Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pályán alapbol kizárt a microlock, bármilyen drága is a sisakod. Ezt vagy tudomásul.veszi az ember vagy nem, bármennyire drága.cuccot is aggat magára - ott azt pont nem értékelik.
Mondjuk én megszoktam és már jobban is szeretem a D-t
Hú de aktívak voltatok , mint a kettes reaktor ! Pár gondolat : A 300km/h elég magas léc , az 1100 épp elérte , a 1400 már 5.-ben tudja ! Egyébként akit érdekel 6.-ban 300-nál 22l a pillanatnyi fogyasztás ! Tehát az én motorom pont 100km-t tudna menni 300-al mert 22l-es a tankja ! 😂Pályázás : Akkor fejeztem be , végleg mikor a Panónián rajtam van egy félmilliós ruha , 50e kesztyű , 150e csizma , 250e Shoei , és az ember nem engedett fel a boxutcából a pályára , mert a sisak microlockos volt , nem D gyűrűs ! Na onnantól basszák meg a pályájukat !
Fékfolyadék: Hajlamos a víz ill. a pára felvételére ,így csökken a forráspontja , és amikor már felforr , a légbuborékok miatt esik be a fékhenger mint amikor levegős ! Van fékfolyadék ellenőrző műszerem ami pont ez alapján tesztel , azt mutatja meg hány százalék a fékfolyadék víztartalma ! És ez miatt tud drasztikusan leesni a forráspontja . Egyetlen nagyobb fékezésnél is buborékosra lehet forralni az egész szart , ha nem cserélgetjük a löttyöt ! És nem fékolajat !
A vezetéstechnikai képzésen nem a lapjánfordulást tanítják , hanem pl. fék nélkül megoldani egy hirtelen kikerülést többek között , és hogy ismerd meg a motor minden porcikáját , esetleg mit csinál a motorral a hátsóféked , mire való , hogy használd ! Miért kell tolni a kormányt belső íven , miért kell taposni a lábtartót a súlypont levitele pl. Fékezéskor melyik féknél hogy változik a motor geometriája , villaszöge stb .
De itt ez a legtöbb embernek a kisujjában van ! Én faszkalap meg 40 éves múlttal vezetéstechnikai tréningre füzetek be ! Ami NEM kanyarképzés ! De én mindettől fübbetlenül szeretlek titeket és továbbra is megyek hiányos tudásomat foltozgatni ! 🤔
Akkor is szar a villanyauto. 🤣
Ugyan ez volt a siránkozás tárgya, amikor a 10ezer forintos Trabantokat be akarták tiltani.
Most nézd meg hány csóró jár Trabanttal?
Be sem kellett tiltani mert mindenki rohant venni az új modern négyüteműt, köztük a legnagyobb csórók, mert hitelre adták.
A te fasztrádból is kinő egy fa a hátsó kertben, mire betiltanák.
amúgy csak érdekességnek 330 km 7000 ft az astrával ebben 200 körüi az ioszágút a többi város/csatornapart
azért ettől a villanyos se olcsóbb ha nem otthon van töltve a 70 forintos árammal
Igy érthetö 😀 senki nem barátkozott. a kis szemüvegessel igy megalkuvások sora kisérte az 🤣életed
ezek mind kamu dumák
mert egy ideig nőnek a villanyos kocsik eladásai utána meg majd az is megáll
az oka az lesz hogy több a csóró mint a gazdag és csak a gazdagok veszik az új villanyos kocsit(persze a benzinest is)
itt az a különbség hogy nem tudsz megvenni egyhasznált de használható villanyost olcsón
mert ami olcsó lesz( az új árhoz képest) az használhatatlan
pl nekem az astra most îgy rendbetéve ér kb 300 ezret ebben az á karegóriában van rengeteg használható, beleülsz és elmehetsz bárhova, boltba is meg mátészalkára is
namármost ami vollanyis 2 milla akatt van avval nem kell kimenni a várisból mert jó ha van 50 km hatótáv, ez 10 év múlva lesz 500 ezer forint és 10 km hatótáv tehát értelmetlen megvenni
emiatt legalább egy eladási lépcső kiesik mert inkább megtartják tovább és nincs nagy pénz bukta rajta
szóval nem kesz az mint a benzineseknél hogy 2-6 évente csak azért vettek másikat mert megtehették és keveset buktak rajta
és igen be lehet tiltani a benzines szarokat, és be is fogják, de akkor se vesz meg az ember egy 10-20 km hatótávú kocsit ha 30 km dolgozik, több pénze meg nincs szóval vagy bicikli vagy busz lesz amivel közlekedik
A rozdahalmaz ket eve megy,csak melozok vele,tegnap is,10.-en lejar a muszaki mehet ujra vizsgára.
