Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még nem voltam,de akár lehet is így.
Mondjuk ot pont a tuzvizsgalo kollegai tennek hidegre,infoim szerint utaljak mint szart a zsebben. 😆
Te hülye,minden szám ugyanannyit fizet.
A vegászi egyenesek neked valok.
Probaltam,mivel a rossz teton beeso eso mar nem tetmeszetesnek minosul megtagadtak a kifizetest.
a zöld nullára tegye fel az szoroz jó(meghajlós)
Csak nyerne vele arról nem is beszélve hogy rájönne,a szomszádos szerpentineken túl is van út.
Ez nem rossz ötlet... vegászban feltenné rulettre, egy számra...
Ha nyer, minden gondja megszűnik
Ha nem nyer, nem változik semmi: eddig is volt gondja, azután is lesz 😂
Ez sem rossz,egyébként a tűz is benne van minden biztosításban,legfeljebb nem fizet ha olyan ini féle kókányolások vannak.
A víz elég természetes ? Keress egy jóképességű mixerest , aki kibassza neked a tűzcsapot és mikor nyakig ér a "természetes "víz , hívd a biztit ! 😉
Hát kössél másikat,vagy várd meg az első vihart mikor villámlik.
A biztositas csak termeszeti karra fizet.
Nem en csinaltam.Regi.
Egyeb?
Én felgyújtanám azt a kócerájt,felmarkolnám a biztosítási lóvét aztán irány vegász.Töketlenségedből kifolyólag családod úgysincs,így bármikor megteheted.
Meg merleglek sok tenyezot,nem konnyu a dotes.
Mint balatoni hérosz,mit javasolsz?
Döntsd el!Azt írtad ügyes vagy,akkor talán menni fog.
Nos,megprobalom leegyszerusiteni.A te szintedre.
Ágazati hir szinten a kisker butor ertekesites 20-40% visszeses eves szinten,ksh szerint az elso negyedev 10% minusz.
Nekem a teljes szeptember 25 ig 4% a forgalom visszaesesem.Panaszkodok hogy ez nem megszokott,10-15% novekedes szokott lenni.
Az eldontendo dolog az hogy folytassam egyedul igy meg tiz evig vagy esetleg keressek egy lablogatos alibi allast ahol megvan a biztos TB es nyugdijam.Lehet 0-24 ben telefonon forumon logni.Ha nagyon unatkozol fozocskezel a kóterben,forum mellett.Es meg lehet fusizni feketen.
Ennyi az egesz.
Tuti nem fogod fel.Ahhoz egyszeruen tul hulye vagy,pedig ezen mar vegigmentel.
Az is jó hely, remélem jó idő lesz.
Mi is majdnem ott leszünk, a bosnyák 8-ason :D
Köszi, hétvégén kipróbálom, lesz egy kis nyolcasozás még utoljára az éven
Aha, a húzófokozaton kellene befelé, de nem tudom a ducati hogyan írja vagy jelzi. A ktm-nél sem tudom csak csavarhúzóval 😃
Az a lényeg hogy amikor picit összeül, nem fogja meg eléggé a gátló és tud rúgni egyet, ebből lesz a hullámzás.
Az elejénél is régebb amikor panaszkodtak hogy üti a csuklóját az embernek, azt mondták hogy túl kemény a rugó. Azt a faszt, a csillapítás volt rossz és nem akkor koppant a csuklója amikor a kerék befelé ment hanem amikor kifelé.
Tök jó hogy lehet eleltromosan is állítani már, 2020-tól a ktm-en is lehet de hát kinek van arra pénze :D
Amúgy hol tart, miről tudsz? 🤔
Dehogy vagy te ügyes,akkor nem itt tartanál.
Inkább eladnék és dct nélkül
Feszültseg,a balatoni herosztol?
Ne viccelj.
Nem az eszéért alkalmazzak.
Vegyetek hondat,DCT-vel.

http://youtu.be/AKsa21lfWTU?si=THxISV5hO3ajVjCU