Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem Ilyenkor bent veri a farkát ügyeletbe Tulajdonképpen nem is olyan hülye, ő pénzt kap, mi meg csak az időt basszuk el itt
Kivonultak hatan oda Négyen felállítottak egy alumínium létrát az egyiket leengedték kötélen megfogta a macskát felhúzták.. hol van itt a testi lelki és szellemi kihívás?
amúgy azt se értem hogy egy vasutas munkatársam gyerekét nem vették fel rendőrnek kb 15 évemert az erőnlétin elbukott
ami azért fura mert 16 éves korától a felnőtt csapatban kézilabdázott
hülyének se hülye mert van valami diplomája is szóval a rendőr szintet simán hozta volna
mintha nem tudott volna helyből 2 métert ugrani vagy ilyesmi hiányossága volt
most meg 40 kilós kislányokat vesznek fel, és nem szóbeszéd mert kettőt is ismerek
egyik olyan hogy simán ketté törném, a másik még lehet fog izmosodni mert még fiatalka
én elmennék de csak portásnak, azoknak van jó életük
Amikor én felvételiztem, akkor 65-ből 11-en feleltünk meg. (Orvosi, fizikai, pszichológia) Abból négyünket vettek fel az elbeszélgetés után. Most a kutya nem akar felszerelni ebbe a rendszerbe ennyi pénzért. Fizikai??? Ha megvan a két lába, keze, azonnal felvennék, de kutya nem nyitja rájuk az ajtót.
A 35 éveset Pl akkoriban elküldték, most akár 55évesen is felszerelhetne bárki.....
Nagy a baj, nem kicsi....
Ha mar itt tartunk te jelenttted ki hogy "macskat nem mentünk"
Nem azt hogy farol,kocsirol,a seggedböl.
Csak azt hogy nem mentünk.
Legalabb olvasd vissza mit irtal,agyad nincs emlékezni.
Nyomi a kopasznak 0:09 mp nel nagyobb bele van mint nekem,hagydmár a vetítest.

http://youtu.be/yjKAZD_q-Vo?si=B6407rfacL-ltWp2
Ha már itt tartunk,te magad jelentetted ki hogy" macskát nem ment"
Mentettek macskat?
Most ne legyél ideges mert szembesítettelek azzal hogy te alkalmatlan lennél erre a munkára.Ezek tények,már a fizikain kibasznának.
Ember,amikor azt emlitettem hogy utalnak mint szart a zsebben csak egy ékezetbe kötöttél bele.
Nyugi,a többiek is utálnak.
Annyit emlegeted ezt a ferfi dolgot,ezzel komprnzalod hogy ők azok,te meg egy gyökér komplexusos idiota vagy aki csak ezen a forumon el es az a szorakozasa hogy reggeltol estig ide irogat.Ember,barmikor felmegyek te itt vagy,meg 11 kor is.
De egy szanalmas roncs vagy,lofaszt van neked csaladod,ha valaki csalados azt te emlegeted hogy nem log allandoan forumon.
De mindennap 0-24 ben itt vagy.
Nyomi,kerdeztem en barmikor hogy honnan?
Azt kerdeztem mentettek?
Te komolyan hugyagyu vagy.
Szoval mentettek vagy nem mentettek?
Egyébként mi van,nézed hogy dolgoznak a férfiak?Ácsingózik a bolti eladó,kevés lennél te oda,testileg lelkileg és szellemileg is.
Felfogod a választ vagy tovább játszod a hülyét és kínosan terelsz?
"Nem is mondta senki hogy nem mentenek kútba esett állatot."
Képtelen vagy a szöveg értelmezésre?Szerintem itt rajtad kívül mindenkinek megy.Csak hogy te is értsd senki,sem más sem én nem mondtam hogy nincs állat mentés.
Nem ezt kerdeztem.
Mentettek?
Felfogod a kérdést vagy tovább játszod a hülyét es kínosan terelsz?
Nem is mondta senki hogy nem mentenek kútba esett állatot.Mondtam,megint magadból csinálsz hülyét.
Nem ezt kerdeztem.Ne terelj nyomi.
Mentették?
Fáról?Nem.
Mentették?
Ja,ha már itt tartunk!Fán ragadt macskáról volt szó,nem kútba esett és autóba szoruló állatról.Megint csak magadat járatod le.
http://youtu.be/yjKAZD_q-Vo?si=HaH7p2rkPH1-iqmE
Ja,hamar itt vagyunk,macskat nem ment. 🤣

http://youtu.be/gHPzL2MM0yI?si=oC0i6ZdSBoYNhAA5
Nem lehet,biztos.
Tippelj ha mar nem megy.
Az "ot"az mi akar lenni,őt vagy ott?