A covid alatt csinaltuk.
Rollerbol a 360w eleg vernyadt,neked valo.Ha valamit akarsz ami felmutat pici menetteljesitmenyt inkabb egy KuKirin G2 pro az igazi.🤣

http://youtu.be/Ghtok_YChZE?si=Wiug5Dp8Zs-kogs8
mint te a rozsdahalmazt? Meddig is vajúdtál 5 évig én valószínűleg gyorsabb leszek 😅
Szüld meg. 🤣
nekem sem volt ez a pályázgatás sose az életem fontos része de hát a többieknek meg igen mentek oda én meg mentem velük(kezeit széttáró) Ez kb. olyan volt mint gyermekkoromban a foci(kezeit széttáró) focizni nem tudtam és nem szerettem de amikor 10 fiú osztálytársamból 9 focizni akart nem volt más választásom (fetrengős)
nekem ti vagytok a szelep amikor szénné röhögöm magam rajtatatok 😅
A másik oldalról amikor túl egyhangú meg nyugodt az életem akkor meg felbaxtok egy kis vérnyomást
szóval nekem így a jó(fetrengős)
Latszik, hogy rossz az ido, mindenkinek sok az energiaja, ez foleg az agyban jelentkezik.
Kene a szelep,mint a Szaffiban.
nem mert nincs még eldöntött termék vajúdok(kezeit széttáró)
És tré dolgot.még mindig küldhetnek.....nekem.a wishen jött más.mint ami a kéorn volt. Mondjuk küldtek egy másikat ingyen ami valamivel jobb volt.......
(meghajlós) átolvasgatom látok itt dolgokat olcsóbban(meghajlós)
most viszont mozi a kampónában meg játszi szerintem a mai margitszigeti rollerezés elmarad 😅
Szallitafi infonal ki lehet az ltalabsn vslasztani.Termek link van?
Olvasd a linket amit adtam
azt honnan tudom látni, hogy eu raktár vagy az a céen?
A banggood egy wish,aliexpress szint.
Ugyelj ra hogy ne CN hanem EU raktarbol erkezzen.
Ellenkezo esetben afa es kezelesi dij ramegy.
rendszeresen rollerezünk a fiammal mondjuk legtöbbször a margit szigeten 😅
De visszük magunkkal a kirándulásokra is. Egerben múltkor pl. egész sokat rollereztünk mindenhová azzal mentünk a városban(kezeit széttáró) mondjuk fosok ha leváltom a lábbal hajtóst elektronosra akkor az a kis mozgás is eltűnik a gyerek életéből. (gondolkodós) Ezek már sajnos nem túl sokat mozognak eredendően hegyet meg mindig nem mászathatok vele(kezeit széttáró) Most vajúdok. Meg nekem sem árt a mozgás. Van olyan nap hogy 15 kilométert is elrollerozgatunk. (kezeit széttáró) Mondjuk ez 2 órás rollerezés és hamar elmegy. A rollerjét most nőtte ki a gyerek vennem kell nagyobbat azért gondolkoztam el elektromoson de lehet ebben a hozzászólásomban le is beszélem magam róla(fetrengős)
na milyen jó, hogy beszélgetünk 😂
Ja, ha igy méred akkor minek érdeklödsz? Az emag román.ez meg a tököm tudja. Küldik amit rendelsz csak.nem biztos hogy olyan lesz mont amire számitasz. Az emag ezen a téren kiszámithatóbb. Ott inkább komolyabb dolgok vannak, amit többnyire máshol is.megvehetsz
emagról már rendeltem többször is sose volt baj(kezeit széttáró)
Szóval akkor ezek szerint kóser az oldal(gondolkodós)
Olyasmi mint az emag vagy a wish