens végigbiciklizi a falut délután mert vannak otthoni kezelésűek(injekció meg mittudomén)
szóval nem egy sürgősségi osztály szintű a munka
de ismerek olyan házi dokit aki minden nap magánrendel, az persze hogy jobban elfárad, de ki is tömik a bukszáját....
nem túl rég voltam nála egy gyógyszer felírás 5 ezer volt
szóval lehet ezt nyugiban is csinálni......
De 😅 köcsög ez mind
Megértettem a mondanivalódat. ✌️
És hidd el valamilyen szinten belelátok a feleséged életébe, munkájába. A párom is háziorvos mellett dolgozott 4 évet. Most is egészségügyben dolgozik.
Mesélt dolgokat, és azért se, másért se becsmérelném a munkájukat. 👋
Jani, mindig úgy tűnhet, lenézem a szakmát, pedig erről szó nincs. Az bosszant csak néha, mikor megy a "heroizálás". Persze, vannak nehéz pillanatok biztosan, meg van hereverés is - mint bármilyen más munkában. A háziorvost többx is felhoztad példának, de mikor az asszony hazajön kicsavarva, hogy 80-an voltak, vagy mennek a halott hozzátartozói sírva a papírokért, meg ugye a halottvizsgálatok.... mégis kevesen ünneplik a hős háziorvosokat 🤣 az olyanok, mint pl. gyökér pipi még le is szólják (meg másik tűzoltó komád is)
Szóval néha én is kötexem 😃 meg aztán télleg nem láttam nálunk vonuló piros autót nagggyon hosszú ideje...
Legalább te belelátsz és megértetted. 👍️
Nem egy bonyolult dolog, mint ahogy leírtam, vannak szép dolgok és árnyoldala, mint más szakmáknak is.
Ezért nem értem, hogy mit kell itt a macska-mentésen lovagolni?!
Akinek nincs szüksége a tűzoltóra, az hagyja békén!
Akinek szüksége van rájuk, az már régen rossz.
Kíváncsi lennék, hogy akit múlt szolgálatban vettünk ki egy roncsból, az hogy vélekedik?!
azt azért tudni kell hogy amikor ezt a szakmát választotta minden más volt
akár a szervezeti felépítés akár a létszám akár az emberanyag, plusz volt egy korkedvezményes nyugdíj is
amióta ez a katasztrófavédelmes téma van csak szopás minden
több mindent erről ne kérdezz, mert elfelejtettem a lényeges dolgokat de sok mindent mesélt egy ismerős hogy milyen változások voltak, én ott kb le is szereltem volna a picsába
Többször kértelek, hogy ha majd neked osztok lapot, akkor szólják bele!!!
Tartsd magadba, én se reflektálok a hozzászólásaidra! Ugye milyen egyszerű?