Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

60 ft/perc gödöllőn is(fejét fogó)
a kisdákóval eldöcögünk 12 kw-al. ugyan 100-as a tempó(kezeit széttáró)
Jé. Tisztára olyan, mint egy dugattyú, csak kisebb! :D
úgy gondolod nem?
a szomszéd utcában kb 60 telekből nyestek le 3-5 métert a vasút bővítés miatt, de tudok olyan soltvadkerti portáról amiről 20 métert vettek le az elkerülő miatt
de a pipi is mesélhetne a kisajátított földekről
szóval annak csak a neve tulajdon, de nem a tiéd.......
az eredeti KIT az oldalára tudott állni.(kezeit széttáró) Simán kirázott volna magából(fetrengős)
az öcsémet megmentetem egy ilyentől, sokat köszönhet nekem 🤣
úgy, hogy nem tudja értelmezni a leirtakat se? 🤣
én meg ki se szálltam belőle 😅
nincs annál kompaktabb autó amikor van 5m3 rakterem 😅
Lekerult a henger az erőgépről,nem tunik szarnak.Anno furattam,vagy ott kett valami elkurva,vagy tenyleg falslevegot szivott.
No minegy,uj henger,kotrok egy igazi dellortot,oninditot is kell vennem.Mrg egy sportkipufogot.
Ha jo lesz csapatok egyet felfele visegradon,vinnyogtatva. 😆
membrán
mindenki ilyen autóra vágyik(meghajlós)
Hagyjuk ini, inkább hagyjuk.
engem ez a része nem érdekel(kezeit széttáró) Csak az,hogy majd termeljék meg szépen a nyugdíjamat(meghajlós)
igazándiból a telek sem a tiéd mert használati jogot veszel, a telek meg minden egyéb a magyar államé
aztán ha az állam azt mondja lófasz lesz neked nem telek akkor nincs telked.......
ha nem lát már reményt és nem akarja a mentős, hogy szenvedj tovább jól rádhúzza és vár vele 3 percet mire leveszi 😅
ez a verseny már megy egy ideje(kezeit széttáró)
Mert nagy hülye vagy szokás szerint. Kérted volna el a statikus jegyzőkönyvét, meg vitted volna el te az általad kiválasztotthoz.
Amúgy az elbontást követően a telek még mindig a tulajdonosé.
ezt ismételgetheted nagyjából a te magántulajdonoddal is azt csinálnak amit akarnak.
nekem az egyik pecómra simán ráfogták, hogy életveszélyes bontsam el(kezeit széttáró)
Persze a jegyző megsúgta, hogy kell a hely a városi parkolónak ha nem verek palávert némi aprópénzért megveszik a telket és a bontást is megoldják(kezeit széttáró) Szóval okos ember ért az ilyen tiszta beszédből 😅 meg hát ugye lokálpatriótaként mindent a városért (fetrengős)
neked addig van magántulajdonod amíg megengedik ,hogy legyen (ezért kár ezt nagybetűvel kihangsúlyozni. Rá kellene már jönni legalább a kovid óta azt csinálnak velünk amit akarnak(kezeit széttáró)
mindenki mindenre is kötelezhető(kezeit széttáró)
múlt héten voltunk a mimóza dombon felmentünk azzal a ballonflájjal budapest fölé 150 méterre. Aztán amikor leszálltunk és ténferegtünk a zene háza felé belebotlottunk a városligeti metróaluljáróba(kezeit széttáró) Mondja a nej, hogy vigyük le a gyereket hagy lásson metrót mert még nem látott(kezeit széttáró) Lesétáltunk és megnéztünk néhány érkezést és indulást 😅 Szóval én a pénzemért láttam már metrót és ha jól rémlik kb. 20 éve ültem is egyszer rajta amikor a tűzijátékra igyekeztünk a haverokkal 20-ikán(fetrengős) Én eskü kék színűre emlékeztem a városligetbe meg sárga színűek voltak a metrókocsik 😅
Lofaszt,vettem ket akkus sator lampat,egesz jo fenye van kell meg ketto,az agy mar majdnem kesz telen par butorra lesz idom benn,minden ugy keszul el hogy nem fix maradektalanul ki lehet venni.
Jovo nyaron proba.
mennyi évente kell ilyet csinálni?
ha lenne eszük a lakóknak csinálna mindenki egy lakástakarék számlát havi 5-10 ezerrel aztán nem lenne gondja sosem
csak ugye ezeknél nem csak a pénz a kevés hanem az ész is........ de a cigi sör azért mindig megvan
nem hiszem, hogy futotta 😅
lakótelepeken már legfeljebb mélygarázsokkal lehetne bővíteni a parkolóhelyeket ha meg van hozzá a megfelelő adottság.
Vagy tényleg ki kell itt is vetni autónként havonta 100 ezer forintot azt mindjárt nem lenne háztartásonként 2-3 autó de abba meg az autóipar és az ország pusztulna bele(gondolkodós)