Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem nem motor fuggo.
Aki tud annak mindegy,meg nem odavalo motorral se kerulik ki.Ez egy sztereotip bullshit.Nem a motor a tenyezo.
Kiveve ha angol,csupasz,765 kobcenti es szurke. 🤣
Bocs.......
Meg a köcsög helyi szupermotyosok....hogy kapnák be 😅
Ilyet le ne merj írni, gondolni se merj mert ez csak faszméregetés, ha gyorsabb vagy mint más.
A zx 9 b szérián ilyen csinoska olajtartályok voltak 30 évvel ezelőttről beszélünk(gondolkodós)
Persze a súlycsökkentés oltárán a későbbi szériákra visszatértek az etz fékolaj tartályok(szemeit körbeforgató)
600-as supermotoval kikerülnék... egy ilyen sportmotornak ehhez még 1-ben is hosszú az áttétele.
Pedig pont itt magyarázod a bizonyítványodat a kompenzálásodról 🤷🏼‍♂️
A borral, a bmw-vel semmi mást nem csinálsz csak kompenzálsz. Itt is eddig nyomattad az arrogáns lekezelő dumádat. Ez vagy te.
Csak a helyiek gyorsabbak nalam,a regi kopott borruhas ezres sportokkal.Azok ismerik a helyet.El is engedem oket.
Turankent egy-ket alkalommal turasabb ember,szinten latni a kopottabb motor-ruha hogy nem 5-10e km mennek egy szezonban.
De nem jellemzo.
Ugye? 🤣
Aztakurva..... 🤥
Ez se mindig igaz, tudnék.mesélni róla 😀
Ezt mondtam korábban, hogy nincs száguldás sok helyen, de mégis gyorsabb vagy néhány motorostol
A szakadek csak jobbá tesz. 😆
egy endúróval mindig le fognak előzni (kezeit széttáró)
Te beteg vagy... ezek most hogy jönnek ide? Az jött le neked, hogy leszálló ágban vagyok? Télleg? Ja, hiszen pont ezt mondtam 🤣
És nem mondtam, hogy nem tudok újat tanulni, csak nem érzem, hogy szükségem van rá...
A BMW tényleg ennyire baxxa a csőröd? Dolgozz, akkor talán lesz ilyened egyszer. A bort nem is mondom, annyi pénzed sose lesz, hogy 3000/dl borokat igyál. Nekem nem kell kompenzálnom...látod, leírtam: nem zavar, ha leelőzöl a szerpentinen 🤣
3x voltam itt,elsore meg picit tartottam tole,de utana egesz jo lett,ezeket szeretem,nem a vonatozast egyenesen,pedig nincs sebesseg.2-3 asban szepen fel-le.
Ja és nem.jön szembe turistabusz a kanyart vágva
A pályázás teljesen más dolog. Aki ott jo nem.biztos hogy közuton is vagy forditva......
Volt eccer velünknegy pályán jol menö aztán valahogy nem.ment annyira jol. Azt mondta a pályán nincs semmi az aszfalton a kanyarokat belátni és nincs mellette szakadék korlát nélkül........
Nyilván......
1.55-től már lehet arcoskodni felette csak mellébeszélés van(fetrengős)
A motor tudja, csak a pilotának is tudni.kell.
Nagyon sokáig a zzr-rel jártam.ezeken a helyeken. Sokat tanultam a nálam jobbaktol és kezdett sikerülni, bár nem gs szintem de nem lemaradva tölük.
Zárt rendszerben magasabb,de ezt nyilván a pipi is tudja......
Neki azert szoljal errol. 🤣
Hatha elhiszi.
ÚúúúB+, hagyd má abba, mer mingyá beszarok a röhögéstől 😅 ekkora ordas kamut... 😅