Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert neked küldtem privibe is azt nézegeted minden nap 😂
Istenments..........
előkeressem izgat? 😅
Csak a sisak kotelezo.
de hát nem óráról néztük hanem gpsről baszki. Persze az is csal de nem annyit mint az óra. 240-et 4-ben vitte a b széria(kezeit széttáró)
újra számoltam asszem már csak 1(óranézegetős)
nekem azért valamivel több esélyem van az életben maradásra mint nektek amatőr motorosoknak mert a statisztika azt mutatja, hogy saját hányásában megfulladó ember sokkal kevesebb van éves átlagban 😅
Hát komám, az az idő biztosan nem fog eljönni, hogy én hárlira üljek! 😃annál kevés dolog van tőlem távolabb...
A következő egy 300 lovas villany BMW lesz, az pótolja a motort.
Tudod, mit rühellek egyre jobban a motorozásban? Az állandó öltözést-vetkőzést 😡
Monyjuk most nem.értelek.......amikor te basztacc másokat azt jopofának véled ha meg visszaszolnak megsértödsz.......... lehet sarkosan fogalmazott de hát van igazsága. Mindenkinek osztod az észt hogy mit tegyen de nem is.motorozol évek.ota.
Ha meg a társaság miatt jársz ide ne nézd hülyének öket.
Ez csak az én véleményem, nem védek senkit mielött ezzel jössz........
Azt mindenki megnezi.
ezt a téglás hasonlatot soxor megkaptam már 😅
Nem ellenkezem 😅 Sose mondtam mekkora penge motoros voltam viszont tudtam, hogy hol a vége a motornak mert mindig megnéztem 😂
takarodgyál el te a büdös picsába te taknyosorrú, nagyképű faszkalap(kezeit széttáró) Seggem partja sem lehetnél. Te nem motoros vagy csak egy elkényeztetett, beképzelt nagyarcú faipari szakmunkás apuci házában(kezeit széttáró) majd ha nem írogatsz már tudom, hogy elhantoltak(kezeit széttáró)
Mar bocsi de a ceizel gyerekenek jobb lenne,nem szedne ossze annyi hulye viselkedesmintat. 🤣
Szoval motorozhatnal ha nem tojtal volna be.
Tudom, te többet mész nálam, de nem az volt a kérdés, ki mennyit megy, hanem hogy megy-e? Vagy azt kéne kikötni, hogy hozzászólás min. évi 5000 km? akkor viszont ide kell hívni a robogós pizzafutárokat is 🤣
nem védeni akarom mamlaszt de nem azt írta, hogy ő már olyan öreg motoros és nem tud /na/ ujjat tanulni, hanem már nem akar(kezeit széttáró) Életének azon a szakában van közel a 60-hoz, hogy nem érdekli már, ki milyen lapon veszi a kanyart és ki hány tized másodperccel jobb a h-ringen(kezeit széttáró) Mert már neki ez nem fontos az életében. Megértem. (kezeit széttáró) nekem a komplett motorozás nem ér annyit, hogy a gyerek apja nélkül nőjön fel(kezeit széttáró)
Mamlasz neje majd amikor összehaknizik egy ed-harlyra valót majd vetet egyet mamlasz azzal feszít gyök kettővel mint pók a lucernásban(kezeit széttáró) Mert addigra már azt fogja élvezni és értékelni nem a lapon fordulgatást(kezeit széttáró)
Túlnyomás van, te nyomi, ott a víz se 100-on fór 😅 de magyarázták már itt közben.
Emlékezetem szerint a vizet valami 300valahány fokig lehet melegíteni, nyomás kérdése csak 😃
Ebben a faszméregetésben alul maradnál úgyhogy inkább ne is menj bele :)
Ahhha......érdekes mert pont hogy a nyomás emelkedésével megy fel a forrásponz a vákuummal meg lefelé
nem anderzen hanem megtörtént eset. Gondolom ha menet közben elkapott az eső inkább beálltál 50-re szarrá ázni(fetrengős)
Így esélyed sem volt megtudni, hogy jó tempónál száraz maradsz a plexi mögött(fetrengős)
Hazudsz megint. Azt hiszed a horgász nagyotmondo versenyen vagy.
Te már olyan gyors voltál hogy az ö se tudott rád esni meg az utrol se jött vissza. Baszod ne nézd már hülyének a népet.
Ha ez igy lenne a repülökre abaktörlö se kéne és viharban is szárazon szállnának le
főleg ott
gondolom 3 fokon nem fogunk összevitatkozni(gondolkodós) De ezt írd le mamlasznak is(fetrengős)
Mivel a legellenallas emeszti fel a loerot.Es hat az a 9 es egy tegla,nem is eros. 🤣
a lábadnál hát ennyi(kezeit széttáró) felűről minden száraz maradt (kezeit széttáró) Te életedben nem mentél még motorral 180-al nem, hogy esőben(fetrengős) Nem csak én vagyok képes rá bárki aki hozza ezt a tempót esőben(kezeit széttáró) Neked erre nem lesz esélyed(kezeit széttáró)
Aha,nekiallnak csipesszel szedegetni.Menjmaaar bazmeg,20 eve motoron se ultel,nemhogy palyan. 🤣
En tobbet voltam motorral 2010tol te marha. 🤣
nem hinném inkább a tied(kezeit széttáró)