Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van akinek már annyi a közös költség tartozása hogy ráterhelik a lakására. Pedig nem nagy számok havonta és naponta többet eliszik
tiéd a telek(kezeit széttáró) Az önkormányzat kisajátíthatja közérdekre hivatkozva. Mint ahogy az m8 autópálya miatt is kisajátítottak vagy 6-8 hektár erdőt. Beleszólás ebbe nem nagyon volt igaz nem is akartunk ellenkezni tisztességesen kifizették azt(kezeit széttáró)
Láccik sose kerültél kapcsolatba társasházi dolgokkal.....
Viszont tudok olcson würth sziloplasztot......
ne szopass már hogy havi 5 ezer megterhelő bárkinek is, az egy évben 60 ezer 10 évenként összejön 600 ezer ennyiből már sok mindent meg lehet csinálni
én csóró vagyok de havi 5 ezret észre sem veszek, 5 ezer az egy semmi pénz
nem akarsz te a saját önkormányzatoddal balhét. Az ingatlan valóban lepusztult állapotban volt forgalmi értéke nulla. Ez ránk maradt(kezeit széttáró) és tulajdonképen egy nyűg volt. Jó volt ez így bár az elintézés módja lehetett volna egy kicsit finomabb és nem az erőből beszélés szokásos fideszes stratégia(kezeit széttáró)
Jól tudom, hogy van direkt zsindely tömítő-ragasztó ugyanolyan cartouché-os kiszerelésben? Az csak elbírná a feladatot.
Majd amikor a másik legfelső lakó beázik, akkor vakarózol.
Amúgy ezt mindig csodáltam, hogy vannak emberek, akik szerint minden szakmunkát tök feleslegesen tanítanak az iskolában, és még akkor is csak "inas" még évekig.
Amúgy a házmester helyében én lelöknélek, ha látnám, hogy hozzányúlsz a tetőhöz.
Szélvédő ragasztó erre nem jó,egyrészt nem fog jól odatapadni másrészt meg nem igazán uv álló.
Hasonlo lehet a kozossegi automegosztok is.
12 év a garancia a nagyon jó tetők bírnak 20 évet is. Már majdnem minden ingatlanomon túl vagyok ilyen tetőcserén, most van egy kis szopás mert olyan csóró a lakóközösség pont a 4-ik emeleti lakásomnál, hogy nem, hogy nem szavazzák meg a beruházást de még össze sem lehet hívni ez ügyben. Pedig még itt nem is túl öreg kb. 13 éves a tető, de valami elfosta magát.Velem nem basznak ki, veszek kutyaszalámi kiszerelésű szélvédő ragasztókat és az egész tetőfelületen bekenem az illesztési csíkokat. A tető ősszefolyónál kivágom a kátránylemezt és befoltozom egy új lemez darabbal. A kenéssel indulok az attikától. Én nem fogok beázni a sok csóri miatt. A tető kátrány még nem repedezett szerintem javítható a társasház kezelő ugyan kiírta cserére de ezzel még lesz néhány kör mire mindenkitől adó formájában be tudja majd hajtani a beruházási költség ráeső részét. én addig is megoldom magamnak(kezeit széttáró) Elbaszok rá néhány ezer forintot meg vagy 2 napot de leszarom télen akarom újítani mert távhőm van és olyankor fűtött lakásba szívesebben dolgozok 😅
havi 5-10 ezer forint háztartásonként???? Ini hol élsz te? a 20 forintos felújítási alap megemelése ami háztartásonként átlagosan 1000 forintot jelent nagy volt a zúgolódás(kezeit széttáró) A cigi és a pia az igaz(meghajlós) Arra mindig telik mindenkinek(kezeit széttáró)
Még tiszta szerencse hogy sose akartam rollert bérelni
Stampos pohar,de ez ilyen foci.Most lesz egy picit nagyobb.
Igen, hiába a tiéd, nem robbanthatsz rajta, nem bányászhatsz, nem úgy hallgatod a bunyós pityut ahogy akarod, stb.
A tulajdonodban korlátozva vagy, de attól még a tulajdonos. Bbenne is van a nevében.
Igen. Pont emiatt szorgalmazzák a telekhatáron lévö mérést hogy ne kelljen vitázni a túlképzettekkel....amugy meg levágja a picsába
Fizetett az ocsem ezernegyet egy 3km-es utert.Regelt egyet az baszott elindulni,leallitotta,ott levont 400 at.Egy masikkal elindult,az mukodott,elment a bankig,le akarta allitani mig befizet,de akarhol nem lehet leallitani,csak a kijelolt helyen,akkor elment vele oda,leallitotta,es levont 980 at.
Szemet egy ceg ez is.
Hát... ha leválaszt a hálózatról, az jobb?
szerintem ez ekkora szárnyfesztávval fel is tud szállni 😅
írd csak fel..... mert bár azt gondoljuk az a tulajdonunk mégsem rendelkezhetünk vele teljesen
😅
köteles beengedni?
ezaz 😂
én itt ezt már néhánynak próbáltam már elmagyarázni mitől van ingyen nálunk a nej 1000 kilométeres havi autókázása de még szemmel láthatólag ezt nem értette meg itt senki 😅
Az, hogy közérdek miatt, és hidd el, rettentő szigorú feltételek mellett kisajátíthatnak, az valós. De az, hogy én csak "használati joggal" rendelkező lennék, az olyan butaság, hogy fel is kéne írnom, mint az Sm dobogós kijelentése.

https://net.jogtar.hu/jogszaba...

Erre KÜLÖN törvényt szenteltek, csak hogy értsd, milyen fajsúlyú dologról beszélünk.
"pozícionált"