Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennél egyszerűbb a szitu. A mentősöknek a DD levételét oktatják, az az "ipari standard" Igazából nem lehet tőlük elvárni, hogy mindennféle bizgentyűt ki tudjanak csatolni késlekedés nélkül.
Na ezt meg én nem tudom elképzelni.
Persze lehet, de én csak azt látom hogy ha csinálnak is egy közösségi közlekedést, abból akarnak hasznot, az autó gyártóján felül, amit velem fizettetnének így megéri a saját autó. Ez a jövőben sem változik.
Nekem meg aki keveset megy, már most is megérné inkább taxival járni, még sem teszed.
De ki intézze, telepitse, fizesse?
A lakok akik ott laknak de lehet villanyautojuk sincs? Az önkormnyzat akié a közterület? A szolgáltatot nem is.kérdezem mert neki aztán semmi érdekeltsége nincs ebben. De nem.is értem, mások pénzét szornád két kézzel de pont te nem támogatnál.semmilyen kiadást ha kopogtatnának nálad hogy összekéne dobni a lovét mert az önkormányzat adja a területet a.szolgáltatod hozza a kábelt mér csak az utca végén leendö töltöt kéne megvenni és lerakatni. Te lennél az elsö aki azt mondnanád nincs és nem is lesz villanyautod.....
Igen, nehéz dolgod lehetett egy fiú közösségben... ott mindig a legkisebbet vagy a leghülyébbet szopatják a többiek, és így, hogy mind2 te voltál... 😄
...de bosszúból kérdezd meg őket ma, hány kérójuk van! 🤣
Az b+ amelyikre ra van irva.Ne legy tufa.
Ebből melyik a hibrid? Én azt írtam. Ennyi erővel a Dacia Dustert is hozhatnád példának.
tölem letehetsz egy villanyos töltőt a bejáróhoz nem ellenkezem
a lakótelepnek mivel lenne rosdzabb ha lenne a parkolóinsk egy részében villanyos töltő? mivel nem egy hekyen lenne ilyen hanem város szinten mindenhol akkor nem lenne se több se kevesebb a parkolóhely mert nem vándorolna a nèp töltőt keresve
AKkor miért nem számolod ki. Tényleg nem bonyolult.
Én kiszámoltam két különböző irányból. A megtett összes km irányából átszámolva és az elfogyasztott üzemanyagok irányából is. Mindkettőnél hasonló eredmény lett. Kevesebb mint egy Paks 1 teljesítmény kell.

De amúgy ebben a témában az a legszebb, hogy nem kell meggyőznöm senkit, csak hátradőlni egy tál popcornnal, és nézni ahogy a magadfajták mindig meglepődnek amikor nem jött be a jóslatuk a felületes tájékozódás miatt. 😁
És innen ered a következö
A magántulajdon tulajdonosának mennyire érdeke füzödik egy elég nagy beruházást igénylö folyamat véghezviteléhez, abbol mennyi haszna származik - akár közvetve valamint mennyi hátránnyal jár és mikor térül meg és milyen formában.
Valamint egyáltalán megvalosithato-e, mert az se biztos.
Milyen pénz? Társadalmi kötelesség! A gazdagok a szegényekért. A dolgozók a munkát nem találókért.
Azt gondoltam, neked több eszed van, mint Levikének, de látom, téged is csak a faxméregetés izgat, hogy ki a gyorsabb Kakucson... és te sem fogod fel, hogy akik túráznak, azokat ez nem érdekli.
Na, most visszatérünk az ekecs inverter hálózatra kötéséhez GANZ KK kapcsolóval, kell ez neked?

:-D
A te portád is remek hely még pénzt is kereshetnél vele 😅 az utcátokban meg biztos lenne rá igény 😃
Akkor viszem a telked egy részét, ha szerinted a jogon- és magántulajdonon alapulóhoz felesleges az engedélyed.
Milyen.meglepö........nyugatabbra meg még több.
Még jo hogy nem gányolhat saját elképzelése alapjén bárki bárhova bármit.
Hiába ismételgeted: magántulajdon. Ízlelgesd a szót. MAGÁNTULAJDON. Aztán ha ezt elsajátítottad, mondom a következőt.
Egyébként mit kéne szolgáltatni kinek és miért egy nem.a tulajdonában lévö területen és.milyen érdekek mentén? Ha én kupit akarok mert ugy gondolom hogy rajtam kivül még pár arrajáronak van erre igénye épitsen azt a szolgáltato? Hasznot ugyan nem hoz neki de hát ingyen kéne. a társadalom kisebb csoportjának aki nem akar fizetni ugyan.érte de igény.mégiscsak volna meg aztán a tizememleteseket is csak odaépittette valaki tökingyé 🤣
mert magyarisztánban mindenhova ezer engedély kell
Az én munkahelyem előtti részt is megcsináltatta valami alföldi buzi az adójából (abból mondjuk tuti nem), pedig nem használja.
a szolgáltató azért építi a töltőt hogy pénzt keressen
erre remek lehetőség a panelok közti parkoló hiszen sokszor előjön az hogy a panelban élők hogy töltsék a kocsit....
ugyanilyen remek hely a kelóhely parkoló, egy jogszabály változás és máris telepíthetik a töltőket ezerszám
de ilugyanilyen renek hely a bevásárló központok parkoló is is bár ide célszerűbb izmosabb töltőket tenni
Nem, nem és nem.

A szolgáltató NEM szociális foglalkoztató. Amit biztosan kell, hogy a meglévőt üzemeltesse. Az, hogy a haszon reményében valamit csinál, az nem tiltott, de nem kötelezhető. Majd az önkormányzat megrendeli, ha van rá pénze. Esetleg az állam.
Mondtam már, a parkolo valaki tulajdona. Nem a szolgáltatoé nem az államé és még csak nem is a diktátoré....oda nem baszhatsz le valamit csak ugy, egy sima földturáshoz is millio engedély kell.
Valszleg annyit sem, de a vita kedvéért menjen, használja.
Szerintem ini kurvára nincs tisztában a tulajdonviszonyokkal (sem) és a hozzájuk kötődő, jogrenden alapuló társadalmi berendezkedéssel.
Azt látom, hogy ha ki tudott cserélni a KTM-jén egy csapágyat, akkor azt hiszi, már mindenhez IS ért.
szerintem az ország fele nem látott még metrót pedig fizette 😉
de itt mèg mindig nem az egyéni hozzájárulás a lényeg mert a szolgáltatónak kellene szolgáltatni a parkolóban is
csak ugye a popuista mini diktátorunk miatt ez a szektor is haldoklik