Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor hajrá. Reggel még esőt mondtak, most ránézve már csökkent a valószínűsége.
Pl. Ide ellátogatnák a Bakonyba a szép kilátás miatt ! Dudar Tés Zirc Csesznek ! Jó kis kanyargós utak !
Egyszer elég volt , még sok is , de a bölényt megfuttattam volna valamerre !
38 fokban megtetted.
vonuljon a bánat !
Vonulasra,visegrad,sisakot felemelni ect.
Mindig ez a szőrszálhasogatás, ezért tart itt az ország! 🧐
Mit ?
Megnézni.
Vonulni ? Hová ? 🤔
Esoben is lehet vonulni nem vagytok cukorból.
Szombaton megint fos idő ? 🤔
Igen, a bank szo mindenhol megtalalhato, de itt kb. Ki is merul minden amit kozosnek mondhatnank abban a temaban, amirol beszelsz.
Matek jól megy. Viszont a bakszektor működéséhez nem értek, és abban is biztos vagyok, hogy te se 😅 Viszont a zsidó, aki ezt tanulta egyetemen, és az egész családja 7 felmenőig ebben dolgozott, na az jól látja. Csinál olyat, amit mi nem értünk, és valahogy a végén mindig plusszos lesz 😃
Az árfolyam meg mindig felfelé ment, főleg sok éves léptékben nézve, akkor kalkulálhattak azzal is, hogy a 10+ éves hitelek, a végén fognak tejelni... ők ráérnek.... a haszon nem a napi betevőt fedezi, hanem a jövőt építi. Ezt kéne eltanulnunk...
Inside Job (belső munka), film, érdemes megnézni. Kicsit beenged nézni, hogyan mennek a dolgok a nagyoknál.
jajj szegénykém, remélem nem okoz nagy gondot a gyenge ki sagytekervényeidben az hogy két témát említettem egy bejegyzésben, mert bár nem ok-okozati módon de összefüggenek egymással
de ha gondolod cáfolj meg, bármiben is
...mert abban bízik...
Ja, a bankok a bizalomról híresek.
Te ket teljesen kulon dologrol beszelsz,amugy szrintem hibasan, de raadasul egyiket a msik igazolasara allitod be.
Nincs azon semmi stressz ha ér valaki hozzá 😂 😂
Mondjuk én stresszelnék 😂 😂
matek ugye nem megy?
amikor a jegybanknál 15+% a kamat akkor neked ad svájci frank alapú hitelt 2%-ért mert abban bízik hátha felmegy az árfolyam
egy 20 éves kölcsönnél esélyes hogy jobban járna de egy 3-5 évesnél aligha mert akkoriban évekig nagyjából stabil volt minden
a kereskedelmi banknak nincs pénze, vagyis kevés pénze van ő úgy hitelez erőn felül(ami jogilag meg van engedve neki) higy te aláírod hogy visszafizeted x év akatt és evvel a papírral megy a jegybankhoz és adják neki a pénzt
amit persze x év akatt visszafizeti kamattal a jegybanknak a kereskedelmi bank
így kerül be a plusz "ingyen" pénz a gazdaságba ezért van addig bőség ameddig sok kölcsönt helyeznek ki
amikor alábbhagy a kölcsön felvétel és mindenki fizet vissza kezdődik a recesszió, ekkor jut a bank mindenféle egyéb vagyonokhoz a nagy bankok a kisebb kereskedelmi bankokhoz stbstb
Na, így legyen lottó ötösöm az előző hozzászólásomra.

(Természetesen tagadhatod, hogy elolvastam előre vagy nem olvastam előre, de most megesküszöm, hogy nem olvastalak előre.)
Ne is, mert független forrást nem is találnál.
Ha a forinthitel kamata magasabb volt, abból hogyan lehetne alacsonyabb kamatozású devizahitelt hazudni? Erre még eddig senki nem tudott válaszolni. A sok, balfasz, tudatlannak amikor pénzről, annak bármilyen megjelenési formájáról beszélünk, azoknak MINDIG a materializált készpénz jelenik meg, attól a csekély értelme NEM tud elvonatkoztatni. Innen ered minden devizahitel megmondó ember véleménye.
Csak jelzem.
Mert a szerződésben NEM ez állt.
Nem kell túlgondolni.
Végülis nem,már ráraknám a hengert,csak biztonság kedvéért a két szimeringet cserélem,de még le kell az önindítót tesztelni,meg egy sor apróság.
Minden nap este 7-8 közt érek haza,akkor csak olyan félórákat van kedvem csinálni.
nekem alig van párvmegfelelő gép
16-os kerék és egy viszonylag kis test a lényeg és 250-300 ccm
pl malaguti password
csak most nemigen hirdetik, múlt ősszel volt vagy 5 db most meg egy az is drágán