Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah azt inkább hanyagold. Szerintem
nem a rolleről a honlap felől érdeklődöm?
ez a bangizé ez micsoda?
Mondjuk lehet ezt nem írtam így nem volt egyértelmű(kuncogós)
A roller az látom jó ez a kategória nálunk 160-tól indul, meg ugye eleve kettő kell(kezeit széttáró)
Siman jo,vedd meg.
Voltam kakucson tobbszor,nekem a folyamatismetles unalmas.Bar nem kerult ki sok ember.
Viszont robogom van egy 50 es. 🤣
És ezzel hova mennél?
erről tud valaki valamit? Ez kamu vagy nem? rollert nézegetek egész jó árakat látok, meg hát az is csak kétkerekű nem? Hátha levike miatt nem kéne "eltakarodnom" farkamat behúzva 😅
Kár hasonlitgatni. a pályázást a turamotorozással, meg abbol tudásversenyt csinálni. Teljesen más müfaj, a dolomitokban meg többségük elvérezne. Bár ismerek olyat aki gs-sel is.képes jót menni pályán de engem egyáltalán nem vonz ez a körbe körbe rohangászás. Meg arra nem is alkalmas egyik motorom se, nehezek, hosszu tengelytávval.
én a nagy kigyorsítások és a nagy fékezések mestere voltam 😅
A kanyarok azon a rohadt pályán nekem a szükséges rosszat jelentették 😅
sok sok gyakorlás után asszem 2:30 vagy 2:35 jött a bálnával 😅
Egyszer nekem is beesett a Hungaroring célegyenes végén.
Szinter betét, DOT5.2-es fékfolyadék, minden szezon előtt cserélve. Akkor nem forralja el csak a pályán, de lehet az is elég lett volna ha megtanulsz kanyarodni, így nem kell olyan nagyokat fékezni 😆
hát még a négyszázasok is csúnyán kerülgettek a ringen de javamra legyen írva az egyenesben eljött a büntetés ideje 😂
Persze amikor nem forraltam el a féket 🤣
Dehogy nem 😅 volt már valami hülye gyerek itt aztán lelépett pedig erre senki nem kérte(kezeit széttáró) Fryílac is volt, hogy már vérfertőzéssel vádolt meg kitalált rólam valami ködös sztorit és görcsösen ragaszkodik is hozzá mind a mai napig fogalmam sincs mire gondolt a költő 😅
Egyébként ti folyamatosan fel tudjátok baszni az idegeimet mikor motorozásról beszéltek mert motorozni meg nem tud egyikőtök sem 😅
Aztán lehet pont az adrelaninért járok ide 😂
Na más: A benzines szarotokat tolhatjátok ki a ganyésgödörbe(kezeit széttáró)
Itt a tuti cikk: VÉGE https://novekedes.hu/elemzesek...
Lacám nekünk szerencsénk van mi már időben felkészültünk a közeljövőre 😂
Ne mondj már ilyet, hat az
17LE MZ is simán vitte a 300ar csak elég sokat kellett innom hozzá mesélés közben, és kellő időnek kellett eltelnie. 🤣
Látom ment a ki az igazi motoros faszméregetés éjjel, aztán most is csak azok nyomták a dumát akik nem hajlandóak rendesen megtanulni, mert nekik a vérükben van, meg több ezer km túrista bénázás egy tehénnel....
De egy vezetés technikai tréning, vagy csak hogy kijöjjön kakucsra, az derogál, mert tudja mindegyik hogy ott egy kezdő futár is két kört verne rá az első körben 50es robogóval 🤣
Azért mondjuk nagy elismerésem Levinek hogy fel tudta baszni Pipi idegeit, ilyet még nem láttunk tőle 😆
na eldöglök mint a rohadt nád, holnap megint mozi meg játszóház a gyerekkel pesten.(óranézegetős) Jó kibaxott az időjárás velem inkább betonozni szerettem volna hétvégén 😅
még szép 😅
Te tudod..........
Bocsi de én a kettő között nem látok túl nagy különbséget annak ellenére sem, hogy az egyik kijelentő a másik meg kérdő bár nyelvtanprofesszor sem vagyok 😅
Akkor ott a zx9-cel lehetett valami baj........ legalábbis ha.nem a pilótákkal
Akkor nekem ez az ingerküszöb(kezeit széttáró) Teljesen arányosnak tartom a saját reagálásomat(meghajlós)
Egészen biztos. Addig jár a korsó a kútra.(kezeit széttáró) Frílac által belinkelt videóhoz hasonló halálközeli élményeim majdnem minden alkalommal voltak. Tettem érte(kezeit széttáró) Mindig az volt a cél, hogy közúton a tempót 200 felett tartani. Amikor elértem az autópályát nagy megnyugvás volt mindig mert ott hiába a nagyobb tempó semmi félelemérzet nem volt az biztonságos terep(kezeit széttáró) a srácok egyébként itteni fórumos srácok voltak hosszú évekig(óranézegetős) Én kezdtem el szervezni a fórumos találkozókat évente 2x is. Az elsőt kécsként a másodikat panyolán. (kezeit széttáró) kb. 10 szezont töltöttünk el együtt, volt olyan rendezvény ahol 40-nél is többen voltunk. Majd szépen fogyogattunk főleg a balesetek által. (gondolkodós)
Vagy még a memoriádra tudnám.fogni.....vagy nem esett és motorrral voltál vagy esett de nem motorrral voltál vagy esett és motorral voltál de egy fedett helyen álltál 😅
Csak igy lehetett.......
Durrognak ám itt a klisék, nevetséges vagy, mondjuk ezt tudod alapból is
értem (meghajlós) akkor ezek szerint én a fizikai törvények felett állok, mert,hogy így történt(kezeit széttáró)
Na sztoj,neked?
Vagy mar akkor volt zseton ceizelre? 🤣
halvány lila fogalmam sincs nem követem a mostani motorok fejlődését(kezeit széttáró) Miből mit lehet kihozni turbó nélkül(kezeit széttáró)