Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te ? Hogy kerülhetnél bele ?! Egy világjárványba ? Egy volt ZX9 tulaj ? Kizárt ,hogy bajod eshetne ! 😉
ha kimegyek pecázni akkor szárnyal az agyam, komolyan mondom a következő héten megoldom a téridő ugrást is 😂
https://www.borsonline.hu/aktu...
Nagy a baj(kezeit széttáró)
Jön az újabb világjárvány még a kovidnál is halálosabb(kezeit széttáró)
Csak magyarországon 50 milliónál is többen halunk bele(kezeit széttár)
Azért remélem én nem esek bele(gondolkodós)
Nem mondtad, hogy stand up-os vagy, eddig is röhögtem, de ezután jobban fogok. 🤣
Pozícionált... teeeeee 🤣
cseréld ki mindkettőt, 1000 ft aztán lesz egy biztos pont ami jó
a robogóm 95-ös de azon még minden eredeti, egyedül a vákuumos benzincsapot basztam ki és cseréltem elektromosra, de a motorikus részén minden gyári, nem is értem hogy majd 30 éves és még mindig fasza
havernak ott csattog a relé a lakás elosztóban, a villanyos meg csak az órát nézi, neki az meg a kerítésben van, be sem lép a portára
nekem igaz bent van de jobb szeret minden villanyos inkább kint lenni mint bent, pedig nem is vicsorog a pitbull tök barátságos
csak olyan hülye hangon tud ugatni a postásokra-szórólaposokra meg az összes többi vándor emberre akik háztól házig járnak
Nos,hat a gyujtas oldali szimering kornyeke olajos egy kicsit.
...csak az mögött nincs tett.
ennyi erővel az összes humorista ülne jó sokat, ami szövegeket eleresztenek..........
Ne már elégesd őket, töltsd be inkább az összeset kutyakolbásznak. Akkor van haszna is.
most gondolkozok: mivel bőven lesz villany villanyos kemencében kell elégetni, az ingyen van és nem izzadok ásás közben
de jó hogy ilyen kibaszott okos vagyok, nem menne ez mindenkinek 😁
Hát... nekem a reed kifejezés mindig a relay-al kapcsolatban ugrott be. Így, hogy valve, soha, de ma is tanultam valamit.
Ja az más. A vizslám az legfeljebb képen nyalja az elművest 😆
ha napelemed van, akkor nyilván.

De ezerszer írtam már, hogy NE az egyéni és egyedi esetekből általánosíts, te most vastagon megteszed.

Összefoglalva a te megoldásodat a világ elektromos autózására:

Mert neked van napelemed és szegény anyósmamát húzod le a töltéssel, ezért vegyen mindenki elektromos autót, mert megéri, és soha az életedben előtte nem ettél annyi szendvicset, mint manapság.
Annyit ülsz majd mint varjú a dróton mikor a fórum hsz-id benyújtják a tárgyaláson. 😉
Mondjuk a vezérelt áramot pont illegális másra használni mint fix bekötésű bojler és hőtárolós villanykályha. Ezekért az átkapcsolókért harapnak az elművesek, szóval úgy csináld meg hogy ne látszódjon a villanyóránál, meg gyorsan ki lehessen venni ha csengetnek a rendőrrel 😆
Lesz ebből még börtön.
"Reed relay" a reed rele, "reed switch" a kis uvegcso magaban, a "reed valve" meg a visszacsapo szelepke.
Ez az, csak telepítsd és kösd a hálózatra a találmányod, adjál el szabályellenesen áramot, meg uszítsd a kutyát az ellenőrre, aki még így is életben marad, azt vágd ketté.
Ha élve temeted a kábelárok mellé, az csak hab lesz a tortán.
Majd azután megtanulja a sok köcsög, hogy baszogassanak téged.
A tények még mindig nem zavarnak, nevezetesen, hogy még így is kb. harmad áron autóztam mint benzinnel, mert az otthoni töltés 90%-át teszi ki.
Ellenben te nem tudod otthon a saját olajkutadból és finomítódból tankolni a benzinest 100% benzinkutakra vagy szorulva.
Ha beírom a keresőbe ángliusul, hogy reed relay, az első sok-sok találat az elektromos találatot adja. Én pl. soha nem tudtam, hogy ezt akár a membránra is érthetik.
pitbull van a portán nincs mitől félnem, kardom is van pár, gödör is elfér egy csomó, igaz nem annyi mint nevadai sivatagban de van hely bőven
szóval nyugodt vagyok 😂
Csak azt a szart én nem veszem meg mert nem elég magasan kvalifikált (vagy hogy is mondta mlas?) 🤣
Ezen kár összeveszni. Én hallottam már mindkettőnek nevezni, ez csak szokás kérdése.
Lényeg hogy tisztáztuk ki mire gondolt.