Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Másról beszéltek. Pl. zárt Shoei sisakokban van Emergency Quick Release System, ami az arcpárnákat szedi ki. Egy egy-egy kis piros szalag, amit a mentős meghúz és kijön az oldalsó szivacs, a fejedről meg könnyen le lehet venni a sisakot.

https://blog.motorkledingcente...
...mert hogy ez van nekem.
Ezt nem kell tudni, ezt használom.

És amikor a ruhát levágják a driverről, majd pont a sisakkal fognak vackolni, mozgatva a csigolyát, hogy lássák, hogy hogyan kell a dupla d-csatosat kibogozni.
Persze.
😁

„Amerika egy lovas nemzet… egy motor hajtotta jármű elterjedése ebben az országban komolyan kétséges”
Lippincott’s Magazine, 1903

„Nem hiszem, hogy a motor megjelenése valaha is hatással lenne a lovaglásra.”
Scott-Montague, brit parlamenti képviselő, 1903

„Az emberiség évszázadok óta állati vontatású járműveket használ, miért gondolná bárki is azt józan ésszel, hogy a jövő valami mást tartogat?”
Carriage Monthly magazin, 1904
Különben biztos voltam benne, hogy ezt is jobban tudod 😂
Nekem a piros szalag a piros kihajtós rugós zárra van ráerősítve, nem kell ujjheggyel basztatni, hanem a mutató és a hüvelykujj közé szorítva meghúzod, és amikor húzod a szalagot, egyúttal lehúzod a csatit is a racsnis baszomról.
(Ahogy emlékezem, mert ilyen esőben le nem megyek megnézni.)
Ja, de:

https://alkatreszekrobogohoz.h...
Lehet másrol beszélünk... a gyerekébe biztos nincs a nolant megnézem az is gyorscsatis de azt se én hordom
Nem úgy volt hogy soha nem éri meg, és 5perc alatt 1000km? 🤣
A piros szalag a gyorscsatisnál?????
Ja, csak a másik hülye leírta...
Volt nekem is 4+ jelölésű ami elvileg jobb volt mint a sima 5.1 de a fene sem olvasgatja az apróbetüt. Egyszerűbb egyből 5.1-et venni.
Azért mert te a hátsó fékkel szabályzod a tolóerőt, én meg nem. Én a kanyarban már csak óvatos, egyenletes gázt húzok. A kanyar bejáratához meg minél intenzívebb fékezéssel kell beérkezni, amit az első fék vesz fel főleg. Persze ezt sem muszáj, csak 1-2 másodpercet jelent a kemény fékezés.
Gyürüt vagy hengert nézd meg inkább
Én akadékoskodom?
Inkább ti lépitek át a realitásokat. Én egy véleményt sem írtam ezzel kapcsolatban - ha képes lennél visszaolvasni - csak és kizárólag a tényekkel szembesítettelek benneteket.
Töbnyire az lesz az elsö mozzanat. A piros szalag az arcpárnákat huzza ki hogy ne kelljen lefeszegetni a fejröl a sapkát
A főtengelyszimering a szívó oldalon van, kétlem, hogy komoly hatása lenne a sűrítési végnyomásra. A karbi koppig nyitva volt?
55psi kevés, az fix.
Ja, elvágják.
Mert a csatosnál csak meghúzzák azt a piros szalagot.
https://alfahir.hu/hirek/borso...

Pedig tök egyszerü, valaki mondja már.meg nekik hogy sok a cigány, azokbol is a vérfertözéssel félig debill születettek......nincs ebben semmi különleges.
A saját területedre a bejáratodhoz, ha így gondolod. és a töltésre váró autó is OTT fog állni, ezt belegondoltad?

Le lett írva, az elektromos töltő viszi azokat a parkolóhelyeket, ami átminősítésre kerül. És abból meg ugye pont elég van mindenhol.
Hát ettöl több kéne.........sztem.
Aha, és ezt hogyan? Mert ismerheted a paksi erőmű éves termelését pluszban esetleg, de hogy mi alapján számolod a pillanatnyi termelést a fogyasztással, erre nem fogsz tudni választ adni, csak vetítesz.
Eleve ott a baj, hogy a most épülő erőművel sem lesz meg, vagy ippeg a teljes fogyasztása az országnak. Ebben nincs benne az elektromos autózás, a napelemmel biztosan jobb lesz, de napelem költségeibe AKKOR IS bele kell számolni a többi erőmű költségeit is, ha a teljes energiatermelés költségét számolom.

Az, hogy neked van ilyen autód, olyan helyen laksz, ahol az egyéni töltés lehetősége megoldott az neked jó, csak éppen ettől még nem lesz igazad.
Egy atlag 50 es robogoban mennyi a kompresszio?
Nekem valami 55psi.Az nincs 4 bar.
Menbyinek kene lennie?
Mindjart ranezek a fotengelyszimeringekre.
De nem tunik ugy mintha jonne onnan olaj vagy ilyesmi ami jele lehet hogy ott sziv falsot.
Valószínű ez az igazság , mert utánaérdeklődtem anno ,és nekem is ezt mondták ! Csak akkor a f@sznak vettem drága emergency-s sisakot , vajon tudni fogják mire való a piros "madzag" ? 🤔
Sztem igazad van... frílac szokottan akadékoskodik, kawán csodálkozom, mert ő szakmabeli.
Fogadnék nagy összegben, hogy rövidesen a szolgáltatók azon fognak versengeni, ki létesítsen töltőt, bárhol. Növekvő piacon a kezdeti részesedés a legfontosabb, úgy látom, néhány T Fórumtárs (a hüjjébbek 😅) nem ismeri a féccbuk, a gugli, vagy bármelyik olajos történetét...
Hagyd már a picsába, úgy is jobban tudja 🤣
Mert mitöl.lenne az? Nincs területe nincs gazdasági terve a megtérülésre, nincs biztos fogyaszto, nem kereskedö.. neki csak kábele van. Pont az ö érdeke a legkisebb.
miért ne lenne érdekében a szolgáltatónak?
lesz egy töltőpont és tölt a nép folyik a pénz befelé
Van lehetőség és gyakorlat is a kisajátításra, de annak elég szigorúak a keretei. Az egyik az, hogy másképp ne lehessen megvalósítani az elgondolást. Egy töltőnél ez nem nagyon életszerű, legfeljebb pár km-t ki kell haladni a város szélére a főút parkolójába. onnét meg vissza busszal ha fontos, vagy megeszik egy szendvicset.