Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az aktuális település jegyzővel szerintem jobb bariban lenni mint haragban nekem erről ez az egyszerű véleményem és ezt itt nem is firtatnám 😅
ezeket az árveréseket vadászom 😅
Eleve az, hogy szélvédőragasztóval kennéd a tetőt, csak azt bizonyítja, hogy nekem van igazam.
Pláne, hogy ha tényleg ilyen kicsi hibáról van szó - bár nem tudom, ezt hogyan állapítottad meg - akkor még manapság is pár tízezerért találni, aki megfelelő anyaggal és szaktudással megcsinálná a javítást.
hát társasházban nem így működnek a dolgok inikém.
Ha nagyon akarok látni a lépcsőházban nekem van nagy létrám és saját forrásból vásárolt ledes izzókat cserélem 😅
5 ezer forintért a helyi nép ölne a bérlők meg leszarják mi van hisz nekik nem is dolguk csak a tulajnak.
nincs gond mert mind a 3 lakó ázik a 4-iken ugye velem együtt. Aztán nem atomfizikáról beszélgetünk hanem egy lapostető szigetelésről ahol nem megváltani akarom a világot csak az illesztési összesütések helyét átkenni vízzáró anyaggal, hogy ne folyjon a födémre a víz. (kezeit széttáró) ez a lentebb lakókat nem érinti hisz ők nem áznak bár ha minden ilyen két napos eső után ha bekopogtatnék hozzájuk és ajtónyitás után beöntenék egy diszperzites vödör esővizet lehet hajlandóak lennének összeguberálni a pénzt a tetőcserére (gondolkodós) Sehol ilyen baj még nem volt eddig mindenhol megszavazták ha ilyen jellegű probléma adódott fizettem én is mint a katonatiszt pedig a többi lakásom még 1 kivételtől eltekintve földszinttől max második emeletig található (kezeit széttáró) A víz megtalálja az útját az a baj, hogy nem lehet tudni, hol megy be. Azt, hogy én látom, hogy hol ázok az nem azt jelenti, hogy pont felette vana baj mert 6 méterre odéb is befolyhat a víz a födémen. ezért kell zárni minden illesztést. Lassan komplet családi házat építek majd csak tán el tudok kenni néhány kutyaszalámit egy keskeny spaklival lackó 😅
Ha az eredeti réteg nem tapad a födémre, amúgy is megette a fene. A rugalmassal meg az a baj, ha mozog a szigetelés, annak úgy is változik az anyag fizikai mérete, így előbb-utóbb amúgy is elválik tőle. Ezek mind taknyolások csak.
A cégünk a nyáron Bauderrel újíttatta fel az egyik telephely tetőszigetelését, azt is majd meglátom, hogy milyen lesz.
Amúgy van belőle uv álló,az a kisebb probléma.A tapadás nem lesz megfelelő,és gondolom nem akarsz külön aktivárort és primert is venni és kenni.
Az addig rendben hogy gumi.lesz csak nem tapad mindenhez. Gondolom a koszos kátránylemezhez sem. a tetön
Egyszer már írtam, úgy látom, nem jutott el a megfelelő helyre:

ezek az emberek évek, esetleg évtizedek óta NAPONTA kapják el a tefélédet. Úgy gondolod, hogy a baszom nagy lopós rutinoddal át tudod verni őket?
nekem momentán jobb ötletem nincs. Dolgoztam ilyen anyaggal tulajdon képen száradás után ebből konkrétan gumi lesz(kezeit széttáró)
Azt nem tudom mitől nem úvé álló(gondolkodós)
Vékony réteg és töredezik ha nem stabil fix felületen van. Mint pl beton aljzat vagy falazat
Még a sziloplaszt is jobb mint a szélvédő ragasztó,az a baj hogy sokan azt hiszik,mivel a szélvédőragasztó marha erős,így mindenhova jó lesz.Valójában egy gondos előkészítést és megfelelő rétegvastagságot igénylő ragasztó.
Rendör vagy mint mondtam levág a hálozatrol. Köteles vagy beengedni, a villanyora az övéké, söt ha van szolgalmi jog bejegyezve a portádra az utcán menö vezeték miatt akkor még amiatt is. Benne van a szerzödésedben is. Tehát vállaltad.
egerben nézegettem és néhány másodpercig elgondolkoztam rajta de az árát látva felálltam az enyémre és lábbal eleveztem a környékről is 😆
https://www.obi.hu/bitumenmass...

Nem jobb ez?

Amúgy ez is addig, amíg tisztességesen nincs javítva a szigetelő réteg.
és ha köteles beengedni és nem engedi be akkor lelövik vagy mi van?
Az bitumen alapu, idötálloban köt a kátrányos cuccokhoz
igen ha időt nyerek a házi kendácsolás helyreállításának így legalább nincs bukta ellenőrzéskor(kezeit széttáró)
Igen,van.Inkább azzal taknyolnám.
Pedig de.....és nem ritka vagy egyedi. Különösen ahol sok öreg lakik
igazából semmi nem a tied ilyen alapon ha azt nézzük, hogy bármikor elvehetik bármilyen indokkal.(kezeit széttáró) a magántulajdon a legerősebb jog az meg kb. smafu. 😘
Egy házhelyet autópálya miatt mondjuk? Nem lenne gyanús?
most mondtam, hogy ez a része nem érdekel 😅
sosem, és nem is fogok
de nehogy már havi 5 ezer forint bárkinek jelentsen bármit, ezt senki sem gondolja komolyan
Mert mit csinál?
Levágod a házad előtt a füvet, eldobod a havat, időben befizeted a kommunálist, mi lehet még? Esetleg ha az egyetemen a gyereknek akarsz majd önkormis kollégiumot, de az még odébb van.